یک امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ به تصویب رسید در روز سه شنبه توسط کمیته دائمی از کنگره ملی خلق در پکن در میان انتقادات بین المللی و ترس در میان دموکراسی و ارقام در این مستعمره سابق بریتانیا.

قانون منع اعمال تجزیه طلبی براندازی تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی.

متن کامل قانون هنوز منتشر نشده است و حتی هنگ کنگ بالا, رسمی, مدیر اجرایی کری لام اذعان کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از مدت کوتاهی گذشت که او را ندیده کامل پیش نویس است. رسانه های محلی گزارش می دهد که این قانون انتظار می رود که به اثر در تاریخ 1 ژوئیه 23 سالگرد سرگیری چینی حاکمیت بر این سرزمین است.

پکن اعلام کرد قصد دارد در پایان ماه مه به دور زدن هنگ کنگ فرایند قانونگذاری و اجرای قوانین برای محاصره پس از هنگ کنگ موفق به انجام آن در قانون اساسی تعهد به انجام این کار.

آلن Leong رئیس دموکراسی مدنی و رئیس سابق هنگ کنگ کانون گفت: زمان که آن را “کاملا غیر قابل قبول” است که این قانون تصویب شد و بدون جزئیات آن شناخته شده به دلار هنگ کنگ مقامات. او گفت که حزب کمونیست چین (CCP) ممکن است علامت به دلار هنگ کنگ مقامات که “آنها فقط در اینجا به اجرای دستورالعمل های داده شده به آنها توسط CCP.”

بسیاری از کارشناسان می گویند که پکن از صبر و فرار پس خشونت آمیز تظاهرات ضد دولتی که فلج شهر برای خیلی از نیمه دوم سال 2019 و سقوط مالی جهانی hub به اول آن رکود در یک دهه. در زیر یک کشور و دو سیستم اصل موافقت کرد که بریتانیا retroceded مستعمره به چین, شهر 7.5 میلیون خود را قانونگذاری و سیستم قوانین و دادگاه ها. ماده 23 از هنگ کنگ اساسی قانون مینی اساسی حاکم بر قلمرو مورد نیاز هنگ کنگ دولت برای تصویب قوانین امنیت ملی خود را, اما قانونگذاران محلی نمی تواند توافق بر روی آنها.

“سریع افزایش بی سابقه خشونت و خواستار استقلال همراه با ناکارآمد [شورای قانونگذاری] چپ پکن دولت با هیچ جایگزین اما به تصویب یک قانون با امید جلوگیری از بدتر از اتفاق می افتد” Ronny تانگ عضو شورای اجرایی هنگ کنگ را عملا کابینه می گوید. “ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که یک تعادل مناسب زده خواهد شد بین حفاظت از امنیت ملی و یکپارچگی و حفظ آزادی ها و ارزش های اصلی از مردم هنگ کنگ از سوی دیگر است.”

دولت چین می گوید که مسائل امنیت ملی مسئولیت پکن و هنگ کنگ مانند حوزه های قضایی سراسر جهان باید امنیت ملی قانون در محل.

وزارت خارجه چین گفت: در ماه ژوئن که اعتراض در هنگ کنگ بوده که هزاران نفر مجروح و بازداشت شده و باعث ارزش میلیون ها دلار از آسیب های ساخته شده امنیت ملی قانون یک ماده از “بزرگترین ضرورت است.”

“برخی از جدایی طلبان حتی یک درخواست عمومی برای خارجی تحریم علیه چین و دعوت نظامی آمریکا به هنگ کنگ” بیانیه ای گفت:. “پرقدرت اقدامات هستند و بنابراین نیاز به جلوگیری از ممانعت و مجازات این اعمال” بیانیه ای گفت:.

برخی از کارشناسان می گویند این قانون با عجله از طریق برای جلوگیری از بیشتر توده ناآرامی. “[مقامات چینی] ترس از محبوب واکنش” Jean-Pierre Cabestan, یک استاد علوم سیاسی در هنگ کنگ باپتیست دانشگاه (HKBU) گفت: زمان. “آنها می خواهند مطمئن شوید که آن را برای رفتن به اعلام در اسرع وقت قبل از مردم دریافت سازمان یافته و شروع به اعتراض به آن.”

چگونه ایالات متحده و دیگر دولت ها در پاسخ?

پکن را افزایش برگزاری بیش از هنگ کنگ است یک نقطه از مشاجره بین ایالات متحده و چین است. پس حزب کمونیست تصمیم به رول از قوانین امنیت ملی برای خاک, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo اعلام کرد که دلار هنگ کنگ بود دیگر به اندازه کافی مستقل از سرزمین اصلی چین و تصمیم گیری قرار می دهد که این شهر ویژه تجاری و اقتصادی رابطه با آمریکا در خطر است. سنا به تصویب ژوئن 25 نیاز به تحریم ها علیه اشخاص تلقی به نقض وعده های چین ساخته شده به دلار هنگ کنگ در زمان تحویل سال 1997 و در برابر خارجی شرکت های مالی است که آگاهانه انجام “معاملات قابل توجه” با آن دسته از اشخاص.

در تاریخ 26 ژوئن Pompeo اعلام کرد که وزارت امور خارجه خواهد تحمیل محدودیت های ویزا در چین حزب کمونیست مقامات که به آن معتقد است در حال تضعیف دلار هنگ کنگ درجه بالایی از استقلال و محدود کردن آن حقوق بشر است.

و در روز دوشنبه ایالات متحده اعلام کرد که توقف صادرات ایالات متحده تجهیزات دفاعی به هنگ کنگ. “ما نمی توانیم خطر این موارد در حال سقوط به دست مردم و ارتش آزادیبخش که هدف اصلی است برای حمایت از دیکتاتوری CCP هر وسیله لازم” Pompeo در بیانیه ای گفت.

پارلمان اروپا در همین حال گذشت یک غیر الزام آور قطعنامه اصرار اتحادیه اروپا و کشورهای عضو را به اتخاذ “تحریم و انسداد داراییهای علیه مقامات چینی مسئول تدوین و اجرای سیاست هایی که نقض حقوق بشر است.” آن نیز توصیه می شود که اتحادیه اروپا و کشورهای عضو آن فایل مورد قبل از دیوان بین المللی دادگستری پس از امنیت ملی تصویب شد.

در تاریخ 26 ژوئن حدود 50 ملل متحد حقوق کارشناسان تقبیح سرکوب “آزادی های اساسی” در چین برجسته “سرکوب تظاهرات دموکراسی و دفاع” در هنگ کنگ است. کارشناسان خواست دولت چین به برداشت از قانون است.

بریتانیا گفته است که اگر این قانون اجرا شده است آن را اصلاح قوانین مهاجرت به آن را آسان تر برای برخی از Hongkongers به زندگی در کشور است. تایوان نیز گفت: این کمک خواهد کرد که Hongkongers که می خواهید به حرکت به جزیره.

در پاسخ به بین المللی انتقاد از مقامات چینی خواسته اند در ایالات متحده و دیگر دولت ها برای جلوگیری از دخالت در هنگ کنگ امور. در اقدامی تلافی جویانه برای ویزا محدودیت های اعلام شده توسط ایالات متحده در پکن گفت: در روز دوشنبه آن را به اعمال محدودیت های ویزا در برخی از آمریکایی ها با “فاحش رفتار مربوط به هنگ کنگ است.”

چگونه باید هنگ کنگ به معترضان پاسخ داد?

معرفی امنیت ملی قانون را برانگیخته تازه ناآرامی در هنگ کنگ البته در کاهش مقیاس. بیش از 50 نفر در اعتراض به قانون دستگیر شده بودند در روز یکشنبه. با وجود یک پلیس ممنوعیت سالانه 1 جولای راهپیمایی اعتراض برخی از فعالان در حال برنامه ریزی برای نشان دادن به هر حال.

کارشناسان انتظار دارند که امنیت ملی قانون ممکن است بیشتر منصرف متوسط معترضان بسیاری از آنها شروع به خجالتی و دور از حضور در تظاهرات اواخر سال گذشته به تظاهرات تبدیل شد به طور فزاینده ای خشونت آمیز.

“برخی از مردم ممکن است ترس” ویلی لام یک متخصص در سیاست چین در دانشگاه چینی هنگ کنگ می گوید. “تظاهرات علیه قانون ممکن است تعبیر به براندازی قدرت دولت است.”

پیش از تصویب این قانون برخی از معترضان را حذف و یا پاک کردن محتوا از حساب های رسانه های اجتماعی برای ترس از این که پست های گذشته ممکن است تهمت زدن به آنها را.

HKBU را Cabestan گفت: تظاهر کنندگان ممکن است محتاط تر در مورد آنچه که شعار آنها شعار و نشانه های آنها را حمل رفتن به جلو—معترضان بارها دست تکان داد آمریکا و دیگر پرچم های خارجی و دولت های خارجی را به کمک آنها آمده و خواستار هنگ کنگ استقلال تبدیل شده اند به طور فزاینده ای محبوب در تظاهرات در هفته های اخیر

اما او می گوید: اجرای این قانون ممکن است باعث تشدید تنش بین جوان هنگ Kongers و پلیس منجر به درگیری. “یک چیز وجود دارد قانون نمیتواند تغییر طرز فکر” او گفت:. “من فکر می کنم اگر هر چیزی قانون جدید در حال رفتن برای تحکیم ضد چین طرز فکر در میان بسیاری از جوانان Hongkongese.”

یکی از معترضان گفت: زمانی که قانون نمی خواهد متوقف کردن او را از گرفتن به خیابان.

“هیچ چیز نمی تواند ما را بسیار از دست داده در حال حاضر” گفت: W. 20 ساله دانشجوی دانشگاه که خواست برود اولیه خود را به دلایل ایمنی. “ما می دانیم آن را مخاطره آمیز اما هیچ برگشتی وجود ندارد, تنها چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که مقاومت در برابر تا پایان.”

نوشتن به امی Gunia در amy.gunia@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de