هنگ کنگ سرود ملی لایحه را تهدید به جرقه تمدید شد. در اینجا آنچه که در

ثانیهong کنگ است نیروبخش برای دور تازه تظاهرات در روز چهارشنبه بیش از بحث قانون است که می تواند توهین به چین سرود ملی یک جرم جنایی مجازات تا سه سال در زندان است.

پلیس موانع ساخته شده اند در اطراف این شهر قانونی پیچیده برای محافظت از آن را از معترضان که خواستار رسانه های اجتماعی به “محاصره” این ساختمان به عنوان شهر قانونگذاران دیدار به سرود ملی لایحه خواندن دوم خود در روز چهارشنبه. نوشته های با گردش در رسانه های اجتماعی دعوت رانندگان به رانندگی به آرامی در عمده معابر در طول روز صبح ساعت شلوغی برای ایجاد ترافیک و جلوگیری پلیس های اضافی پشتیبانی از ورود.

این تظاهرات برنامه ریزی شده آمده تنها چند روز پس از هزاران نفر به خیابان ها ریختند و در روز یکشنبه به تجمع علیه امنیت ملی قانون پیشنهاد شده توسط پکن. امنیت ملی قانون اهداف تجزیه طلبی فتنه تروریسم و دخالت خارجی در هنگ کنگ—اما این امر می تواند اعمال شده توسط دولت در پکن دور زدن هنگ کنگ قانونی روند. منتقدان می گویند این قانون استفاده می شود به سکوت کسانی که مخالف پکن هر چند در هنگ کنگ رهبر بود را رد کرد و نگرانی و گفت: آن را نمی خواهد دست درازی در هنگ کنگ آزادی.

در اینجا آنچه که در مورد این ستیز سرود ملی لایحه.

آنچه در آن است ؟

این قانون پیشنهادی را به جرم توهین و یا سوء استفاده از “ماه مارس از داوطلبان” چین سرود ملی.

بازی و یا آواز خواندن سرود ملی در یک “تحریف و یا بی احترامی راه” و یا “علنا و عمدا” توهین به این امر می تواند با مجازات جریمه نقدی از 50000 دلار هنگ کنگ دلار (حدود $6,450) و تا سه سال در زندان است.

این لایحه همچنین تصریح می کند که سرود نمی تواند به عنوان موسیقی پس زمینه در. آن را باید در مدارس به آموزش دانش آموزان هنگ کنگی در “تاریخ و روح ملی” متن پیشنهادی قانون خواند.

پکن اجرا یک قانون مشابه در سرزمین اصلی چین در ماه اکتبر 2017. در ماه نوامبر سال 2017 چین بالا مقننه اضافه شدن یک بند به هنگ کنگ اساسی قانون مینی قانون اساسی که اداره شهر از سال 1997 تحویل الزامی هنگ کنگ دولت تصویب امنیت ملی قوانین محلی است.

آن را برای اولین بار معرفی شد به هنگ کنگ مقننه در اوایل سال 2019 است اما به پیشرفت بعد از یک پیشنهاد استرداد لایحه موجب تظاهرات توده ای و سقوط این شهر به شش ماه از اغلب خشونت آمیز تظاهرات ضد دولتی.

به همین دلیل است که این لایحه تظاهرات جرقه?

این لایحه دیده می شود به عنوان یک تجاوز توسط پکن در هنگ کنگ منحصر به فرد آزادی مانند آزادی بیان.

“این یک محدودیت در آزادی شخصی و آزادی بیان” Au-Nok-هین که در خدمت به عنوان یک قانونگذار از سال 2018 2019 می گوید زمان.

گذشته حرکت می کند توسط مقامات چینی تصور می شود quashing آزادی را برانگیخته بزرگ تظاهرات در هنگ کنگ است. هزاران نفر از معترضان تبدیل شده در جمعه به راهپیمایی علیه امنیت ملی که چین بالا قانونگذاری بدن هفته گذشته اعلام کرد قصد دارد به پیاده سازی برای هنگ کنگ است.

مایا وانگ چین محقق ارشد در حقوق گروه دیده بان حقوق بشر می گوید: سرود ملی لایحه خواهد بود “گریم توسعه” برای هنگ کنگ است.

“به دنبال در این قانون و آینده امنیت ملی قانون وجود دارد بی تردید روند نسبت به پایان هنگ کنگ به عنوان یک محل که در آن مردم می توانند صحبت می کنند بدون ترس” او می گوید. “این یک گام بیشتر و جامع تر محدودیت در آزادی بیان است که آهنگ با روند کلی در بقیه سرزمین اصلی چین است.”

چگونه Hongkongers واکنش?

طرفدار دموکراسی قانون گذاران ناودان قانون پیشنهادی.

“مشخصه از یک رژیم استبدادی است که آنها را جرم تمام رفتار است که آنها دوست ندارند می گوید:” دموکراسی نماینده مجلس دنیس Kwok.

“احترام به مردم باید به دست آورده به جای اینکه مقرر شده مجازات” فرناندو چونگ طرفدار دموکراسی در مجلس می گوید. “پکن موفق به کسب احترام از Hongkongers در 23 سال گذشته و آن را در حال حاضر آماده سرکوب ما را به دلار هنگ کنگ تبدیل شدن به یک شهرستان عادی از سرزمین اصلی است.”

چرا پکن می خواهید به تصویب آن در حال حاضر ؟

هنگ کنگ دبیر کل متی چونگ رسانه های محلی گفت که دولت “قانون اساسی مسئولیت” به تصویب قانون به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. “سرود ملی یک نماد و نشانه ای از ملت است. سرود ملی قانون به تصویب قانون جمهوری خلق چین توسط قانون محلی,” او گفت:.

این شهر بحرانزده اجرایی کری لام در اوایل ممکن است خواسته مجلس به لایحه اولویت بالا (چند پیشنهاد قوانین شده اند backlogged یک ماه-بست طولانی بین مخالفت با بلوک های سیاسی). این لایحه منقضی خواهد شد و باید برای رفتن از طریق تمام فرآیند قانون گذاری دوباره اگر آن را به تصویب قانونگذار در تابستان زنگ تفریح در ماه جولای با توجه به رسانه های محلی.

کارشناسان می گویند پکن رشد بی تاب با هنگ کنگ و می خواهد به فشار از طریق یک قایق از تغییرات از جمله امنیت ملی قانون و سرود ملی قانون در حال حاضر برای مبارزه با شهرستان جنبش دموکراسی.

“سال گذشته آنها شوکه شده بودند توسط وحشی تظاهرات یک میلیون نفر تا دو میلیون نفر و غیره به طوری که آنها می خواستند به عمل سریع” ویلی لام استاد کمکی در دانشگاه چینی هنگ کنگ مرکز مطالعات چین می گوید زمان.

اصلاحات دیگر به نظر می رسد به تحت نظر گرفتن بیش از حد. در اوایل ماه مه شهر را رهبر با انتقاد از سیستم آموزش و پرورش و گفت که دولت با اعلام برنامه های سال جاری به آدرس درک مشکلات درون آن است. “Liberal studies” دوره های آموزشی است که بخشی از هنگ کنگ درسی مقصر شناخته شده اند برای تشویق دانش آموزان برای پیوستن به تظاهرات.

چه اتفاقی می افتد ؟

این لایحه می تواند تبدیل به قانون به عنوان اوایل ژوئن 4, با توجه به South China Morning Post.

“ما به عنوان یک اقلیت در مجلس می تواند انجام دهد بسیار کمی می گوید:” دموکراسی نماینده مجلس فرناندو چونگ.

“انتظار من این است که تحت آهن اولین سیاست حزب کمونیست سرود ملی قانون بسیار احتمال بالا بودن گذشت می گوید:” قانونگذار سابق Au-Nok-هین. “اما آن را هرگز حمایت عمومی است.”

حقوق ناظران می گویند که پکن راه رفتن به عقب در وعده های ساخته شده در زمان مستعمره سابق بریتانیا را تحویل به چین در سال 1997 باید به عنوان یک هشدار توسط جامعه بین المللی است.

“هنگ کنگ است نوع مانند قناری در معدن زغال سنگ چین به طور فزاینده ای رفتار پرخاشگرانه برای نقض تعهدات بین المللی” وانگ دیده بان حقوق بشر می گوید.

نوشتن به امی Gunia در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>