Even در میان همه گیر زندگی می رود. که قطعا مورد در Praram 9 بیمارستان در بانکوک تایلند که در آن سه شنبه در نوزادان داده شد, چهره کوچک سپر برای کمک به محافظت از آنها را از COVID-19 — بیمار سربار توسط رمان coronavirus — در حالی که آنها سفر از بیمارستان به خانه.

در بیانیه ای به بیمارستان توضیح می دهد که در روز پنج شنبه پرستاران به حال شروع به آماده شدن بچه ها برای تخلیه شده و گرفته شده از بیمارستان به خانه. هنگامی که نوزادان مادر توضیح داد که او را مجبور به گرفتن یک تاکسی و یا حمل و نقل عمومی به خانه “پرستاران نگران نوزادان رفاه و آنها صنایع چهره سپر” بیمارستان می گوید.

“چهره سپر شد فقط برای کوتاه مدت حفاظت” بیانیه ادامه می دهد. بیمارستان اضافه می کند که آن را نمی باید هر گونه اطفال موارد COVID-19.

در یک پست در Facebook, بیمارستان تصریح کرد که در این صورت سپر شد برای یک “مورد منحصر به فرد” فقط برای نوزادان’ سفر از بیمارستان به خانه هستند و معمولا با توجه به تمام نوزادان تازه متولد شده در بیمارستان است. “از آنجا که ایمنی چیزی است که ما در مورد مراقبت از بالاترین” پس از گفت.

این عکس ها که گرفته شد از طریق پنجره های شیشه ای در بیمارستان زنان و زایمان نشان می دهد پرستاران و همچنین با پوشیدن ماسک در اطراف نوزادان.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) توصیه می کند کودکان در سن دو و بالاتر پوشیدن ماسک صورت عمومی برای کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس. کارشناسان بر این باورند که کودکان بیشتر احتمال دارد به مجانبی حامل و می تواند سهوا گسترش ویروس. اما به عنوان دکتر جیمی Macklin اطفال hospitalist در سراسر کشور بیمارستان کودکان در کلمبوس, اوهایو گفت: امروز “نوزادان و کودکان نو پا و جوان باید کوچکتر هوایی… تنفس از طریق یک ماسک می تواند برای آنها سخت تر. با استفاده از یک ماسک بر روی نوزاد خود را افزایش می دهد خطر خفگی است.” کارشناسان توصیه نمی با قرار دادن ماسک بر روی یک کودک با سن کمتر از دو.

با توجه به CDC یک نوزاد تازه متولد شده مستعد ابتلا به فرد-به-فرد گسترش coronavirus. “تعداد بسیار کمی از نوزادان باید آزمایش مثبت برای این ویروس در مدت کوتاهی پس از تولد” CDC می گوید در آن صفحه اطلاعات در مورد بارداری و شیردهی. “با این حال مشخص نیست که اگر این بچه ها رو ویروس قبل یا بعد از تولد.”

از صبح روز شنبه به وقت شرق تایلند به حال حداقل 2,518 تایید موارد coronavirus و حداقل 35 تایید مرگ, با توجه به یک ردیاب توسط دانشگاه جانز هاپکینز. مانند کشورهای دیگر در سراسر جهان و تایلند صادر کرده است یک وضعیت اضطراری بسته شدن مکان های تجمع مانند کافه ها و رستوران ها و حتی ممنوعیت فروش الکل در تلاش برای تضعیف اجتماعی.

نوشتن به مدلین کارلایل در madeleine.carlisle@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de