آیووا حزب دموکرات تجربه با شفافیت بیشتر در آن برای اولین بار-در-این-ملت قفقاز در این سال به نظر می رسد یک کار در حال پیشرفت است. آنها می گویند تماشای چگونه سوسیس ساخته شده است به خصوص اشتها آور است.

پس از تاخیر در گزارش خود سه مجموعه از نتایج آیووا دموکراتیک با صدور بیانیه ای دوشنبه شب اعلام کرد که “یکپارچگی نتایج میباشد.” این تاخیر گفت: IDP مدیر ارتباطات مندی مک کلور هستند “با توجه به کنترل کیفیت و این واقعیت است که IDP گزارش از سه مجموعه داده برای اولین بار. آنچه ما می دانیم در حال حاضر این است که حدود 25 درصد از حوزه گزارش و آمار اولیه نشان می دهد میزان مشارکت در سرعت 2016.” مک کلور و سپس با صدور بیانیه دوم با استناد به “تناقضات” در نتایج.

برای ان بی سی نیوز’ الکس Seitz-والد به “خبر بزرگ در اینجا این است که مردم در انتخابات” به این دلیل که مردم در انتخابات 2016 شد “کم” در مورد 172,000 در مقایسه با رکورد 240,000 در سال 2008 است.” همانطور که برای چه “کنترل کیفیت” منظور گزارشگر بن Jacobs می کشد چاقو در قرار دادن در این زمینه است.

سناتور. برایان Schatz (D-هاوایی) که به عنوان بیمار از آیووا انجمن به عنوان هر کس دیگری که نمی زندگی می کنند در Hawkeye دولت کمی همدردی naysayers.

این می تواند بدتر شود. در سال 2012 آیووا جمهوریخواه کمیته های پارلمانی Seitz-والد به یاد همه “میت رامنی در ابتدا برنده اعلام شده و آنها بعدا متوجه شدم ریک سانتوروم به دست آورد.” که پایین نوار آیووا دموکرات. پیتر وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im