بیمارستان ها در چین غرق Coronavirus به نوبه خود به دور از بیماران با فشار دیگر نیاز

لیو زی’ao بود و در انتظار عمل جراحی در ووهان بیمارستان برای درمان تومور فشار بر نخاع هنگامی که ناگهان او را ترک کنند. رمان coronavirus حال سقوط مرکزی شهر چینی را در سیستم مراقبت های بهداشتی به بحران و تمام منابع بودند که منحرف به آن داشته باشد.

در ماه پس از 25 سال سابق طب سوزنی تبدیل شده به دور از بیمارستان بعد از بیمارستان به عنوان او به دنبال درمان. چرا که او راست پا است ضعیف شده نیاز به یک آمبولانس برای او را انتخاب کنید تا اگر یکی موافق به اعتراف او. اما وجود دارد چند یدکی آمبولانس, بیمارستان, تخت یا پزشکان در کانون وقوع آن را آلوده بیش از 75 ، 000 مردم است.

او شده است داونینگ Oxycontin — اعتیاد آور و قدرتمند مواد مخدر — به مدیریت خود را با مشقت و درد مزمن, اما این قرص در حال اجرا هستند. “من نمی دانم آنچه که من انجام خواهد داد” گفت: لیو.

لیو یکی از تعداد فزاینده ای از بیماران مبتلا فوری پزشکی شرایط نامربوط به بیماری کروناویروس که تبدیل به وثیقه آسیب به چین در تلاش برای به دست آوردن کنترل از شیوع این که در حال حاضر ادعا کرد بیش از 2000 زندگی می کند.

در هوبئی استان 60 میلیون که ووهان پایتخت از امکانات پزشکی هنوز هم در مواجهه با کمبود شدید در برخورد با افزایش ویروس بیماران. تقریبا همه پرسنل پزشکی و تجهیزات و منابع بوده است کانال را به مبارزه با شیوع ترک دیگر بیماران در برزخ است.

کریس وانگ 56 ساله پدر نارسایی کلیه و نیاز به دیالیز دو بار در هفته. اما معمول جلسات در سوم مردم بیمارستان هوبئی لغو شده است به این دلیل که بیمارستان و اتاق های آن مجهز به دستگاه دیالیز شده اند فرماندهی توسط مقامات دولتی مسئول شیوع پاسخ گفت.

“این قابل فهم است که دولت نیاز به تخت های بیمارستانی برای بیماران مبتلا به ویروس اما آن را نمی کند احساس را به دیالیز اتاق زیرا این بیماران می میرند اگر آنها نمی تواند دیالیز در زمان” گفت: وانگ.

یک زن که در پاسخ بیمارستان hotline گفت: آن را نمی تواند اعتراف بیماران دیالیزی در حال حاضر به این دلیل که در بیمارستان گرفته شده برای coronavirus درمان است.

در حالی که اکثر مشخص شده در ویران هوبئی که در آن رمان کروناویروس اولین بار در زمان برگزاری کمبود non-virus مراقبت های پزشکی نیز در حال ظهور در سراسر چین — حتی در مرفه ترین شهرها آمده است.

این بحران قرار می دهد نور روی یک سیستم مراقبت های بهداشتی است که در حال حاضر ناهموار با مراقبت در مناطق روستایی عقب مانده است که از شهرهای بزرگ مانند پکن و شانگهای. در سال های اخیر چین سوار بر بلند پروازانه تعمیرات اساسی آن سیستم پزشکی در تلاش برای پایین کشیدن مواد مخدر هزینه و زمان انتظار اما زمان بیماری به ارمغان می آورد کسانی که مداوم نابرابری به گره زدن.

بیش از 23,000 پزشکان و پرستاران فرستاده شده از بیمارستان های کشور به هوبئی به ساحل تا ویروس پاسخ در کانون ترک برخی از بیمارستان ها با کمتر کارکنان پزشکی در استان مانند گوانگدونگ و جیانگسو.

و ترس از افشای کادر پزشکی به شدت عفونی بیماریزا باعث شده است برخی از بیمارستان ها به نوبه خود به دور از تمام بیماران جدید در شهرهای بزرگ مانند پکن و شانگهای, حتی اگر آن دسته از بیماران نیاز به مراقبت های فوری برای سرطان یا نارسایی کلیه.

هیچ اطلاعات جامع در مورد چگونه بسیاری از بیماران در این سردرگمی و آن را دشوار است به برآورد که چگونه بسیاری از قابل پیشگیری مرگ و میر ناشی از این خروج ناگهانی از غیر-virus مراقبت های پزشکی از آنجا که این بیماری را گسترش آغاز شد.

هنوز هم مصاحبه با پزشکان و بیماران و رسانه های اجتماعی بحث اشاره به یک بحران در حال ظهور است که می تواند مرگبار دنباله حتی پس از وقوع اببس. این بیماری همه گیر است که تعطیل swathes بزرگ اقتصاد چین است استخراج بی حد و حصر انسان درد و رنج در سراسر کشور است.

پیاده قربانی

نوشته های از جان گذشته بیماران التماس برای کمک و حساب های شهروندان از زندگی خود را به دلیل آنها نمی تواند دریافت مراقبت های پزشکی می روند در رسانه های اجتماعی در چین که در آن خشم است که در حال حاضر نهفته که دولت آهسته پاسخ اولیه به وقوع.

روز یکشنبه ووهان تعیین شده شش بیمارستان برای بیماران در وضعیت بحرانی ربطی به ویروس و دیگر 15 بیمارستان است که می تواند اضطراری غیر ویروس موارد است. در شهرستان از 11 میلیون نفر 46 بيمارستان با نزدیک 19,000 تخت اختصاص داده شده به ویروس مراقبت با تبدیل ورزشگاه و ساختمان های اداری و مدارس و همچنین ارائه بیش از هزار تخت برای بیماران آلوده.

ویژه داستان
مارتین لوتر کینگ جونیور میراث و مبارزه برای برابری در حال حاضر
نویسندگان رهبران و فعالان در معنای مارس در واشنگتن و دولت برابری امروز.

ملی مقامات بهداشت نیز علنا خواست بیمارستان های محلی در سراسر کشور به غفلت بیماران نامربوط به شیوع.

اما منابع به خصوص در هوبئی استان در حال نازک کشیده.

ووهان, اتحادیه اروپا, که در آن لیو زی’ao در بیمارستان بستری شد قبل از وقوع یکی از شش که قرار بود با در نظر گرفتن بحرانی بیماران ربطی به ویروس اما یک دکتر وجود دارد می گوید: این بیمارستان در حال حاضر غرق می کند و به اندازه کافی پزشکان.

همه پزشکان در بخش خود را فرستاده شده به خط مقدم برای درمان بیماران آلوده و او نیز در تماس با ویروس کار گفت: دکتر که نمی خواهند به نام خود را به عنوان او مجاز به صحبت های عمومی.

“این غیر ممکن است به مراقبت کامل برای بیماران نیاز به در حال حاضر. کسانی که با علائم خفیف می توانید به صحبت کردن با پزشکان آنلاین, اما موارد مهم که نیاز به عمل جراحی — واقعا وجود دارد هیچ راهی برای خروج گفت:” دکتر. “چه می توانیم بکنیم؟”

ووهان اتحادیه از ارتباطات جواب نداد چند تماس تلفنی. مقامات بهداشتی در ووهان و هوبئی بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

عمیق خستگی گرفته شده نگه دارید در میان متخصصان پزشکی بر روی زمین صدها نفر از آنها آلوده شده اند خود را در حالی که مراقبت از بیماران. کمبود تجهیزات پزشکی و دنده محافظ معنی است که بسیاری از کار بدون پادمان کافی.

مرگ Li Wenliang یکی از پزشکان در ووهان بود که مقصر توسط مقامات پس از افزایش یک هشدار دهنده بر روی ویروس مشتعل موجی از غم و اندوه و خشم در سراسر چین در اوایل این ماه.

یک دکتر در ووهان که متخصص در درمان بیماران مبتلا به دیابت آلوده شد با این ویروس در ماه ژانویه است. او معتقد است که او قرارداد را پس از درمان بیماران مبتلا به دیابت که در مرطوب بازار که در آن پاتوژن مشکوک به سرچشمه گرفته است.

“به خطر انداختن غیر-virus مراقبت برای لحظه ای تنها گزینه در یک وضعیت که در آن وجود دارد گزینه های خوب,” او گفت:, کاهش را به نام او به عنوان او مجاز به صحبت های عمومی. “ووهان است از دست دادن یک تماس به صرفه جویی در قلعه است و تنها چیزی که امکان پذیر است چرا که این ویروس فقط بیش از حد عفونی.”

بیماران تبدیل شده به دور

خارج از استان هوبی, ترس از ویروس’ گسترش بدان معنی است که برخی از ردیف بالا بیمارستان های دولتی در دیگر نقاط چین در حال تبدیل شدن بیماران دور. در برخی از بیمارستان ها بیشتر غیر فوری به عمل جراحی شده اند به تعویق افتاد و به گفته پزشکان.

نیز وجود دارد شده است یک قطره در بیماران خود را به بیمارستان و حتی در بخش هایی از چین که در آن وجود ندارد گسترده عفونت با توجه به پزشکان شاغل در شهرستانها مانند شنزن و Zhongshan. جدید کروناویروس است که به ظاهر بیشتر عفونی تر از سارس است که ادعا کرد تقریبا 800 زندگی در سطح جهان از 17 سال پیش.

در شانگهای 75 سال که به نام خانوادگی خود را به عنوان زونگ است مبتلا به یک تومور در شکم او و چند کیست در کبد است. پای خود را بیش از حد متورم به جا به کفش خود او هیچ اشتها و او نیاز به رفتن به توالت ده ها بار در روز. در حالی که یک دکتر که او را دیدم در فوریه. 7 پیشنهاد فوری عمل جراحی پنج لایه بیمارستان در شهرستان باید پس از خودداری او از ترس از ویروس’ گسترش یافته است.

“ما سعی کرده ایم همه چیز را که مردم عادی احتمالا می تواند انجام دهد اما هنوز هم او نمی تواند بستری در بیمارستان گفت:” زونگ را که کاهش یافته است را به نام او از ترس از اقدامات تلافی جویانه. “دیدن پدر من رنج می برند در خانه باعث می شود قلب من درد.”

برخی از بیمارستان ها در حال حاضر در تلاش برای گسترش استفاده از سیستم عامل های آنلاین برای کمک به غیر از ویروس بیماران. پکن شهرداری کمیته بهداشت و درمان در روز شنبه دستور داد تا تمام بیماران به جز موارد اضطراری و یا کسانی که با تب به ثبت نام آنلاین و امن انتصاب اسلات قبل از مراجعه به بیمارستان ها در فرد است.

ووهان Tongji بیمارستان را توسعه داده است یک برنامه که در دسترس است بر روی گوشی های هوشمند آندروید از طریق آن پزشکان می توانند بیماران را و نشان می دهد مواد مخدر آنها باید خرید از داروخانه آنلاین.

برای کسانی که با شرایط فراتر از حواله از مشاوره آنلاین وجود دارد چند گزینه علاوه بر این امید است که شیوع می آید تحت کنترل و منابع پزشکی می تواند آزاد شود تا دوباره. در حالی که موارد اضافی از عفونت های جدید در هوبئی به نظر می رسد در یک سیر نزولی و نخست وزیر چین لی کچیانگ نوشته شده توسط تلویزیون دولتی است و گفت که این بیماری همه گیر است که در یک “روند مثبت” معلوم نیست اگر یک نقطه عطف در شیوع رسیده است.

برای لیو زی’ao 25 ساله با یک طناب نخاعی تومور وجود دارد هیچ ربطی به اما صبر کنید.

“هیچ بیمارستان خواهد کشید و اگر چه من را خواستار شده است بیمارستان های مختلف به صورت هفته,” او گفت:. “در حال حاضر من فقط می تواند در خانه بماند و صبر کنید. اما من حتی نمی دانم چه منتظر هستم.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>