هنگ کنگ می گوید رایج در اعتراض به شعار خواستار "انقلاب" است که در حال حاضر غیر قانونی تحت امنیت ملی قانون

ثانیهong کنگ غیر قانونی اعلام کلیدی شعار شعار توسط صدها هزار نفر از معترضان طرفدار دموکراسی بیش از یک ماه از

توسط PATRIS-FUN در 13 تیر 1399

ثانیهong کنگ غیر قانونی اعلام کلیدی شعار شعار توسط صدها هزار نفر از معترضان طرفدار دموکراسی بیش از یک ماه از تظاهرات آخرین نشانه آن است که مقامات برنامه ریزی برای استفاده از جدید پکن-پیش نویس امنیت ملی قانون به اعمال محدودیت در آزادی بیان است.

در آنچه در آن به نام "رسمی بیانیه" اواخر پنج شنبه در هنگ کنگ دولت گفت: rallying cry "آزاد هنگ کنگ! انقلاب از زمان ما!" شد و در حال حاضر غیر قانونی تحت قانون جلوگیری از تجزیه طلبی و تروریسم براندازی دولت قدرت و تبانی با نیروهای خارجی. فراگیر قانون اعمال شده توسط چین که حامل احکام زندان تا زمانی که زندگی در زندان عمومی ساخته شده بود تنها به عنوان آن را در زمان اثر اواخر روز سه شنبه.

شعار بود و فقط یکی از چندین همچنین از جمله "هنگ Kongers ساخت یک ملت" تلقی به عنوان یک تهدید برای امنیت ملی در دستورالعمل صادر شده به پلیس گفته به کسی است که دیده می شود سند. قوانین نیز محروم تکان دادن پرچم که مدافع استقلال تبت و تایوان و شانگهای و شرق ترکستان به عنوان جرایم مشابه تحت قانون.

امنیت ملی قانون در حال حاضر به حال یک اثر سرما بر سخنرانی در هنگ کنگ بود که تضمین "آزادی بیان و مطبوعات مجمع تشکل صفوف و تظاهرات" قبل از این مستعمره سابق بریتانیا بازگشت به قانون در سال 1997. چندین بالا مشخصات معترضان حل شده اند گروه و یا اقدام به ترک این شهر در روزهای اخیر و ایالات متحده آمریکا و انگلستان را متهم به پکن از نقض وعده خود را برای حفظ این شهر را "درجه بالایی از خودمختاری" برای 50 سال.

مقامات گفته بود صبح روز پنج شنبه که آگهی ها و شعارهای خواستار "هنگ کنگ استقلال" بودند غیر قانونی بدون در نظر گرفتن که که ممنوعیت نیز اعمال می شود به بیشتر به طور گسترده ای استفاده می شود "آزاد هنگ کنگ!" شعار. استقلال هرگز در میان پنج خواسته های اصلی به دنبال شهر تاریخی جنبش اعتراضی سال گذشته تنها معنی دار انتخابات است.

"شعار 'آزادی هنگ کنگ انقلاب از زمان ما' امروزه connotes 'هنگ کنگ استقلال,' یا جدا هنگ کنگ منطقه ویژه اداری از جمهوری خلق چین, تغییر وضعیت حقوقی HKSAR یا اخلال قدرت دولتی" دولت گفت.

مطمئن نیستید از چه تعداد به عنوان تجزیه طلبی و براندازی — جرائم که وکلا را به عنوان "عمدا مبهم" — برخی از مردم در هنگ کنگ پاک روی تلفن همراه خود چت سابقه و حذف حساب های رسانه های اجتماعی جلوتر از قانون را اعلام. این حرکت نیز تشدید نگرانی ها در مورد خودسانسوری توسط هنگ کنگ اقتصاددانان و تحلیلگران کسب و کار.

"تا مجرم به اتهام و محاکمه آن نامشخص است به هر دو پلیس و آیا رفتار خود را در واقع نقض قانون جدید — و اگر چنین است چگونه شیب دار مجازات خواهد شد" گروه اوراسیا خطر سیاسی تحلیلگران اندرو Coflan و آلیسون شرلوک نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان. "در این میان افسران به نظر می رسد هدف قرار دادن تظاهرکنندگان برقراری تماس مستقیم برای استقلال, در حالی که دیگران همچنان به بازداشت و نقض نظم عمومی است."

پلیس هنگ کنگ دستگیر 370 نفر در تظاهرات علیه قوانین چهارشنبه 23 سالگرد هنگ کنگ بازگشت به قانون است. ده نفر بازداشت شدند و تحت مقررات جدید امنیت ملی قانون است. یکی دیگر از معترضان نیز بازداشت چاقو یک افسر پلیس است.

حزب کمونیست جهانی در روزنامه تایمز منتشر گرافیک جمعه و توضیح داد که چگونه این قانون در حال حاضر در حال تغییر رفتار شناخته شده در ایران ، کسانی که شناخته شده به عنوان "هنگ کنگ در مورد تجزیه طلبی" — یک جنایت است که به طور بالقوه حمل حبس ابد — نام سابق دانشجویی رهبر جاشوا وانگ, رسانه ها, سرمایه دار خیلی مهم جیمی لای سابق هنگ کنگ دبیر کل آنسون چان و سابق مجلس مارتین لی کمک کرد که پیش نویس این شهر mini-قانون اساسی, قانون اساسی.

جدید پلیس دستورالعمل ممنوع مردم از تکان دادن "نه استقلال پرچم" که در هنگ کنگ معترضان استفاده کرده بودند برای نشان دادن همبستگی. پلیس هنگ کنگ نیروی کاهش یافته است به بحث مشاوره حقوقی هدایت خود بازداشت تحت قانون جدید است.

"جزئیات فاش نمی شود با توجه به عملیاتی ملاحظات" پلیس در بیانیه ای گفت. "با این حال هدف از اجرای عمل است نه به هدف قرار دادن هر گونه پرچم و شعار دادن در حالی که به interdict رفتار مردم را در تشویش و/یا معاونت در جرم دیگران برای کمیسیون از تجزیه طلبی و یا براندازی."

مرد اول بازداشت تحت امنیتی جدید قانون متهم شده بود از داشتن یک "هنگ کنگ استقلال" بنر در اختیار خود را در حالی که دیگری گفته شد به دست تکان داد مشابه بنر. یک سوم تا به حال استقلال پرچم مواج از موتور سیکلت خود را به عنوان او سوار به افسران مجروح شدن چند پلیس گفت:.

دو زن دیگر دستگیر شدند برای داشتن طرفدار استقلال برچسب است که گفت: "مقاومت در برابر پکن آزاد هنگ کنگ" "یک ملت یک دلار هنگ کنگ است." برچسب های طنز کارتونی از رئیس جمهور چین با کروناویروس مانند سر در میان کسانی که به ویژه در یک Facebook پست توسط پلیس.

حقوق محدود

هنگ کنگ مقامات در دفاع از این قانون جدید گفته آن نیست تهدید به شهرستان را گرامی آزادی و تنها هدف یک اقلیت کوچک از مجرمان که به دنبال تضعیف دولت است.

"هنگ کنگ باید قادر به ادامه برای لذت بردن از آزادی بیان, آزادی مطبوعات, نشریات, اعتراض مجمع و غيره" رئیس اجرایی کری لام به خبرنگاران گفت: پس از آن در اثر اضافه کردن موافقت نامه های بین المللی در حقوق مدنی مجاز محدودیت برای اطمینان از امنیت ملی است. "که در آن است برای حفاظت از امنیت ملی پس از آن گاهی اوقات برخی از این حقوق می تواند مهار مطابق با قانون است."

هنگ کنگ کانون گفت: در این هفته آن را "به شدت نگران" در مورد قانون و آن به طور گسترده تعریف جرائم جنایی.

"این به طور گسترده ای کشیده شده و غایب روشن و جامع آرایه در دسترس عموم دستورالعمل و معالجه به یقین حقوقی و عادلانه درمان هستند قادر به اعمال می شود در یک شیوه ای است که خودسرانه و به طور نامتناسبی تداخل با حقوق اساسی" این گروه در بیانیه ای گفت. "وکلا, قضات و پلیس هنگ کنگ از ساکنان داده شد هیچ فرصت را به خود را آشنا با محتویات جدید قانون از جمله جرائم جنایی جدی را ایجاد می کند قبل از آن به اجرا در آمد."

–با کمک از Jing Li, Lucille لیو و دانیل ده کیت.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب