هنگ کنگ معترضان با پلیس با وجود coronavirus نگرانی

پلیس با شلیک گاز اشک آور و اسپری فلفل برای متفرق کردن تظاهر کنندگان. آنها جمع آوری شد به مناسبت شش ماه سالگرد درگیری های خشونت آمیز در پرنس ادوارد ایستگاه مترو که در سمت چپ تعدادی مجروح شدند.

پلیس هنگ کنگ شلیک گاز اشک آور و اسپری فلفل در روز شنبه برای متفرق کردن صدها نفر از سیاه چادری معترضان در هنگ کنگ که بازگشت به خیابان و حتی در میان coronavirus نگرانی.

معترضان برخی از مسلح با بنزین بمب برگزار شد این تجمع به مناسبت شش ماه پس از مقامات یورش برده و یک ایستگاه مترو و دستگیر شدند.

ادامه مطلب: بسته لغو کوچک شده: Coronavirus بازدید فرهنگ چینی

مردم جمع شده بودند و در اطراف مونگ کوک منطقه و شاهزاده ادوارد ایستگاه مترو که در آن معترضان و پلیس درگیری خشونت در اوت 31. برخی از فعالان مجروح شدند در طول ماه اوت حمله که موجب اعتراض بیش از آنچه که معترضان گفت: استفاده بیش از حد از زور.

ماموران وارد حدود 8 p. m. به وقت محلی (1230 UTC) حدود یک ساعت پس از مردم شروع به جمع آوری. آنها با استفاده از سلاح برای متفرق کردن جمعیت مورد شلیک 10 گلوله گاز اشک آور و گاز با توجه به South China Morning Post روزنامه.

بیشتر بخوانید: هنگ کنگ: ‘وفادار بمانند و حفظ آزادی

تظاهرکنندگان روشن آتش در جاده ناتان در كولون منطقه در حالی که دیگران تنظیم بلوک های جاده بستن مونگ کوک ایستگاه مترو.

برخی شعار می دادند “آزادی هنگ کنگ انقلاب در زمان ما” در حالی که دیگران به نام برای نیروی انتظامی بود را منحل کرد.

برآورد تعداد معترضان در روز شنبه تجمع متفاوت است; در جنوب چین صبح پست مشخص شده آن را به عنوان 100 در حالی که خبرگزاری رویترز گزارش وجود دارد صدها نفر.

بین ماه های ژوئن و ژانویه هنگ کنگ پلیس اخراج بیش از 16000 دور از گاز اشک آور, 10,000 گلوله های لاستیکی, 2,000 beanbag دور و 19 زندگی می کنند دور از خروج بیش از 2000 نفر مجروح بر اساس جنوب چین صبح پست.

بیشتر بخوانید: به دنبال تعادل مناسب برای هنگ کنگ آینده

توپ آب را نیز به طور معمول استفاده شده است در پاسخ به تظاهرات. از ژوئن 2019 هنگ کنگ دیده می شود ماه از اعتراض. تظاهرات موجب شد با معرفی یک لایحه جنجالی که امکان استرداد از هنگ کنگ به سرزمین اصلی چین است. اگر چه کری لام در هنگ کنگ اجرایی اعلام کرد که او را به حالت تعلیق درآورد این لایحه تظاهرات ادامه داده اند.

ادامه مطلب: قدرت ماسک

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام در اینجا.

lc/jlw (ایسنا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>