بیمارستان ها ممکن است قادر به استفاده از اختصاص 100 میلیارد دلار برای درمان بیمه آمریکایی

نیویورک در روز جمعه گزارش 562 جدید و میر ناشی از COVID-19 آوردن دولت coronavirus تلفات به حدود 3000.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو (D) در روزانه خود را در جلسه مطبوعاتی روز جمعه گفت: تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 coronavirus در نیویورک رسیده است 2,935 افزایش از 2,373 روز قبل از. این بالاترین تک روز افزایش مرگ و میر تا کنون در این دولت که فقط 500 مجموع مرگ و میر در هفته گذشته. تعداد بستری شدن در بیمارستان 1,427 نیز رسیده جدید با کیفیت بالا.

“روزانه ICU پذیرش پایین است کمی, اما شما تا به حال مرگ و میر بیشتر شما تا به حال بیشتر مردم از آمدن به بیمارستان از هر شب” کومو گفت.

تعداد تایید coronavirus موارد در نیویورک رسیده است 102,863. نیویورک گزارش کرده است تا کنون بسیاری از موارد از هیچ دولتی در کشور است. کومو با اشاره به دولت شاهد افزایش موارد در لانگ آیلند است که “ما بسیار نگران است.”

کومو نیز بار دیگر تاکید کرد نیویورک نیاز به هواکش در طول جلسه و اعلام کرد او با امضای یک دستور اجرایی که اجازه خواهد داد که دولت به هواکش و تجهیزات حفاظت شخصی از بیمارستان ها و شرکت های بخش خصوصی که لازم نیست آنها را توزیع آنها را به بیمارستان که انجام دهد. گارد ملی مستقر خواهد شد برای توزیع هواکش, او گفت:.

“من درک می کنم که حتی اگر آنها در حال استفاده از آنها تمایلی به دیدن آنها بروید درب” کومو گفت. “این نظریه این است که اگر دولت می شود آنها هرگز به آنها پشت کنید. من درک می کنم که. اما من لازم نیست که یک گزینه است. … من قصد ندارم به اجازه دهید مردم می میرند چرا که ما نمی توزیع هواکش.” برندان فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>