پلیس هنگ کنگ بازداشت فعالان نمایندگان مجلس و رسانه ها, سرمایه دار خیلی مهم بیش از طرفدار دموکراسی تظاهرات

پلیس هنگ کنگ دستگیر حداقل 14 جانباز طرفدار دموکراسی قانونگذاران و فعالان رسانه ای سرمایه دار خیلی مهم در روز شنبه به اتهام پیوستن به تظاهرات غیر قانونی در سال گذشته خواستار اصلاحات.

در میان کسانی که دستگیر شدند 81 ساله و فعال سابق مجلس مارتین لی و دمکراسی آلبرت هو, لی Cheuk-یان و Au-Nok-هین.

پلیس نیز دستگیر رسانه ها, سرمایه دار خیلی مهم جیمی لای که تاسیس مبارز روزنامه های محلی روزانه اپل. روزنامه نگاران از لای دموکراسی broadsheet در میان کسانی که تا به حال اطلاعات شخصی در گسترش رسانه های اجتماعی در سال گذشته پس از گزارش در تظاهرات.

لای لی Cheuk-یان و یونگ مجموع سابق مجلس از حزب دموکرات — متهم شدند در ماه فوریه بیش از مشارکت خود را در یک توده تظاهرات در اوت. 31 سال گذشته است. تظاهرات در نیمه مستقل خاک چینی در برابر پیشنهاد استرداد قانون در معرض اختلافات عمیق بین دموکراسی فکر هنگ کنگ از ساکنان و حزب کمونیست حکومت دولت مرکزی در پکن.

این لایحه — که اجازه هنگ کنگ از ساکنان را به سرزمین اصلی چین به محاکمه — خارج شده است اما اعتراضات ادامه داد: بیش از هفت ماه حول خواسته های به حق رای و مستقل تحقیق پلیس انجام شده است.

در حالی که تظاهرات و درگیریهای آنها به طور فزاینده ای خشونت آمیز در واکنش به خشونت پلیس و تظاهرکنندگان شد, نا امید, دولت پاسخ. معترضان احساس می کنید که هنگ کنگ رهبر کری لام را نادیده گرفته است خواسته های خود را و استفاده پلیس به سرکوب آنها.

لیگ سوسیال دموکرات نوشت: در Facebook ارسال در روز شنبه که رهبران آن در میان افراد دستگیر شده از جمله رئیس رافائل وانگ. آنها متهم به شرکت در دو تظاهرات غیر مجاز در اوت. 18 Oct. 1 سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>