چگونه 20th Century دوربین فیلم گرفته شده از یک عکس فوری از آمریکا تعصب

منn 1960s آفریقایی مادران متوجه چیزی اشتباه در فرزندان خود را به ظاهر بی گناه کلاس عکس. هر سال جوانان و tidie

توسط PATRIS-FUN در 4 مرداد 1399

منn 1960s آفریقایی مادران متوجه چیزی اشتباه در فرزندان خود را به ظاهر بی گناه کلاس عکس. هر سال جوانان و tidied تا در روز شنبه برای مدرسه خود را که اسیر یک نقطه عطف دوران کودکی است. اما پس از دادگاه عالی desegregated مدارس با Brown v. هیئت مدیره آموزش و پرورش تصمیم در سال 1954, این مادران سیاه پوش را دیدم چیزی که کودکان خود را به ارمغان آورد و این ارزشمند از تصاویر صفحه اصلی: رنگ عکس از همکلاسی ها نشسته آرنج به آرنج نمی گرفتن سیاه و سفید کودکان به همان اندازه.

سفید کودکان ارائه شد به عنوان آنها در زندگی روزمره در حالی که آفریقایی آمریکایی کودکان از دست رفته ویژگی های چهره خود را و تبدیل به جوهر نابودی. این فیلم نمی تواند به طور همزمان ضبط هر دو تیره و روشن پوست پس از یک کشف نشده تعصب بود swirled به فیلم فرمولاسیون. برای چندین دهه این نقص از فیلم باقی مانده خارج از دید زمانی که مدارس تفکیک شده و پسران و دختران و سفید پسران و دختران عکس شد به طور جداگانه. اما با ادغام مدارس, سیاه, مادران شاهد است که رنگ فیلم چپ خود را سیاه و سفید کودکان در سایه.

در سال 2015 دو مستقر در لندن عکاسان آدم Broomberg و الیور Chanarin, کاوش های باستان شناسی این رنگ فیلم برای پیدا کردن که چرا این فیلم نمی تواند تصرف شباهت کودکان در تمام نژادها در یک مدرسه عکس. زمانی که این عکاسان آزمایش این فیلم آنها دریافتند که "این فیلم نیست کالیبره شده برای مقابله با این نوع از طیف وسیعی از قرار گرفتن در معرض" گفت: Chanarin. این فیلم بهینه سازی شده برای پوست سفید. این مواد شیمیایی به وحی انتخاب کنید تا طیف وسیعی از رنگ ها تا به حال مدت طولانی وجود داشته است و همیشه از جدول تناوبی عناصر به حال تبدیل شدن به یک استاندارد مورد در اکثر کتاب شیمی. اما وجود دارد یک راز جانبداری در ترکیبی از این عناصر استفاده می شود برای فیلم شیمی علاقه یک طیف وسیعی از رنگ را بر دیگری. آن شد این فیلم در تاریخ پنهان بود که به دلیل چهره در یک کلاس عکس, آمد خیلی متفاوت است.

خود را تاریخ ثابت در یک محل: ثبت نام به صورت هفتگی زمان سابقه عضویت در خبرنامه

کداک مدیران مصاحبه دهه بعد از آن گزارش شده است که خود شرکت اصلی تولید فیلم رنگی ساخته شده بود آگاه از آن فیلم را نقص, اما آن را رد کرد. رسیدگی به شکایات از مادران در 1950s و 1960s ممکن است prescient از این بود که سحر از دوران حقوق مدنی. سیاه زیبا بود اما وضعیت موجود بیشتر بود. همه این تغییر هنگامی که شرکت های بزرگ ساخته شده سر و صدا در مورد کداک فیلم, که آنها را خرید به صورت فله برای تبلیغات است. یک تیم از دو بعید است که کسب و کار—مبلمان سازندگان و تولید کنندگان شکلات—اعتراض کداک فیلم تبعیض علیه تیره رنگ.

هر دو صنایع مورد نیاز نه تنها برای تیره قهوه ای به بیرون می آیند اما برای جزئیات به طور واضح و به زیبایی نمایش داده می شود. یک مشتری نیاز به tantalized توسط شیر شکلات یا semisweet شکلات یا شکلات تیره که شد متفاوت در یک عکس. برای ازدواج نیاز به ترغیب می شود علم و یا گردو و یا بلوط جداول سادگی نشان داده شده است برای خانه رویایی خود را. کداک کارکنان سخت کار می کرد برای رفع این فیلم, ساخت فیلم جدید فرمولاسیون و تست آنها را با در نظر گرفتن عکس گاهی اوقات به دست آوردن وزن از تمام شکلات آنها عکس. در حالی که شکایت از سیاه نمی تواند تغییر کداک کسانی که از این شرکت ها می تواند. اواخر دهه 1970 جدید و فراگیر تر—فرمولاسیون رنگ فیلم در آثار و جدید و بهبود یافته کداک طلا فیلم بود و در بازار با دهه بعد.

برای تبلیغ این محصول جدید کداک نمی خواهم برای جلب توجه به خود را اولیه فیلم تعصب به طوری که آنها اعلام کرد که این فیلم تا به حال توانایی را به یک عکس از یک "dark horse در نور کم است." این شعر عبارت بود کد به سیگنال است که تیره تر پوست انسان می تواند در حال حاضر ثبت نام با این فیلم جدید. این بار کداک مقطر تعصب از خود مواد شیمیایی فرمولاسیون و ساخت آن ممکن است که جنگل تاریک, تاریک, شکلات و پوست تیره قادر به اسیر.

فن آوری های مانند فیلم عکاسی, گاهی, گرفتن مسائل و باورها و ارزش زمان است. این تعصب ساخته شده به فن آوری پژواک امروز. امروز سیلیکون پیکسل در عکاسی دیجیتال نیست بهینه سازی شده برای ثبت نام پوست تیره هست. علاوه بر این برخی از دوربین های وب دستورالعمل از الگوریتم قادر به تشخیص و به دنبال یک چهره تیره اما انجام این کار به راحتی برای یک سفید. حتی همسرم که ممکن است مبارزه با بی دست و پا پویایی خانواده در روز شکرگزاری مبارزه با گرفتن یک عکس بزرگ هم بیش از حد. زمانی که مرغ عشق از نور و تاریکی complexions آنها می خواهید به نگاهی به عکاسی از خود, آنها را پیدا خواهد کرد که یکی خواهد آمد اما دیگر خواهد بود یک شبح; یا که یک خواهد آمد و خواهد بود یک سایه.

آنچه سازندگان فیلم و دوربین های دیجیتال و فن آوری های دیگر را تجربه کرده اند یک ضمنی اشتراک به اعتقاد به یک استاندارد است. به عبارت دیگر آنها را بدست پله برقی از "این است که چگونه ما چیزهایی" بدون پرسیدن که چرا. محققان خواهد توصیف این نوع از تعصب به عنوان یکی که به طور ضمنی و غیرانتقادی قبول هنجارها و آن سایه افکنده گوشی های همراه در جیب ما است. اما دوربین' گسل; آنها فقط انجام آنچه خطوط کد نوشته شده توسط انسانها به آنها را بگویید. این دستگاه ضبط تعصبات که در جهان ما وجود دارد و به نوبه خود صحبت می کنند به آنها یک فرهنگ ارزش. به عنوان فن آوری های ما تبدیل شدن به بیشتر فراگیر در زندگی ما و آنها را ساخته و بهینه سازی شده برای مهم خواهد بود بحث. هدف این است که مطمئن شوید که در حال حرکت رو به جلو, تکنولوژی, قطاری آنچه ما واقعا می خواهید اسیر در مورد خودمان.

MIT Press

گزیده ای از کیمیاگری ما توسط Ainissa رامیرز در حال حاضر در دسترس از دانشگاه MIT را فشار دهید.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب