بیمارستان برای coronavirus بیماران باز می شود در چین

آخرین:

  • 361, مرگ و میر, 2,829 جدید کروناویروس موارد در چین بیش از 24 ساعت گذشته.
  • بیمارستان جدید باز می شود در ووهان فشار سیستم مراقبت های بهداشتی به تعداد مورد افزایش است.
  • کشورهای خارجی هنوز تخلیه شهروندان از هوبئی استان است.
  • آژانس بهداشت عمومی کانادا می گوید خطر ابتلا به کانادایی ها از coronavirus کم است.

چین فرستاده پزشکی کارگران و تجهیزات برای یک تازه ساخته شده, بیمارستان, تزریق پول به بازارهای مالی و بیشتر محدود جنبش مردم در فراگیر جدید مراحل شنبه حاوی یک به سرعت در حال گسترش ویروس و آن افزایش تاثیر است.

چین به روز رسانی آمار و ارقام از 361 مرگ و میر و 2,829 موارد جدید طی 24 ساعت گذشته در آوردن چینی مجموع به 17,205 موارد به عنوان دیگر کشورها ادامه داد: تخلیه شهروندان از سخت ترین ضربه هوبئی استان و محدود سفر های چینی و یا افرادی که به تازگی به سفر در کشور است.

سازمان جهانی بهداشت گفت: تعداد موارد را حفظ خواهد کرد در حال رشد به دلیل آزمون در حال بررسی بر روی هزاران نفر از موارد مشکوک.

بازگشایی مدارس نیز با تاخیر به ویروس را از گسترش بیشتر در هوبئی که در آن 1000 تخت بیمارستانی در استان ووهان تکمیل شد فقط در 10 روز. دوم بیمارستان با از 1500 تخت باز خواهد شد در روز. محدودیت تنگ تر شد و هنوز هم بیشتر در یک شهر اجازه می دهد تنها یکی از اعضای خانواده به سرمایه گذاری برای خرید تجهیزات هر روز دیگر.

تیم پزشکی از افراد ارتش آزادی بخش بودند پس از رسیدن در ووهان برای از بین بردن ضعف سلامت کارگران و به کار در بیمارستان جدید واقع در حومه شهر دور از مرکز شهرستان. خود پیش ساخته بخش که در آن بیماران شروع به ورود در اواخر صبح مجهز با دولت از هنر تجهیزات پزشکی و سیستم های تهویه.

چینی پیشرو اپیدمیولوژی زونگ اتباع گفت اضافی بیمارستان فضای حیاتی بود برای متوقف کردن گسترش عفونت های جدید.

“عدم, اتاق بیمارستان, افراد بیمار مجبور به بازگشت به خانه است که بسیار خطرناک است. بنابراین داشتن اضافی [تخت] در دسترس است که یک بهبود بزرگ,” زونگ گفت: دولت پخش دوربین مدار بسته.

زونگ نقش مهمی در غلبه بر چین 2002-2003 شیوع سارس یک کوروناویروس از همان خانواده به عنوان زمان پاتوژن.

سازمان دیده بان | آنچه که ما در واقع در مورد کوروناویروس:

اطلاعات در مورد شیوع کروناویروس در حال گسترش است اما آنچه ما در واقع در مورد بیماری است ؟ CBC News پزشکی کمک کننده و پزشک خانواده دکتر پیتر لین شکسته شدن حقایق در مورد آنچه در آن است از کجا آمده است, چگونه آن را گسترش می یابد و آنچه شما می توانید انجام دهید برای محافظت از خودتان. 5:10

در نشانه ای از تلفات اقتصادی از شیوع چین شانگهای کامپوزیت شاخص سقوط 8.7 درصد زمانی که آن را بازگشایی پنج شنبه های زیر قمری تعطیلات سال جدید. آن steadied بعد از آن در بانک مرکزی حرکت می کند به تزریق پول نقد.

“ما به طور کامل اعتماد به نفس و قادر به حداقل رساندن بیماری و تاثیر آن بر اقتصاد” لیان Weiliang معاون توسعه ملی و اصلاحات کمیسیون گفت: در یک کنفرانس خبری در پکن.

ریسک پایین در کانادا, مقامات بهداشتی می گویند

کانادا آژانس بهداشت عمومی می گوید وجود داشته است چهار تأييد coronavirus موارد در اینجا سه در انتاریو و یکی در B. C. کلی خطر ابتلا به کانادایی ها از این بیماری کم است, آژانس بهداشت عمومی کانادا می گوید.

دو تایید موارد گزارش شده در تورنتو پس از یک زن و شوهر در بازگشت از سفر به چین است که به گفته مقامات شامل سفر به ووهان منطقه است. یک بیمار تحت درمان در بیمارستان و پس از آن منتشر شد. دیگر در خود انزوا در خانه خود را.

مورد بعدی تایید شد در B. C. و مورد اخیر در لندن, Ont. هر دو از این بیماران در حال سفر به منطقه ووهان در چین است.

هنگ کنگ اعمال کنترل مرزها اقدامات

کری لام روز دوشنبه اعلام کرد که دلار هنگ کنگ بسته خواهد شد و تقریبا تمام زمین و دریا مرز نقاط کنترل به سرزمین اصلی از نیمه شب برای جلوگیری از گسترش ویروس. او گفت: تنها دو بازرسی مرزی در شنژن خلیج و پل به ماکائو و Zhuhai — باز باقی خواهد ماند.

لام را تکذیب کرد که این حرکت بود به علت فشار از کارگران پزشکی. برخی از کارگران بیمارستان رفت و در اعتصاب دوشنبه و بیشتر تهدید کرد به راه رفتن در یکشنبه مگر اینکه دولت موافقت کرد.

هنگ کنگ ثبت 15 مورد از ویروس و قطع پرواز و قطار و اتوبوس اتصال به سرزمین اصلی اما فشار در حال رشد است برای آن نزدیک به مرز به طور کامل.

اعتصاب سازمان دهندگان می گویند حدود 6000 کادر پزشکی آماده شد شرکت کنند. هنگ کنگ بود به شدت تحت تاثیر شیوع سارس است که بسیاری بر این باورند تشدید شد رسمی چینی پنهان کاری و مبهم و تاریک کردن.

کره جنوبی که 15 مورد تأیید بود quarantining 800 سرباز که به تازگی بازدید, چین, هنگ کنگ یا ماکائو و یا در حال تماس با افرادی که تا به حال سخنگوی وزارت دفاع چوی Hyunsoo گفت. خدمت سربازی لازم است از همه جوان کره جنوبی مردان به گارد در برابر تهدید از کمونیست شمالی.

در پکن مقامات به دنبال اطمینان دادن به کشور 1.4 میلیارد نفر کافی تامین ماسک های صورت و مواد ضد عفونی کننده با وجود گزارش کمبود در بخش هایی از کشور است.

فیلیپین ممنوع, ورود همه غیر شهروندان از چین پس از دو مورد تایید شدند وجود دارد از جمله تنها مرگ در خارج از چین است. ایالات متحده و ژاپن و سنگاپور و اندونزی و نیوزیلند و استرالیا را به اعمال محدودیت های مشابه با وجود انتقاد از چین و چه کسی هدایت که چنین اقدامات غیر ضروری بودند.

دیده بان: کارگران بیمارستان در هنگ کنگ مطبوعات تر برای کنترل مرز میان شیوع

ساموئل چان می گوید پزشکی کارگران ترس از تکرار مرگبار شیوع سارس در سال 2003. 0:45

حدود 150 مورد گزارش شده در دو ده دیگر کشورها است. فیلیپین در بخش بهداشت و درمان گفت: 44 ساله چینی مرد از ووهان درگذشت از ویروس و همراه او همچنان در بیمارستان بستری است. ویتنام تایید موارد افزایش یافته و به هشت نفر از جمله یک ویتنامی مرد آمریکایی که تا به حال دو ساعت توقف در ووهان در راه خود را از آمریکا به Ho Chi Minh City.

ایالات متحده در مجموع افزایش به 11 عمدتا مربوط به سفر اخیر به ووهان. ایالات متحده آمریکا روز یکشنبه گفت که آمریکایی ها بود که سفر در چین در عرض 14 روز گذشته خواهد بود روت به فرودگاه تعیین شده برای افزایش سلامت نمایش و اکثر غیر آمریکایی که به تازگی در چین خواهد بود را تکذیب کرد ورود.

در میان اتهامات آهسته پاسخ رسمی به وقوع شش مقامات در شهر هوانگگنگ بعدی به ووهان در استان هوبئی بودند اخراج بیش از “عملکرد ضعیف” در دست زدن به شیوع رسمی رادیو فردا خبر داد. آن را ذکر شهردار عنوان کرد و گفت این شهر را “قابلیت به درمان بیماران ناکافی باقی مانده است و با کمبود شدید در تجهیزات پزشکی مانند لباس محافظ و ماسک های پزشکی.”

تجارت و تولید مرکز Wenzhou با نزدیک به 10 میلیون نفر در سواحل استان ژجیانگ محدود مردم به خانه های خود اجازه می دهد تنها یکی از اعضای خانواده به سرمایه گذاری هر روز دیگر برای خرید تجهیزات لازم. هوانگگنگ به 7 میلیون نفر تحمیل اقدامات مشابه در روز شنبه.

سازمان دیده بان | ملی به بررسی این موضوع از آنچه به تماس های رمان ویروس:

تماس با پنومونی-مانند بیماری آغاز شده است که در ووهان چین به “کروناویروس” مشکل ساز است اما در آینده با یک نام بهتر نیز روی حیله و تزویر. 2:36

با هیچ پایانی در چشم به شیوع مقامات در هوبئی و در جای دیگر تمدید سال جدید قمری تعطیلات با توجه به پایان این هفته نیز به مارس به سعی کنید به نگه داشتن مردم در خانه و کاهش گسترش ویروس. همه هوبئی مدارس به تعویق انداختن شروع ترم جدید تا اطلاع ثانوی.

با بیشتر کشورها اعمال محدودیت در مسافران از چین و گزارش از تبعیض علیه چینی در خارج از کشور, این کشور, دیپلمات ها در حال صحبت کردن.

سفیر چین در سریلانکا چنگ Xueyuan ابراز نگرانی بیش از مردم چین در حال تبدیل دور توسط رستوران ها و تاکسی ها در اقیانوس هند کشور جزیره.

“ما درک می کنیم نگرانی از [این] سریلانکا اما ما در عین حال امیدواریم که آنها می توانند احساس چین را مسئول نگرش و پرقدرت و موثر اقدامات انجام شده توسط چین” چنگ گفت.

بحران آخرین به مقابله با چینی رهبر چین است که احاطه شده توسط ماه از تظاهرات ضد دولتی در هنگ کنگ مجدد از تایوان pro-استقلال جمهور و انتقاد بیش از نقض حقوق بشر در آن به طور سنتی مسلمان در قلمرو سین کیانگ. در ضمن اقتصاد داخلی همچنان به سرعت وزن با کاهش تقاضا و جنگ تجاری با واشنگتن است.

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر