آمریکا تقاضای تحقیق و تفحص به استفاده از زور در پورتلند تظاهرات

دموکرات ها در مجلس نمایندگان ایالات متحده خواسته اند ناظران داخلی برای عدالت و امنیت بخش برای راه اندازی یک بر

توسط PATRIS-FUN در 30 تیر 1399

دموکرات ها در مجلس نمایندگان ایالات متحده خواسته اند ناظران داخلی برای عدالت و امنیت بخش برای راه اندازی یک بررسی اینکه آیا آنها را "آزار مقامات اورژانس" به منظور توجیه هدف قرار دادن معترضان مسالمت آمیز هفته گذشته در پرتلند سنگ.

در یک نامه مشترک به بازرسان به طور کلی به دو بخش قانونگذاران گفت: آنها نگران بودند که دادستان کل ویلیام Barr و اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ بودند با استفاده از ماموران فدرال به "سرکوب متمم اول قانون اساسی محافظت فعالیت در واشنگتن دی سی پرتلند و دیگر جوامع است."

بازرسان به طور کلی نشستن در داخل شاخه های اجرایی سازمان های داشتن یک منحصر به فرد وظیفه به گزارش یافته های خود را به هر دو کنگره و آژانس سر.

نمایندگان برای عدالت و امنیت داخلی و بازرس کل دفاتر بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در حزب دموکرات آمریکا.

نامه ای به امضا رسید قضایی مجلس کمیته صندلی Jerrold Nadler, خانه, امنیت میهن, صندلی Bennie تامپسون و خانه نظارت کمیته صندلی کارولین Maloney.

یک معترض را نشان می دهد کبودی و بریدگی بر روی بازوی خود را که آنها ادعا می کنند باعث شد غیر کشنده دور شلیک شده توسط اجرای قانون در پورتلند در روز شنبه. (Caitlin Ochs/فردا نیوز)

"این ماده در نهایت فوریت" آنها نوشت. "شهروندان نگران هستند که دولت مستقر راز نیروی پلیس به بررسی جرایم اما برای ارعاب افراد آن را به عنوان دیدگاه و دشمنان سیاسی."

سرکوب در لیبرال سنگر و استحکامات از پورتلند جلب گسترده انتقاد و چالش های قانونی به عنوان ویدئوها ظاهر از استتار-چادری افسران بدون روشن شناسایی مدالها با استفاده از زور و بینام و وسایل نقلیه به بازداشت معترضان و بدون توضیح.

اورگان فرماندار و پورتلند, شهردار, هر دو حزب دموکرات به نام حرکت سوء استفاده از قدرت توسط دولت فدرال و دولت طرح دعوی در دادگاه در برابر ایالات متحده آمریکا سازمان های درگیر.

آمریکا وکیل برای منطقه اورگان نیز درخواست بررسی by Homeland Security inspector general و خواسته وزارت دادگستری داخلی ناظر به نقد و بررسی سرویس مارشال آمریکا استفاده از "کمتر کشنده مهمات."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب