هنگ کنگ در اعتراض به آمار و ارقام بازداشت: گزارش

هنگ کنگ رسانه ها می گویند بازداشت ده ها طرفدار دمکراسی بر “غیر قانونی” تظاهرات برگزار شده در ماههای اوت و اکتبر سال گذشته است. افسران نیز دستگیر رسانه ها, سرمایه دار خیلی مهم جیمی لای بنیانگذار اپل روزانه.

بازداشت حداقل 12 جانبازان از هنگ کنگ دموکراسی در ویژه خاک چینی گرفته و آنها را به متنوع حوزه با توجه به گزارش رسانه ها در روز شنبه.

برجسته جوانان مبارز جاشوا وانگ ارسال یک صدای جیر جیر با یک عکس مونتاژ و گفت: سابق و فعلی قانونگذاران در میان کسانی که دستگیر شد.

در جنوب چین صبح پست (SCMP) با استناد به منابع حقوقی گفت: افراد دستگیر شده شامل قانونگذاران سابق مارتین لی, آلبرت هو, لی Cheuk-یان “مو بلند” Leung Kwok-آویزان و Au-Nok-هین.

ماموران همچنین نشان داد که در رسانه ها, سرمایه دار خیلی مهم جیمی لای Chee-ying اما یکی از روزنامه های محلی روزانه اپل بود و نه خانه. لای بعدها دستگیر و با توجه به آسوشیتد پرس. پلیس همچنین جستجو خانه خود را تحت یک حکم اضافه SCMP.

حزب دموکرات را Yeung مجموع و حزب کارگر را Cyd هو شد, همچنین بازداشت, گزارش هنگ کنگ رایگان مطبوعاتبا استناد به خاک لیگ سوسیال دموکرات.

ادامه مطلب: جاشوا وانگ: “ما همچنان به مبارزه برای انتخابات آزاد’

‘زمان بیش از حد از یک تصادف’

حقوقی منابع ذکر شده توسط جنوب چین صبح پست گفت: افراد دستگیر شده متهم به سازماندهی و پیوستن به “غیر قانونی” مجامع در تاریخ 18 اوت, اکتبر 1 و 20 اکتبر سال گذشته است.

کسانی که در تظاهرات محکوم کرد توسط پلیس در سال گذشته به عنوان “شورش” — آمد در طول ماه از اعتراض به یک شرکت-axed استرداد لایحه.

که لایحه آن را دیده هنگ کنگ از ساکنان فرستاده شده به سرزمین اصلی چین به محاکمه باعث هفت ماه از اعتراض به طور فزاینده ای با تمرکز بر خواسته های به حق رای و خواستار تحقیقات مستقل به پلیس انجام شده است.

حزب دموکرات رئیس وو چی-وای سعید دستگیری در اوایل صبح روز شنبه در نظر گرفته شده بودند به سکوت مخالفان است.

وو قول داد که پان-دموکرات را در برابر چنین clampdowns: “زمان بیش از حد از یک تصادف است.”

دیگر نماینده مجلس کلودیا Mo مرد-اعظم متهم به قلمرو دولت و پلیس “بازی همراه با یک اسکریپت نوشته شده توسط پکن است.”

حزب دموکرات مجلس تد Hui گفت: آلمان آژانس خبری dpa: “این غیر قابل تصور است که مردم مانند 81 ساله مارتین لی دستگیر شده اند.”

“او یک رهبر محترم شناخته شده بودن صلح آمیز و برای اعمال تلاش بسیار در زندگی خود را برای هنگ کنگ دموکراسی” او گفت:. “تحت coronavirus اعتراضات متوقف شد اما اذیت و آزار سیاسی متوقف نمی شود. … هنگ کنگ کاملا کاهش یافته است به ظلم و ستم.”

ادامه مطلب: Maas پاکستان برای دیدار با فعالان پس از چین اعتراض

سه شنبه گذشته هنگ کنگ آن را’ انجمن به نام چین را به “اعمال محدودیت” در آن نظرات پس از پکن رابط دفتر استقبال می شود درخواست تجدید نظر در حکم دادگاه که به تایید قانون اساسی اضطراری مقررات فرمان از دوران استعمار.

در اکتبر تظاهرات هنگ کنگ رهبر کری لام استناد به ندرت استفاده می شود اضطراری قدرت تصویب قوانین و مقررات جدید منع ماسک صورت.

هنگ کنگ بازگشت به پکن در سال 1997 تحت “یک کشور دو سیستم” فرمول است که کمک های مالی آن را به انگلیسی به سبک حکومت قانون تا 2047.

پکن را رد کرده است دخالت در این شهرستان در امور. و پلیس گفت: اعمال محدودیت در بحبوحه افزایش خشونت است.

ipj/rc (dpa, AP, Reuters)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>