هنگ کنگ تظاهرات شعله ور شدن دوباره به عنوان تظاهرکنندگان شماره تماس برای استقلال

تنها چند روز پیش دانشمندان برجسته دانشگاه آکسفورد coronavirus واکسن توسعه ابراز خوش بینی در مورد پیشرفت خود ر

توسط PATRIS-FUN در 5 خرداد 1399

تنها چند روز پیش دانشمندان برجسته دانشگاه آکسفورد coronavirus واکسن توسعه ابراز خوش بینی در مورد پیشرفت خود را — بیش از 1000 نفر در بریتانیا شده اند تلقيح در حال حاضر 10,000 بیشتر داده خواهد شد و این واکسن در ماه مه و ژوئن. اما وجود دارد برخی از علت نگرانی تلگراف گزارش.

پروفسور آدریان هیل مدیر دانشگاه Jenner, موسسه گفت: آنچه بود که قبلا 80 درصد شانس ابتلا به یک واکسن موثر سپتامبر — احتمالا در زمان بالقوه موج دوم عفونت — کاهش یافته و به 50 درصد است. دلیلش این تیم معتقد است که دیگر در آن کار است که بنا به گزارش ها هنوز هم هست. در عوض انگلستان عفونت نرخ کاهش ممکن است آن را دشوار است به ارزیابی واکسن را اثر. "این یک مسابقه در برابر ویروس ناپدید و در برابر زمان" هیل گفت.

تپه تنها انتظار دارد که کمتر از 50 از 10,000 آزمایشی داوطلبان به گرفتن ویروس که کمرنگ شده پس از انگلستان و کشورهای دیگر اجرا دقیق مستندات و اگر آن را معلوم است که کمتر از 20 تست مثبت این مطالعه نتایج ممکن است بی فایده است.

واکسن نشان داد وعده هنگامی که آن را مورد آزمایش قرار گرفت در شش rhesus میمون میمون ها در اوایل این سال, اما آن را به وضوح نیاز به نشان می دهد که آن را فراهم می کند همان حفاظت در انسان قبل از آن می توان توزیع شده است. تیم O'donnelltinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب