هنگ کنگ سگ می میرد پس از آزادی از Coronavirus قرنطینه

(عصر ایران) — هنگ کنگ سگ حیوان خانگی که تست شده برای coronavirus درگذشت دو روز پس از آن منتشر شد از قرنطینه.

سگ های شناسایی شده توسط جنوب چین صبح پست با عنوان a 17-year-old سگ پشمالوی سیاه پومرانیا, درگذشت, روز دوشنبه, هنگ کنگ, کشاورزی, شیلات و وزارت حفاظت از محیط زیست گفت: در یک ایمیل با استناد به حیوان صاحب. گروه گفت: علت مرگ نمی تواند پس از تعیین مالک که به تازگی از بهبود coronavirus عفونت کاهش یافته و به انجام کالبد شکافی.

ادامه مطلب: می توانید سگ Coronavirus? یک حیوان خانگی آزمایش مثبت اما کارشناسان شک و تردید باقی می ماند

در حالی که سگ در ابتدا آزمایش “ضعیف مثبت” برای ویروس آن را نشان داد هیچ علائم و منتشر شد از قرنطینه در روز شنبه پس از آزمایشات بیشتر تولید نتایج منفی. این مورد شده است از نزدیک تماشا دوستداران حیوانات نگران است که حیوانات خانگی خود را ممکن است در معرض این بیماری و یا تبدیل به پتانسیل پخش. این ویروس به کشته شدن بیش از 7,800 مردم در سراسر جهان است.

سازمان جهانی برای سلامت حیوانات است و هشدار داد که هیچ شواهدی از حیوانات خانگی انتقال این ویروس به انسان: “چون حیوانات و مردم گاهی اوقات می تواند سهم بیماری های … آن است که هنوز هم توصیه می شود که افرادی که بیمار هستند با COVID-19 محدود کردن تماس با همراه و دیگر حیوانات تا زمانی که اطلاعات بیشتر شناخته شده در مورد ویروس.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>