هنگ کنگ رهبر کری لام می گوید او نمی خواهد انتخاب قضات برای امنیت ملی موارد

هنگ کنگ رهبر کری لام گفت: او نمی خواهد انتخاب قضات به ریاست موارد آورده شده در زیر شهر جدید قانون تامین یک تلاش آشکار برای تسکین نگرانی ها در مورد این قانون بحث انگیز.

لام گفت که به عنوان رئیس اجرایی او را به جای تعیین یک پانل از قضات برای همه دادگاه ها بر اساس توصیه های یک مرجع قضایی.

“هنگامی که یک روز وجود دارد امنیت ملی موارد مسئولیت را به او واگذار که قاضی در آن لیست برای رسیدگی به یک مورد هنوز نهفته در قوه قضائیه از هنگ کنگ” لام به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه. “اجرایی است که مسئول آن است.”

برنامه ریزی امنیت ملی قانون stoked ترس در میان فعالان دموکراسی در هنگ کنگ و برخی از دولت های خارجی که در پکن است که بیشتر فرسایش گسترده استقلال وعده داده که بریتانیا دست آن را به عقب به چین تحت “یک کشور دو سیستم” فرمول در سال 1997.

این شهر رایج قانون مبتنی بر سیستم حقوقی است که به طور گسترده ای به عنوان سنگ بستر که از فرمول زیر بنای آن را به عنوان یک مالی جهانی hub.

چین می گوید امنیت ملی قانون است که انتظار می رود به تصویب هفته آینده خواهد شد هدف تنها یک گروه کوچک از مشکل را به عنوان آن می پردازد تجزیه طلبی, براندازی, تروریسم و دخالت خارجی در هنگ کنگ است.

یک طرفدار دموکراسی نشان دهنده امواج استعمار انگلستان در هنگ کنگ پرچم در جریان اعتراض های جدید علیه امنیت ملی قانون در هنگ کنگ در تاریخ 1 ژوئن. (تایرون سیو/فردا نیوز)

با این حال جزئیات کامل از قوانین ساخته شده است نه عمومی و لام اذعان کرد روز سه شنبه او نیز در عین حال برای مشاهده کل سند است.

گزارش در رسانه های دولتی بیش از آخر هفته پیشنهاد کرده بود لام می تواند انتخاب داوران برای موارد مربوط به راه اندازی زنگ خطر در میان برخی از وکلا که آن را به نام یک چالش جدی به هنگ کنگ پرطرفدار استقلال قضایی.

منتقدان نیز نگرانی این است که قانون را رد و خارجی قضات معمولا استفاده می شود در هنگ کنگ از ریاست امنیت ملی موارد است. ترس است که می تواند ترک قضات مطلوب تر به پکن برای رسیدگی به این موارد.

“در منتشر شد جزئیات این قانون مشکل مربوط به ملیت قضات دست زدن به امنیت ملی موارد نیست و در عین حال ذکر” لام گفت.

تصمیم گیری بدن از چین در مجلس است که قرار است جلسه دیگری برای تاریخ 28-30 ژوئن و قانون است که راه را هموار برای بزرگترین تغییر به شهر راه و رسم زندگی است که انتظار می رود به تصویب رسید و سپس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>