(هنگ کنگ) — هنگ کنگ مقننه تصویب ستیز لایحه شنبه که باعث می شود آن را غیر قانونی و توهین به چینی سرود ملی.

این قانون تصویب شد و پس از دموکراسی مخالفت قانونگذاران سعی در اخلال در رای دادن. این لایحه به تصویب رسید و با 41 نمایندگان مجلس با رای دادن به آن و تنها با یک رای مخالف. بسیاری از دموکراسی قانونگذاران تحریم رای گیری از اعتراض.

طرفدار دموکراسی اردوگاه می بیند سرود لایحه به عنوان یک تخلف از آزادی بیان و بیشتر حقوق است که ساکنان نیمه مستقل شهرستان باید نسبت به سرزمین اصلی چین است.

طرفدار پکن اکثریت گفت: قانون لازم بود برای هنگ کنگ شهروندان برای نشان دادن مناسب و احترام به سرود.

کسانی که مجرم عمدا سوء استفاده از “ماه مارس از داوطلبان” به سه سال زندان و جریمه نقدی تا 50,000 دلار هنگ کنگ دلار ($6,450).

قانونی بحث شد زودتر به حالت تعلیق پس از طرفدار دموکراسی در مجلس تحصن کردند با انداختن یک قابلمه تند مایع در اتاق.

بالا بردن نشانه آن است که گفت: “مرگبار رژیم بدبو برای ده هزار سال” نماینده مجلس ری چان راه می رفت به جلو با گلدان پنهان در داخل یک فانوس کاغذی. زمانی که ماموران امنیتی سعی در متوقف کردن او کاهش یافته و فانوس و گلدان و خارج شد از این نشست است. یکی دیگر از نماینده مجلس که همراه او بود نیز خارج شده.

اتاق تخلیه شد و پلیس و آتش نشانی نامیده می شدند در بررسی این حادثه است.

هنگامی که جلسه دوباره از سر گرفته طرفدار دموکراسی در مجلس تد هوی دوباره پخش برخی از مایع در مقابل اتاق جلسه و همراهی کردن. شورای قانونگذاری رئیس جمهور اندرو لئونگ به نام چنین رفتار غیر مسئولانه و بچه گانه قبل از تماس برای رای دادن.

ستیز بحث بر سر این لایحه می آید پس از چین تشریفاتی نماینده مجلس ملی به طور رسمی تایید تصمیم هفته گذشته به تصویب امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ است که می توانید ببینید چینی ماموران امنیتی نوشته شده در شهرستان.

امنیت ملی قانون است که با هدف مهار فعالیت های خرابکارانه با پکن هل دادن آن را پس از یک monthslong طرفدار دموکراسی جنبش اعتراضی در زمان شاهد درگیری های خشونت بار بین پلیس و معترضان.

در حالی که کارشناسان هشدار داده اند که این قانون می تواند مخاطره هنگ کنگ وضعیت به عنوان یکی از بهترین مکان ها برای انجام کسب و کار حداقل دو بانک با آسیایی حضور دارند علنا حمایت تصمیم گیری.

HSBC گفت: در رسانه های اجتماعی چینی نوشته است که در آن “احترام و پشتیبانی از تمام قوانین است که ایجاد ثبات در هنگ کنگ نظم اجتماعی” در حالی که استاندارد چارترد گفت: آن ها معتقد بودند امنیت ملی قانون را “کمک به حفظ دراز مدت اقتصادی و ثبات اجتماعی از هنگ کنگ است.”

مخالفان سرود بیل و امنیت ملی قانون آنها را به عنوان نشانه ای از پکن محکم کردن کنترل بر قلمرو.

پکن شروع به هل دادن برای سرود قانون پس از هنگ کنگ طرفداران فوتبال jeered سرود ملی در مسابقات بین المللی در سال 2015. به عنوان تظاهرات ضد دولتی فرا گرفته هنگ کنگ در سال گذشته هزاران نفر از طرفداران هو با صدای بلند و تبدیل پشت خود را هنگامی که سرود پخش شد در یک مسابقه مقدماتی جام جهانی مقابل ایران در ماه سپتامبر. فیفا بعد جریمه هنگ کنگ فدراسیون فوتبال بیش از این حادثه.

قانونی جلسه در روز پنج شنبه مصادف با 31 سالگرد چین خونین سرکوب دموکراسی تظاهرات در پکن میدان تیان آن من.

قبل از مناظره شروع شد, طرفدار دموکراسی قانونگذاران ایستاده بود و در سکوت به مناسبت سالگرد قرار داده و نشانه هایی بر روی میز خود است که گفت: “فراموش نکنید که ژوئن 4, قلب از مردم نمی خواهد بمیرد.”

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de