هنگ کنگ بیمارستان قطع خدمات پزشکی کارگران قابل توجه برای دومین روز شنبه به تقاضا مرز با سرزمین اصلی چین بود بسته به طور کامل برای دفع یک ویروس است که باعث آن مرگ اول در نیمه مستقل شهرستان.

اما دو تا از هنگ کنگ زمین و دریا گذرگاه با سرزمین اصلی بسته شد در نیمه شب پس از بیش از 2000 بيمارستان کارگران در ادامه اعتصاب روز شنبه. به عنوان بسیاری از 9,000 پزشکی کارگران می تواند به عضویت بزرگتر اعتصاب یکشنبه به تقاضای بسته شدن مرز سراسر که ده ها هزار نفر از مردم همچنان به سفر روزانه است.

هنگ کنگ بیمارستان اقتدار گفت: آن قطع خدمات به دلیل “تعداد زیادی از کارکنان وجود ندارد از وظیفه” و “خدمات اورژانس در بیمارستان های دولتی تحت تاثیر قرار شده است.”

هنگ کنگ ضربه سخت بود سارس و یا سندرم حاد تنفسی در 2002-03, یک بیماری از همان خانواده ویروس به عنوان زمان شیوع. اعتماد مقامات چینی کاهش یافت در پی ماه از تظاهرات ضد دولتی در مالی توپی.

ساعت مچی | قیمت ماسک به شدت افزایش در هنگ کنگ:

هنگ کنگ داروخانه به فروش می رساند 50-بسته از ماسک صورت برای شش برابر قیمت عادی میان کمبود 0:42

کری لام در هنگ کنگ بحرانزده رهبر با انتقاد از اعتصاب و گفت: دولت انجام شد همه از آن می تواند به محدود کردن جریان از مردم در سراسر مرز.

“خدمات مهم و بحرانی عملیات متاثر شده اند” از جمله درمان سرطان و مراقبت از نوزادان لام به خبرنگاران گفت:. “بنابراین من جذاب برای کسانی که در حال بدست گرفتن بخشی در این است که اجازه دهید قرار دادن منافع بیماران و کل نظام سلامت بالاتر از همه چیزهای دیگر.”

همچنین روز شنبه رهبر نزدیکی قمار محاصره از ماکائو خواسته این شهر کازینو کارفرمایان به تعلیق عملیات برای جلوگیری از عفونت پس از یک کارگر در یکی از استراحتگاه آزمایش مثبت برای ویروس. ماکائو ثبت 10 مورد در همه.

ساکنان با پوشیدن ماسک و بارانی داوطلب به درجه حرارت از مسافران پس از شیوع کروناویروس جدید در روز سه شنبه در یک ایستگاه اتوبوس در Tin Shui Wai یک شهر مرزی در هنگ کنگ است. (تایرون سیو/فردا نیوز)

سرزمین اصلی آخرین آمار و ارقام از 425 مرگ و میر و 20,438 تایید عفونت کروناویروس جدید بودند تا از 361 مرگ و میر و 17,205 موارد قبلی در روز است. در خارج از سرزمین اصلی چین حداقل 180 موارد تایید شده اند از جمله دو مرگ و میر در هنگ کنگ و فیلیپین.

بیمار که در هنگ کنگ بود که 39 ساله که تا به حال سفر به ووهان سرزمین اصلی شهر است که کانون شیوع قبل از اینکه در بیمارستان بستری است. بیمارستان اقتدار و گفت: او تا به حال به ديابت و درمان ذات الریه قبل از وضعیت او به طور ناگهانی رو به وخامت گذاشته.

اکثر موارد بیماری خفیف بوده اند اما بیشتر که فوت شده اند افراد مسن با بیماری های دیگر مانند دیابت یا بیماری قلبی است.

چین تلاش کرده است به حفظ منابع ماسک برای فیلتر کردن ویروس همراه با محافظ مناسب و کلیدی دیگر مقالات آن را به عنوان به دنبال اجرای متوسط چک در خانه ها و ادارات و مغازه ها و رستوران ها نیاز به ماسک توان و نگه داشتن بیش از 50 میلیون نفر از خروج از خانه در ووهان و همسایه شهرستانها.

برای کمک به پاسخگویی به تقاضای اتحادیه اروپا در پکن گفت: کشورهای عضو باید حمل 12 تن از تجهیزات حفاظتی به کشور چین با بیش در راه است.

در اواخر روز دوشنبه رئیس جمهور چین شی جین پینگ ریاست یک نشست ویژه از حزب کمونیست بدن برای دومین بار پس از بحران آغاز شده است گفت: “ما باید راه اندازی یک جنگ مردم را در پیشگیری از این بیماری همه گیر.” یازدهم تهدید مجازات برای کسانی که غفلت از وظایف خود, دولت, پخش دوربین مدار بسته گزارش شده است.

محدودیت های مسافرتی, پرواز, سیستم های تعلیق

کشورهای دیگر در حال ادامه تخلیه و محدود کردن ورود چینی یا افرادی که به تازگی به سفر در کشور است. هواپیمای حامل مالزیایی از ووهان وارد کوالالامپور و 133 نفر در هیئت مدیره بود به غربالگری و قرنطینه برای 14 روز حداکثر دوره کمون ویروس.

بریتانیا امور خارجه و مشترک المنافع به روز شده آن توصیه های سفر به می گویند: “اگر شما در چین و قادر به ترک شما باید انجام دهید.”

تایوان روز دوشنبه پرواز خانه 247 از شهروندان خود را از ووهان و فرستاده بود سه مسافر برای درمان پس از آنها یافت می شود به تب یا گلو درد. دیگر مسافران هستند که در قرنطینه امکانات پزشکی برای دو هفته آینده.

آلمان لوفت هانزا شد آخرین هواپیمایی بین المللی به حالت تعلیق پروازها به مقصد چین و چندین کشور در حال محرومیت چینی مسافران یا افرادی که از طریق چین به تازگی.

در ووهان بيماران در حال انتقال به یک جدید 1,000-تخت بیمارستان که امیدوار به بهبود انزوا به بنیادی این ویروس را گسترش. آن ساخته شده بود فقط در 10 روز خود پیش ساخته بخش مجهز با دولت از هنر تجهیزات پزشکی و سیستم های تهویه. 1500 تخت بیمارستان نیز به ویژه ساخته شده برای بیماران مبتلا به این ویروس جدید است که با توجه به باز کردن در روز.

برای اولین بار از دو اورژانس بیمارستان ساخته شده بود در 10 روز میان تقاضا برای کمک های پزشکی با این ویروس. 0:40

در جای دیگر در ووهان مقامات در حال تبدیل به یک ورزشگاه, سالن نمایشگاه و مرکز فرهنگی به بيمارستان با مجموع 3400 تخت برای درمان بیماران با علائم خفیف ویروس. تلویزیون و فیلم از این امکانات نشان داد تخت قرار داده شده در ردیف در اتاق بزرگ بدون تقسیم و یا هر گونه موانع برای نگه داشتن بیماران جدا شده است.

با هیچ پایان دادن به شیوع این بیماری در نزد مقامات در هوبئی و در جای دیگر تمدید سال جدید قمری تعطیلات با توجه به پایان این هفته نیز به مارس به سعی کنید به نگه داشتن مردم در خانه و کاهش گسترش ویروس. همه هوبئی مدارس به تعویق انداختن شروع ترم جدید تا اطلاع ثانوی به عنوان بسیاری از در پکن و شانگهای و جاهای دیگر.

دانشمندان چینی گفت: آنها باید بیشتر شواهد ویروس سرچشمه در خفاش ها. در یک مطالعه منتشر شده در مجله طبیعت شیعه ژن-Li و همکارانش در ووهان موسسه ویروس شناسی گزارش داد که ژنوم توالی از هفت نفر 96 درصد یکسان به یک بت coronavirus.

در روز سه شنبه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: 42-کره جنوبی زن آزمایش مثبت برای این ویروس روز پس از بازگشت از سفر به تایلند با لرز و علائم دیگر.

آن است که کره جنوبی را 16 مورد است. تایلند تایید کرده است 19 موارد بیشتر گردشگران چینی اما همچنین یک راننده تاکسی است.

یک مسافر در یک عمل کشتی کروز آزمایش مثبت پس از خروج از رگ در حالی که آن را در هنگ کنگ و مقامات انجام چک پزشکی در بیش از 3000 نفر در هیئت مدیره سه شنبه.

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de