پکن-حمایت رهبر هنگ کنگ روز جمعه حکومت مستقل تحقیق به اتهام خشونت پلیس علیه معترضان طرفدار دموکراسی هر چند او قبول ناظر توصیه های گاز اشک آور و آموزش.

“من مخالفم و آن را انجام نمی” کری لام گفت: از تظاهر کنندگان تقاضا به صورت مستقل کاوشگر در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری در برابر یک پس زمینه از تصاویر فروزان تظاهرات و بنر و گفت: “حقیقت در مورد هنگ کنگ است.”

ماه از اغلب خشونت آمیز تظاهرات از اواسط سال 2019 در برابر چین را کنترل مستعمره سابق بریتانیا زوال یافت در طول coronavirus بحران هر چند بازداشت فعالان سیاسی در روزهای اخیر احیا اصطکاک.

تظاهرکنندگان متهم پلیس از نیروی بیش از حد در حالی که مقامات می گویند معترضان شده اند اشوبگرانه و تحریک آمیز.

لام گفت: تحقیقات مستقل خواهد تضعیف قدرت پلیس هر چند دولت را قبول توصیه هایی از یک پلیس ناظر مستقل پلیس شکایت در شورای امنیت سازمان ملل (IPCC).

اعضای مستقل پلیس شکایت شورای مطرح در یک کنفرانس خبری در هنگ کنگ روز جمعه در مقابل کپی از گزارش خود را به نیروی پلیس را از دست داده و سال گذشته دموکراسی تظاهرات. (Kin چونگ/آسوشیتد پرس)

در آن مدتها در انتظار 999-صفحه گزارش لام-منصوب IPCC در روز جمعه خواستار بررسی دستورالعمل استفاده از گاز اشک آور و نظم عمومی آموزش برای پلیس.

این گزارش گفت: پلیس در عمل در دستورالعمل هر چند وجود دارد اتاق را برای بهبود. اتهام خشونت پلیس استفاده شود باید به عنوان “یک سلاح سیاسی اعتراض” IPCC اضافه شده است.

در یکی از بحث برانگیز ترین قسمت های IPCC گفت: پیدا کردن شواهد پلیس تبانی با اعضای باند در طول یک ماه جولای 21 حمله اراذل و اوباش در یون لنگ منطقه.

به گزارش آیا, اما, شناسایی کمبودها در استقرار پلیس در این حادثه زمانی که اراذل و اوباش سفید-shirted مردان ضرب و شتم معترضان و دیگران با چوب و قطب.

این یون حمله طولانی تشدید واکنش شدید در برابر پلیس که برخی از متهم عمدا در پاسخ به آرامی.

‘چشم به disproportional خشونت پلیس’

سیاستمداران مخالف بودند unimpressed.

“گزارش تبدیل شده است چشم خود را به disproportional پلیس وحشیگری” دموکراسی نماینده مجلس فرناندو چونگ گفت. “این گزارش را حذف کرده است چه اعتبار کمی در سمت چپ از IPCC.”

یکی دیگر از نماینده مجلس, کنت, لئونگ, یک عضو سابق IPCC گفت: بسیاری از توصیه های “واقعا تکه تکه سطحی و کلی” و کافی برای حل و فصل مسائل.

یک معترض بازداشت توسط پلیس ضد شورش در درگیری خارج مونگ کوک ایستگاه پلیس در هنگ کنگ در ماه سپتامبر 2019. (تایرون سیو/فردا نیوز)

گروه های حقوق بشر از جمله سازمان عفو بین المللی در حمایت از معترضان شکایت بیش نامتناسب نیروی پلیس و بازداشت بیش از 8000 نفر است.

پلیس بارها و بارها گفته بودند واکنشی و محدود در مواجهه با خشونت شدید. به گزارش IPCC گفت: هنگ کنگ در معرض خطر کشیده شدن به یک “عصر تروریسم” انعکاس دیدگاه توسط ارشد هنگ کنگ و مقامات چینی.

در شدید ترین درگیری معترضان بسیاری از چادری سیاه و پوشیدن ماسک انداخت بنزین بمب در پلیس و دولت مرکزی دفاتر هجوم به شورای قانونگذاری سطل آشغال ایستگاه های مترو مسدود و جاده ها.

یک تظاهرکننده اسپری رنگ بر روی منطقه ای نشان از هنگ کنگ پس از معترضان با هجوم به شورای قانونگذاری پیچیده در جولای 2019. (تایرون سیو/فردا نیوز)

پلیس در پاسخ با گاز اشک آور توپ گلوله های لاستیکی و چندین گلوله در هوا در بسیاری از موارد هشدار جمعیت از قبل با رنگ سیگنال آگهی ها.

در جولای 1 طوفان از شورای قانونگذاری IPCC گفت: پلیس می تواند متوقف کرده اند آن را با قوی تر موانع.

اعتراضات آغاز شده به عنوان یک مبارزه در حال حاضر کنار گذاشته استرداد لایحه که اجازه مظنون جنایی ارسال می شود به سرزمین اصلی چین برای محاکمه اما تکامل به گسترده تر و خواهان دموکراسی است.

پلیس هنگ کنگ آتش گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی در معترضان در جریان درگیری در Sham Shui Po منطقه در ماه اوت سال 2019. (توماس پیتر/فردا نیوز)

اعضای این گزارش که به بررسی کار از شکایت علیه پلیس داخلی اداره پلیس منصوب لام. در ماه دسامبر پنج خارجی کارشناسان ترک از نقش مشورتی به دلیل شک و تردید در مورد استقلال آن است.

پلیس دست زدن به اعتراضها تحت موشکافی بیش از آخر هفته هنگامی که افسران اسپری فلفل روزنامه نگاران و ساخته شده برخی از زانو زدن در یک محاصره کردن منطقه است. در نادر حرکت رئیس پلیس گفت: افسران او باید حرفه ای تر عمل کرده اند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de