هنگ کنگ افسر پلیس سرزنش برای شعار ‘Black lives matter’

یک دلار هنگ کنگ شورش افسر پلیس است که فیلم برداری شعار “black lives matter” و “من نمی توانم نفس بکشم” در حال گشت زنی در طول یک تظاهرات در روز جمعه شده است مواخذه توسط مقامات با توجه به گزارش های رسانه ها.

یک کلیپ از افسر که در Yau Ma Tei در هنگ کنگ كولون محله was posted آنلاین از جمله دولت بودجه عمومی پخش RTHK وب سایت که در آن او دیده می شد ساخت این نظرات اشاره به جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس در مه 25 در حالی که در بازداشت پلیس است که موجب تظاهرات در سراسر ایالات متحده است.

انسان ثبت شد و گفت “سیاه و مسائل زندگی” در انگلیسی و “من نمی توانم نفس بکشم” سه بار و “این است و نه امریکا” در 20-کلیپ دوم که منتشر شد RTHK سایت در آخر هفته.

پلیس بودند انجام, هویت, کارت, کنترل جمعیت, با توجه به رسانه ها در آن زمان افسر ساخته شده نظرات.

یک دلار هنگ کنگ یک سخنگوی پلیس گفت: جنوب چین صبح پست افسر شده بود مواخذه بیش از این حادثه.

“افسر سرزنش شده است و یادآوری برای همیشه خود را حرفه ای و افزایش خود حساسیت” سخنگوی به این روزنامه گفت.

“اقدام انضباطی امدن ممکن است بسته به بررسی نتیجه.”

جمعیت جمع شده بودند در Yau Ma Tei در شب جمعه به عنوان بخشی از تظاهرات در سراسر شهرستان به مناسبت اولین سالگرد گاز اشک آور اخراج در طول یک تظاهرات در برابر آن پیشنهاد استرداد لایحه.

این لایحه که اجازه هنگ کنگ شهروندان ارسال می شود به سرزمین اصلی چین برای محاکمه کنار گذاشته شده است اما تنش ها در این شهر بالا باقی می ماند به عنوان پکن حرکت می کند به اعمال امنیت ملی قانون در هنگ کنگ.

پلیس در بیانیه ای گفت: 43 نفر دستگیر شده بودند در شب جمعه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>