داغتر موج گرما در حال پاک کردن bumblebees در مورد, مطالعه می یابد

بسیاری از زنبورعسل گونه از بین رفته اند از مکان های که در آن آنها یک بار رایج است. در حال حاضر جدید کانادا-چراغ مطالعه در می یابد که درجه حرارت گرمتر در طول موج گرما به سرزنش و استفاده از آن برای پیش بینی که bumblebees در مورد به احتمال زیاد به صورت محلی انقراض به عنوان آب و هوا گرم.

محققان می گویند این روش است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد همچنین به پیش بینی برای دیگر گونه های در معرض خطر از تغییر آب و هوا.

در سال های اخیر (بین سال 2000 تا 2014) شانس خود را از دیدن یک زنبورعسل در یک مکان داده شده کاهش یافته و نزدیک به نیمی (46 درصد) در آمریکای شمالی در مقایسه با در قرن 20 (بین سال 1901 و 1974) گزارش مطالعه توسط محققان در دانشگاه اتاوا و دانشگاه کالج لندن است.

در اروپا و کاهش 18 درصد با توجه به مطالعه بود که پنج شنبه منتشر شده در علم.

“این واقعا شدید کاهش می یابد گفت:” پیتر Soroye یک دانشجوی دکتری در دانشگاه اتاوا و مطالعه منجر نویسنده.

پیتر Soroye یک دانشجوی دکتری در دانشگاه اتاوا نویسنده سرب از مطالعه جدید که در بر داشت که گرما و امواج مربوط به کاهش جمعیت زنبورعسل در سراسر شمال امریکا و اروپا در دهه های اخیر. (دانشگاه اتاوا)

و این نه فقط خبر بد برای bumblebees در مورد آنها بسیار مهم برای گرده افشانی محصولات کشاورزی از اسکواش به انواع توت ها به گوجه فرنگی همراه با دیگر گل ها و گیاهان است که اضافه کردن رنگ به صورت Soroye گفت.

“آنها احتمالا در میان بهترین گرده ما… آنها نیز واقعا زیبا حیوانات کوچک” او گفت:. “ما می تواند از دست رفته بسیاری اگر آنها به کاهش بیش از آنها در حال حاضر.”

نه نگه داشتن تا با تغییر آب و هوا

Soroye را سرپرست دانشگاه اتاوا زیست شناسی پروفسور جرمی Kerr, چراغ مطالعه قبلی نشان می دهد که زنبور عسل گونه فشرده شده از گرمتر بخش هایی از زیستگاه های خود را توسط تغییر آب و هوا از سال 1975.

به طور میانگین 67 زنبورعسل گونه آنها مورد مطالعه قرار شد به صورت محلی منقرض شده در جنوب 300 کیلومتر از محدوده خود را در سال 2010.

“آنها قادر به نگه دارید تا با این تغییرات در درجه حرارت گفت:” Soroye که پیگیری مطالعه با Kerr انعکاس نتایج آن.

این واقعیت است که آنها ناپدید از جنوب با اشاره به تغییر آب و هوا به عنوان یک عامل است. اما محققان می خواستم به می دانم که دقیقا چه جنبه ای از تغییر آب و هوا بود به سرزنش — تغییرات دما و بارش و یا هر دو ؟

به منظور انجام این کار, آنها تبدیل به یک پایگاه داده از 550,000 زنبورعسل رؤیت از 66 گونه در آمریکای شمالی و اروپا بین 1900 تا 2015 از موزه ها و تحقیقات مجموعه همراه با رؤیت از دانشمندان شهروند.

این مطالعه جدید دریافتند که زنبور رد شد و به طور خاص مرتبط با داغتر حداکثر درجه حرارت Soroye گفت.

“این نوع از این افراط و آب و هوا در طول سال است که تغییر آب و هوا باعث شده است.”

Bombus ternarius, معمولا شناخته شده به عنوان نارنجی-راديال زنبور عسل نشان داده شده است که در گل در Manitoulin جزیره, Ont. با نگاه کردن به آب و هوا و دادههای تاریخی در محدوده های مختلف bumblebees در مورد محققان قادر به پیش بینی خطر انقراض محلی در برخی نقاط دامنه خود را. (پیتر Soroye)

در حالی که لینک روشن بود او همچنین اشاره کرد که زنبورها چهره بسیاری از چالش های دیگر از قبیل از دست دادن زیستگاه و آفت کش ها استفاده کنید. محققان قادر نبودند به طور خاص برای تعیین چه مقدار از زنبورها کاهش به دلیل تغییر آب و هوا.

و نه آنها دقیقا می دانند که چگونه گرمای شدید باعث می شود زنبور عسل کاهش می یابد. آن هم ممکن است باعث زنبورها مرگ به طور مستقیم و یا از آن می تواند تاثیر گیاهان و گل آنها تکیه می کنند برای مواد غذایی است.

توسط به دنبال در بالاترین ماهانه حداکثر درجه حرارت در نقاط مختلف در طول زمان و مقایسه آنها با زنبورها تاریخی محدوده محققان می تواند شناسایی حدود درجه حرارت است که هر گونه می تواند مقاومت در برابر و همه چیز را یک گام بیشتر است.

“ما دریافتیم ما قادر به پیش بینی [محلی] انقراض در bumblebees واقعا خوب” Soroye گفت.

او پیشنهاد کرد این تکنیک همچنین می تواند مورد استفاده برای پیش بینی که در آن تغییر آب و هوا را دیگر گونه های در معرض خطر از جمله پرندگان و پستانداران و خزندگان.

آنچه شما می توانید انجام دهید برای زنبورها

در حالی که اکثر bumblebees در مورد به نظر می رسد قادر به حرکت به مناطق سرد به انطباق با تغییر آب و هوا و چند به نظر می رسید به رشد در درجه حرارت گرمتر وجود دارد برخی از موارد استثنا.

Soroye گفت که او و همکارانش امید به کشف کردن که چرا و با استفاده از آن اطلاعات را به امید کاهش و یا معکوس کاهش در گونه های دیگر است.

در ضمن این یافته ها همچنین نشان می دهد راه هر کسی می تواند کمک زنبورها — با ارائه “کمی پناهگاه” را از حرارت شدید در شکل افتاده سیاهههای مربوط به بستر برگ و گیاهان از ارتفاع های مختلف در باغ خود Soroye گفت.

یک زنبورعسل زمین در یک گل در جزیره ونکوور, B. C., محققان می گویند عمومی می تواند کمک به زنبور عسل با فراهم کردن پناهگاه برای آنها که شامل گل که شکوفه در زمان های مختلف سال و سایه که در آن آنها می توانند پناهگاه هنگامی که آن بسیار داغ است. (پیتر Soroye)

ویکتوریا MacPhail یک دانشجوی دکتری در دانشگاه نیویورک به رهبری یک 2019 مطالعه که در بر داشت که تا سال 2016 یکی زنبورعسل گونه آمریکایی زنبورعسل ناپدید شده بود از 70 درصد از محدوده خود را از دست داده و 89 درصد از جمعیت آن در مقایسه با دوره بین سال 1907 و 2006. که نشان می دهد آن را تبدیل به انقراض.

MacPhail بود که نه درگیر در Soroye مطالعه گفت: این آخرین تحقیقات تقویت آنچه که او و دیگر زنبورعسل محققان همچنین دریافتند.

“اکثر ما زنبورعسل گونه را به شدت کاهش اندازه جمعیت و محدوده و برخی حتی ممکن است منقرض شده,” او گفت:.

ایده این است که کسانی که ریزش مرتبط هستند به طور خاص به گرمای شدید می افزاید: یک قطعه جدید از پازل, او گفت:.

“سوال این است که چگونه ما می تواند کمک کند.”

MacPhail فکر می کند این نتایج کمک خواهد کرد که شناسایی مناطق اولویت بندی برای زنبورعسل حفاظت از محیط زیست از جمله مکان های که در آن چند گونه زندگی می کنند و یا لبه های گونه محدوده جایی که آنها تحت استرس بیشتر.

او موافق است که آنچه زنبورها بیشتر نیاز است جایی که آنها می توانید پیدا کردن پناهگاه به مقاومت در برابر درجه حرارت گرمتر و مردم می تواند کمک به بازگرداندن و مدیریت زیستگاه زنبور عسل. که ممکن است شامل ساخت مطمئن شوید که آنها را گیاهان گلدار به تغذیه از بهار از طریق سقوط و مکان هایی که آنها به لانه و یا صرف زمستان محافظت می شود.

اما MacPhail فکر می کند تلاش نیاز به فراتر از زنبور عسل, حفاظت از, بیش از حد.

“ما نیاز به این یافته ها به طور جدی و افزایش اقدامات ما برای حفظ گرمایش جهانی به 1.5 C بالاتر از پیش صنعتی, سطح,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر