پلیس هنگ کنگ بازداشت چهار دانشجو به ظن جانشینی از طریق آنلاین پست

(هنگ کنگ) — پلیس هنگ کنگ نشان داده اند قصد خود را برای به اجرا درآوردن جدید چینی امنیت ملی قانون به شدت به دس

توسط PATRIS-FUN در 9 مرداد 1399

(هنگ کنگ) — پلیس هنگ کنگ نشان داده اند قصد خود را برای به اجرا درآوردن جدید چینی امنیت ملی قانون به شدت به دستگیری چهار جوان پنج شنبه به ظن تحریک تجزیه طلبی از طریق رسانه های اجتماعی پست.

سه مرد و یک زن در سن 16 تا 21 بازداشت شدند, یک مقام پلیس گفت: در 11 بعد از ظهر کنفرانس خبری. همه بر این باور هستند که دانش آموزان خواهد بود.

"بررسی ما نشان داد که یک گروه به تازگی اعلام کرد در رسانه های اجتماعی که آنها را به راه اندازی یک سازمان برای هنگ کنگ استقلال گفت:" Li Kwai-واه ارشد سرپرست یک تازه تشکیل واحد به اجرای قانون تامین.

1-ماه-پیر قانون سرد طرفدار دموکراسی اعتراض فعالان مدنی همراه با دانشگاهیان و دیگران تعجب می کنم اگر فعالیت های خود را می تواند هدف قرار دادند.

دولت مرکزی در پکن تحمیل امنیت ملی قانون در نیمه مستقل خاک چینی پس از شهرستان رهبران قادر به دریافت یکی از گذشت محلی. این حرکت را مطرح کرده است معتقد است که هنگ کنگ آزادی و خودمختاری محلی در حال دور گرفته شده است.

پلیس نیست شناسایی متهمان و یا گروه خود را. یک سازمان به نام Studentlocalism — اعلام کرد که آن را انحلال فقط قبل از قانون اثر صورت گرفت — گفت: در Facebook که چهار نفر از اعضای سابق دستگیر شده بود در تجزیه اتهامات از جمله سابق رهبر تونی Chung.

پلیس اقدام به نظر می رسد به هدف ابتکار عمل حزب استقلال که می گوید در آن Facebook صفحه است که آن را از سابق Studentlocalism اعضای که تکمیل مطالعات خود و در خارج از کشور هستند.

این حزب که همچنین ارسال خبر از چهارشنبه, دستگیری طرفداران استقلال چون معتقد است دموکراسی کامل برای هنگ کنگ غیر ممکن است تحت چینی قاعده آن در Facebook صفحه می گوید.

لی گفت: تنها که در سوال تعیین کرده بود به تازگی و پست ساخته شد پس از این قانون در زمان اثر در اواخر ژوئن 30.

"آنها گفت: آنها می خواهند برای ایجاد یک دلار هنگ کنگ جمهوری و آنها را با صراحت کامل برای مبارزه با آن" او گفت:. "آنها همچنین گفته اند که آنها می خواهند برای متحد کردن همه طرفدار استقلال گروه در هنگ کنگ برای این منظور است."

او هشدار داد هر کسی که فکر می کند آنها می توانند انجام چنین جنایات حاضر به فکر می کنم دو بار.

پلیس را ساخته اند یک تعداد انگشت شماری از دیگر بازداشت تحت قانون جدید همه مردم در تظاهرات و شعار و یا تکان دادن پرچم تلقی به نقض قانون است.

چین وعده داده شده هنگ کنگ خواهد خود را حاکم و سیستم حقوقی تحت "یک کشور دو سیستم" اصل تا 2047 یا 50 سال پس از بریتانیا دست به آن مستعمره سابق در سال 1997.

چین در توجیه قانون جدید می گوید: مسائلی مانند تجزیه طلبی هستند امنیت ملی نگرانی و به عنوان مثل, سقوط آن اجراء.

آخرین دستگیری آمد یک روز پس از چهره های پیشرو در هنگ کنگ سیاسی مخالف بود و اخراج از دانشگاه خود را ارسال.

دانشگاه هنگ کنگ شورا رای 18-2 به سرنگونی بنی تای از موقعیت خود به عنوان دانشیار استاد حقوق رسانه های محلی گزارش.

تای خارج شده و به قید وثیقه پس از اینکه محکوم به 16 سال زندان در مارس 2019 به عنوان یکی از نه رهبران محاکمه برای بخشی خود را در سال 2014 تظاهرات بیشتر دموکراسی شناخته شده به عنوان چتر جنبش است.

در یک ارسال شنبه در Facebook حساب تای گفت که او در نظر گرفته شده برای ادامه نوشتن و سخنرانی در مسائل حقوقی و خواستار حمایت عمومی است.

"اگر ما همچنان در پایداری ما ما قطعا دیدن احیای حاکمیت قانون در هنگ کنگ یک روز" تای نوشت.

در حالی که سال 2014 جنبش شکست خورده در تلاش خود را برای گسترش دموکراسی تظاهرات بازگشت و در سال گذشته بیش از یک پیشنهاد قانونی که اجازه داده اند جنایی مظنون به تحویل به صورت آزمایشی در سرزمین اصلی چین است.

اگر چه این قانون در نهایت کنار گذاشته, معترضان خواستار گسترش یافت و خواستار تغییرات دموکراتیک و رسیدگی به اتهام سوء استفاده پلیس. آنها رشد فزاینده خشونت در نیمه دوم سال است.

در بیانیه صادر شده پس از رای گیری برای حذف تای چینی دولت دفتر رابط در هنگ کنگ گفت که "یک مجازات برای بد انجام می دهند."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن