صدها نفر از مردم در راهپیمایی, در هنگ کنگ خیابان ها در روز سه شنبه به مناسبت یک سال پس از آغاز تظاهرات ضد دولتی در, به عنوان رهبر نیمه مستقل شهرستان به نام برای صلح و ثبات است.

“هر کس به یادگیری درس از جمله هنگ کنگ دولت” کری لام به خبرنگاران گفت:. “هنگ کنگ را تحمل نمی تواند این نوع از هرج و مرج و مردم هنگ کنگ می خواهید با ثبات و صلح آمیز محیط زیست قادر به زندگی و کار در اینجا می خرم.”

لام نداد در چه درس هایی باید آموخته شود.

صدها نفر از معترضان راهپیمایی در هنگ کنگ منطقه مرکزی در روز سه شنبه شب و شعار دادند از جمله “هنگ کنگ استقلال, تنها راه” و “مبارزه با به پایان است.”

آنها راهپیمایی با وجود هشدارهای پلیس که نیروی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای متفرق کردن شرکت کنندگان و که با آنها مواجه شده و تا پنج سال در زندان است. پلیس ضد شورش بعد از شارژ در یک گروه از معترضان استقرار اسپری فلفل و مقابله با برخی از به زمین.

طرفدار دموکراسی تظاهرکنندگان با حمل بنر خواندن ‘Librate هنگ کنگ انقلاب, از زمان ما’ در جریان اعتراض های روز شنبه به مناسبت اولین سالگرد جرم تجمع در مقابل شرکت-خارج استرداد لایحه. (Kin چونگ/آسوشیتد پرس)

حداقل 25 نفر دستگیر شده بودند به صورت غیر مجاز به شرکت در مجامع رفتار آشوبگرانه و دیگر جرائم به پلیس گفت:. برخی از معترضان نیز متوقف و جستجو توسط پلیس.

“قانونی تظاهرات هستند و همیشه مورد احترام اما غیر قانونی اعمال می شود را رد کرد. لطفا برای جلوگیری از قانون شکنی” به پلیس گفت: در یک صدای جیر جیر.

روز سالگرد یک سال از مارس از طریق مرکزی هنگ کنگ است که به یک دموکراسی که دیدم معترضان به قانون گذاری ساختمان و نگاهی به خیابان ها هر آخر هفته برای ماه می باشد.

“اعتراض جمعی در 9 ژوئن سال گذشته بوده است حک شده در حافظه جمعی Hongkongers,” عمران جبهه حقوق بشر که سازماندهی این رویداد نوشت: در Facebook پست در روز سه شنبه. “این نیز نشانه ای از آغاز از ما هم در دفاع از شهرستان عزیز ما.”

معترضان همچنین با تجمع در مراکز خرید به مناسبت سالگرد در موقع ناهار نگه داشتن تا علائم و آگهی ها خواندن “آزاد هنگ کنگ” و آواز اعتراض ها ، پلیس بسته برخی از خیابان ها و پیاده روهای آینده ممکن است تظاهرات.

خبرنگار لوموند: با توجه به امنیت ملی قانون

ژوئن 9, 2019, مارس بود در مخالفت با یک پیشنهاد استرداد لایحه که اجازه داده اند مردم در این مستعمره سابق بریتانیا که خود نظام حقوقی ارسال می شود به سرزمین اصلی چین به صورت آزمایشی. سازمان ثابت مشارکت مردم در بیش از یک میلیون نفر در حالی که پلیس تخمین جمعیت در 240,000.

در متعاقب آن ماه از تظاهرات خشونت آمیز و درگیری آغاز شد و در بار بین معترضان و پلیس منجر به اتهام خشونت پلیس و جرقه تظاهرات خواستار تحقیقات مستقل به رفتار پلیس.

اولین پاسخ دهندگان به کمک یک مرد بود که اسپری فلفل توسط پلیس در روز سه شنبه شد. (وینسنت یو/آسوشیتد پرس)

وجود آرامش در تظاهرات در طول شیوع کروناویروس در اوایل این سال, اما به عنوان عفونت را زوال یافت معترضان به خیابانها بازگشتند به نشان دادن در برابر قریب الوقوع امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ و همچنین به تازگی تصویب قانون است که باعث می شود آن را غیر قانونی و توهین به چینی سرود ملی.

منتقدان و معترضان می گویند امنیت ملی قانون است یک ضربه به “یک کشور دو سیستم” چارچوب پس از تحویل هنگ کنگ از بریتانیا به چین در سال 1997 که وعده داده شده این شهر آزادی یافت نمی شود در سرزمین اصلی.

چین مقصر تظاهرات در قسمت خارجی مداخله و شتاب به تصویب امنیت ملی قانون با هدف مهار secessionist و فعالیت های خرابکارانه در هنگ کنگ.

هنگ کنگ مشکلات ناشی از مخالفان و متحدان خارجی “تلاش برای تبدیل دلار هنگ کنگ به مستقل یا نیمه مستقل سیاسی نهاد و پیاده شامل چین توسعه” ژانگ Xiaoming معاون مدیر چینی دولت هنگ کنگ و ماکائو دفتر امور گفت: در سخنرانی های ارسال شده در این سایت در روز دوشنبه.

“بیشتر پایین خط از امنیت ملی است, تثبیت بیشتر فضا را برای هنگ کنگ به اهرم مزایای آن تحت “یک کشور دو سیستم”‘ ژانگ گفت.

چین خواهد شد “unswervingly” محافظت از حاکمیت و جلوگیری از هر گونه دخالت خارجی در هنگ کنگ امور او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im