هنگ کنگ به قرنطینه مردم از سرزمین اصلی چین در میان شیوع کروناویروس

آخرین:

  • هنگ کنگ می گوید همه بازدید کنندگان از سرزمین اصلی چین را تحت 14 روز در قرنطینه میان coronavirus نگرانی است.
  • چین می گوید که از روز شنبه شده اند وجود دارد 490 مرگ و میر و 24,324 موارد تایید شده در سرزمین اصلی.
  • 2 کشتی های کروز تحت قرنطینه — 1 خاموش ژاپن 1 در هنگ کنگ است.
  • B. C. گزارش 2nd, presumptive مورد کوروناویروس. زن در 50s شده بود در تماس با اعضای خانواده که در هوبئی استانی مقامات بهداشتی می گویند.
  • آژانس بهداشت عمومی کانادا می گوید خطر ابتلا به کانادایی ها از coronavirus کم است.

هنگ کنگ رهبر می گوید: همه مردم از ورود به سرزمین اصلی از جمله هنگ کنگ از ساکنان مورد نیاز خواهد بود به انجام 14 روز از قرنطینه به دلیل شیوع کروناویروس. کری لام گفت: اندازه گیری اثر را در روز شنبه به اجازه می دهد هنگ کنگ روز مسافران به ترتیبات لازم.

او گفت: دولت به دنبال امکانات قرنطینه در علاوه بر این به سه زمان اردوگاه.

لام گفت: دولت شده است هوشیار و نیست shying دور از معرفی اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از گسترش ویروس. هزاران نفر از کارکنان پزشکی در اعتصاب رفته در خاک به تقاضا است که مرز با سرزمین اصلی به طور کامل بسته است. دولت شهر نگه داشته است دو گذرگاه باز در قسمت اجازه می دهد تا مواد غذایی از سرزمین اصلی را وارد کنید.

او همچنین گفت: دو کروز ترمینال — از جمله یکی که در آن یک کشتی کروز در حال حاضر تحت قرنطینه — تعطیل خواهد شد.

یکی دیگر از کشتی کروز است که تحت قرنطینه در یک پورت. شاهزاده Cruises گفت: CBC News که وجود دارد 251 کانادایی در الماس شاهزاده خانم است که در حال حاضر در حال کردن, ژاپنی, ساحل. هیچ یک از کانادایی آزمایش مثبت برای coronavirus در اولین مرحله از یک فرآیند غربالگری یک ایمیل از این شرکت اعلام کرد.

لام گفت: او همچنان خوش بین است که این شهرستان می تواند غلبه بر این بیماری همه گیر اما خواست همه شهروندان به “کنار گذاشتن تفاوت های ما و ما با هم عمل می کنند.”

از شیوع ویروسی آلوده بیش از 24,500 مردم در سطح جهان است.

به عنوان چهارشنبه, چین گزارش شده بود 490 مرگ و میر و 24,324 موارد تایید شده در سرزمین اصلی. علاوه بر هنگ کنگ تا به حال 17 مورد از جمله یک مرگ. ماکائو تا به حال 10 نفر. بسیاری از مرگ و میر شده اند در مرکز استان هوبی که در آن بیماری از نوع جدیدی از کروناویروس شد برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر.

ساکنان با پوشیدن ماسک و بارانی داوطلب به درجه حرارت از مسافران در یک ایستگاه اتوبوس در Tin Shui Wai یک شهر مرزی در هنگ کنگ در روز سه شنبه. هر کس وارد هنگ کنگ از سرزمین اصلی چین به زودی موضوع را به 14 روز در قرنطینه. (تایرون سیو/فردا نیوز)

مقامات بهداشت در بریتیش کلمبیا اعلام کرد در روز سه شنبه یکی دیگر از presumptive coronavirus مورد. دکتر بانی هنری گفت: تازه ترین مورد مشکوک به یک زن در 50s که زندگی در ونکوور منطقه است. اعضای خانواده او شده بود در هوبئی استان, هنری گفت.

اعضای خانواده شده اند به حداقل رساندن تماس با افراد خارج از خانه که در آن به سر می برند. هنری گفت: این زن جدا شده است و در شرایط با ثبات در خانه و ونکوور ساحلی بهداشت است پس با هر کسی از زن شده است در تماس با.

اگر قبل از میلاد مورد تأييد ملی آزمایشگاه در وینیپگ آن خواهد بود کانادا پنجم مورد تایید شده. این آژانس بهداشت عمومی کانادا می گوید خطر ابتلا به کانادایی ها از coronavirus کم است.

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر