هنگ کنگ پلیس به معترضان طرفدار دموکراسی پس از برخورد مارس اجازه رد

پلیس ضد شورش در هنگ کنگ دست و پنجه نرم با معترضان طرفدار دموکراسی که جمع آوری شده در مراکز خرید در چهار شنبه به خواندن شعار و فلش دست نشانه پس از اجازه برای روز مادر مه رد شد.

این حادثه نشان داد که تمایل بخشی از برخی از در دموکراسی اردوگاه برای احیای تظاهرات در برابر دلار هنگ کنگ پکن-حمایت دولت که فلج قطعات نیمه مستقل خاک چینی برای ماه های سال گذشته است.

با شیوع کروناویروس فروکش بیشتر مردم در هنگ کنگ را در پاسخ به آنلاین خواستار اقدام اگر چه در مراتب اعداد کوچکتر از صدها نفر از هزاران نفر که در راهپیمایی سال گذشته در برابر قانون پیشنهادی است که می تواند مخالفان و یا مظنون جنایی تحویل به سرزمین اصلی چین به صورت ناعادلانه محاکمه و ممکن است ،

این قانون در نهایت برداشت اما تظاهرات همچنان در حال رشد به طور فزاینده ای خشونت آمیز به عنوان پلیس و تظاهرکنندگان اتخاذ تاکتیک های تندرو. هزاران نفر عمدتا افراد جوان دستگیر شدند در تظاهرات برای جرایم از جمله شورش و در اختیار داشتن سلاح.

گزارش رسانه های محلی گفت: حداقل یک نفر بازداشت شد و در روز یکشنبه اقدام که جذب متعدد روزنامه نگاران با ماندگاری بالا-جلیقه دید.

این حادثه به دنبال لغو کردند روز جمعه در هنگ کنگ شورای قانونگذاری مجلس از اردوگاه مخالف رقابت به ریاست یک جلسه برای تعیین اینکه چه کسی قدرت را بیش از یک کلید کمیته که scrutinizes صورتحساب.

هنگ کنگ pro-پکن و طرفدار دموکراسی قانونگذاران گرفتار شده اند در یک کوچه بن بست بیش از این تاخیر در انتخابات از رئیس شورای قانونگذاری مجلس کمیته, که می خواند و لوایح تعیین زمانی که آنها می تواند قرار داده و به رای نهایی. در میان لوایح در دست بررسی است که به جرم بی احترامی چین سرود ملی.

این مستعمره سابق بریتانیا تحویل داده شد و برگشت به چین در سال 1997 تحت “یک کشور دو سیستم” چارچوب است که در آن هنگ کنگ داده شد آزادی لذت می برد در سرزمین اصلی و قول داد که درجه بالایی از استقلال در امور آن برای 50 سال. طرفدار دموکراسی حامیان می گویند این حقوق در حال فرسایش توسط پکن آن را به عنوان تدابیر گرفتن آن در کشور از طریق رابطه جنسی خشن پلیس و به طور فزاینده ای محدود شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>