هنگ کنگ فروشگاه ارائه می دهد 'گاز اشک آور' با طعم بستنی در حمایت از دموکراسی

(هنگ کنگ) — گاز اشک آور در میان طعم های جدید در هنگ کنگ یخ مغازه کرم. اصلی ترین ماده تشکیل دهنده فلفل سیاه و

توسط PATRIS-FUN در 27 اردیبهشت 1399

(هنگ کنگ) — گاز اشک آور در میان طعم های جدید در هنگ کنگ یخ مغازه کرم.

اصلی ترین ماده تشکیل دهنده فلفل سیاه و سفید, یک یادآوری از تند تند دور شلیک شده توسط پلیس در خیابان های نیمه مستقل چینی شهرستان در طول ماه از تظاهرات سال گذشته است.

"آن را مانند طعم گاز اشک آور. آن را احساس می کند و سختی تنفس و آن را واقعا تند و تحریک کننده است. این باعث می شود من می خواهم به نوشیدن مقدار زیادی از آب بلافاصله گفت:" مشتری آنیتا وانگ که با تجربه و گاز اشک آور در تظاهرات. "من فکر می کنم آن را یک فلاش بک که مرا به یاد چه دردناک احساس من در حرکت است و من نباید فراموش کرد."

طعم نشانه حمایت از جنبش دموکراسی خواهی است که به دنبال به دست آوردن مجدد حرکت خود را در طول coronavirus همه گیر مغازه صاحب گفت. او صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن برای جلوگیری از پیامدهای از نرم افزار-پکن در دولت است.

"ما می خواهم برای ایجاد یک عطر و طعم است که به یاد مردم است که آنها هنوز هم به قوت خود باقی بماند در جنبش اعتراضی و نمی از دست دادن شور و شوق خود را," او گفت:.

او سعی مواد مختلف از جمله سبز چمنی و خردل در تلاش برای تکرار طعم گاز اشک آور. فلفل سیاه او گفت: آمد و نزدیک به گاز اشک آور با آن گلو تحریک کننده اثر است.

"ما کباب و سپس خرد کردن کل فلفل سیاه و آنها را به gelato به سبک ایتالیایی. آن را کمی داغ اما ما بر آن غذا در دهان است که احساس سوزش در گلو. آن را فقط احساس می کند مانند تنفس گاز اشک آور"-31 ساله مالک گفت.

بیشتر بخوانید: "من کاملا نمی خواهد به عقب.' دیدار با افراد جوان در قلب هنگ کنگ شورش

بیش از 16000 دور از گاز اشک آور از کار اخراج شدند در این تظاهرات با توجه به هنگ کنگ مقامات بسیاری در پرجمعیت مناطق که در آن کوچه های تنگ پر از رستوران های کوچک و بلوک های آپارتمان.

تظاهرات آغاز شد و بیش از پیشنهاد قانونی که اجازه داده اند جنایی مظنون به تحویل به سرزمین اصلی چین به صورت اتهامات عنوان شده علیه. در حالی که صورتحساب خارج شد تظاهرات ادامه داد: بیش از نگرانی های پکن است فرسایش آزادی های مدنی اعطا شده به این مستعمره سابق بریتانیا بود که آن را بازگشت به قانون در سال 1997.

مغازه بستنی نیز فراهم می کند فضا را برای مردم به بیان دیدگاه های خود در مورد جنبش از جمله استفاده از یادداشت های چسبنده است که برجسته در "لنون دیوار" به نظر می رسد که در سراسر این سرزمین در اوج تظاهرات. چنین عبارات تاریخ به سال 2014 اشغال مرکزی تظاهرات که عمده پلکان منتهی به هنگ کنگ دولت مرکزی بود و گچ بری با هزاران نفر از یادداشت های حمل پیام ها پشتیبانی می کند.

در حدود 5 دلار در, خدمت, گاز اشک آور, بستنی, شده است به یک ضربه. قبل از اجتماعی فاصله مقررات بیش از coronavirus شیوع این فروشگاه را مالک گفت: او فروش 20-30 قاشق در روز است.

این تظاهرات عمدتا درگذشت دور به عنوان شهر دعوا coronavirus اما وجود دارد گسترده انتظارات که بزرگتر اقدامات ممکن است ظهور در طول تابستان است. در حال حاضر پلیس شده اند را به زور برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ و دولت است که با فشار دادن پیش رو با قانون است که آن را یک جرم و جنایت را به مسخره چینی سرود ملی.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب