هندوراس رئیس جمهور بستری با COVID-19 و ذات الریه

(تگوسیگالپا هندوراس) — بستری از هندوراس' رئیس جمهور با COVID-19 و ذات الریه شنبه کشیده شده است توجه به یک کشو

توسط PATRIS-FUN در 29 خرداد 1399

(تگوسیگالپا هندوراس) — بستری از هندوراس' رئیس جمهور با COVID-19 و ذات الریه شنبه کشیده شده است توجه به یک کشور دیگر مبارزه تحت این بیماری همه گیر را فشار به عنوان موارد به شدت افزایش می یابد در پایتخت.

رئیس جمهور, خوان اورلاندو هرناندز, اواخر روز سه شنبه اعلام کرد که او و همسرش تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. تنها چند ساعت بعد او در بیمارستان بستری شد پزشکان پس از تعیین او به ذات الریه.

از مارس تا ژوئن 7, هندوراس تایید 6,327 coronavirus عفونت. در این 10 روز پس از آن اضافه شده 3,329 بیشتر خروش آمده است که پس از دولت شروع تدریجی مجدد از اقتصاد است.

شمال مرکز کسب و کار سان پدرو سولا هنوز حساب برای اکثر موارد اما سرمایه تگوسیگالپا است تمرکز از عفونت های جدید.

وزیر بهداشت آلبا Consuelo فلرس تایید کرد که بیمارستان در آن شهرستانها هستند تقریبا اما گفت که دولت تا به حال برای شروع به شل شدن محدودیت. بسیاری از کسب و کار بسته و از ماه مارس شده اند مجاز به بازگشایی هر چند با کاهش ظرفیت. این شرکت ها ارائه می گذرد به کارگران خود را اجازه می دهد آنها را برای جلوگیری از ملی حکومت نظامی که تمدید شده است به 28 ژوئن و تنها اجازه می دهد تا مردم را به ترک خانه برای ملزومات در روز خاص خود را بر اساس شناسه ملی شماره.

"اگر ما نمی فعال کردن اقتصاد ما قصد داریم نوع دیگری از بیماری همه گیر است که گرسنگی و سوء تغذیه و احتمالا اجتماعی بحران" فلورس گفت.

او گفت: اگر مردم همچنان به طور منظم آنها را قادر به مدیریت این بیماری همه گیر. این کشور با پوشیدن ماسک واجب و کسب و کار در حال بازگشایی تنها با 20 درصد از پرسنل خود را.

اما Suyapa فیگوئروا جمهور هندوراس کالج پزشکی گفت: بیمارستان های در حال حاضر در حال غرق شده است. مدرسه بیمارستان پایتخت بزرگترین بیمارستان های عمومی در حال حاضر مجهز اتاق اضافی برای COVID-19 بيمار اما از آنها نگه داشته تا با تقاضای او گفت:. چند ده نفر در انتظار فضای بیمارستان بستری شود, او گفت:.

خواسته از نظر بیمارستان ارسال یک پیام WhatsApp نشان می دهد دو نفر از مقامات آن به صحبت با اواخر روز چهارشنبه اما نه می تواند رسیده است.

یک ایستگاه خبری محلی منتشر تصویری سه شنبه بیش از ده ها جسد پیچیده در کیسه های سیاه و سفید پراکنده را از طریق راهروها و اتاق در بیمارستان تحت الشعاع سردخانه.

فیگوئروا گفت که با توجه به کمبود فشار سنج اکسیژن منتقل شده است و از بیمار به بیمار در نوبت.

مدرسه بیمارستان یک مرکز بهداشتی که در آن کمیته بین المللی صلیب سرخ در حمایت از کشور و نظام سلامت است.

این سازمان ایجاد کرده است یک تیم تریاژ سیستم است که اجازه می دهد تا آن را برای منزوی کردن کسانی که پس از رسیدن با COVID-19 علائم و سعی کنید به مراجعه آنها به بیمارستان های دیگر که در آن وجود دارد فضای تخت گفت: Karim Khallaayoun ماموریت برای رئیس صلیب سرخ در هندوراس. این گروه همچنین عرضه تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان بیمارستان آموزش در مورد نحوه استفاده از آن و مشاوره به عنوان جسمی و فشار روانی از کار می کشد تلفات خود را.

"در طول هفته گذشته ما شاهد افزایش تصاعدی در تگوسیگالپا," Khallaayoun گفت. "تگوسیگالپا در حال حاضر تبدیل به کانون سرایت در کشور است."

او گفت: اکثر تخت های مراقبت ويژه در پایتخت در حال کامل و caseload است که انتظار می رود برای ادامه رشد در روزهای آینده.

و اشاره کرد که این بیماری شده است غیر قابل پیش بینی Khallaayoun گفت: "این کاملا امکان پذیر است که سیستم بیمارستان در حال رفتن به ضعف در دو سه هفته قبل از اینکه ما می بینیم تبار در این ارقام است."

هندوراس تا به حال نزدیک به 10 ، 000 موارد تایید شده بیماری و 330 مرگ و میر. اما تست محدود است و ارقام واقعی قطعا بسیار بالاتر است. وزارت بهداشت شروع به فرستادن تیم ها به محله سهشنبه برای انجام سریع آزمایشات coronavirus در تلاش برای تشخیص عفونت قبل از بستری شدن در بیمارستان مورد نیاز است.

هفته گذشته انسان دوستانه گروه پزشکان بدون مرز در گفت و گو با شروع درمان انتقادی COVID-19 بیماران نیاز به اکسیژن در 20 تخت بيمارستان در دانشگاه خودمختار ملی هندوراس. هدف این بود که برای کاهش فشار بر سیستم بهداشت عمومی.

هندوراس' رئیس جمهور گفت: سه شنبه شب که او در حال حاضر شروع به احساس بهتر و برنامه ریزی شده بود دوباره مورد بررسی قرار جمعه.

روز چهارشنبه فرانسیس Contreras سخنگوی سامانه ملی مدیریت ریسک گفت: در یک کنفرانس خبری که پس از بررسی هرناندز آزمایشگاه کار و اشعه X-پزشکان تعیین رئیس جمهور تا به حال ذات الریه و توصیه می شود او در بیمارستان بستری شود. او گفت: هرناندز بود که در شرایط خوبی است اما او از دریافت دارو intraveneously که تا به حال به اجرا در بیمارستان نظامی.

هرناندز گفته بود که بیش از آخر هفته او شروع به احساس ناراحتی و در روز سه شنبه دریافت نتایج آزمون.

او گفت: آن را بخشی از خطر است که می آید با این کار. با مسئولیت خود گفت: او نمی تواند در خانه بماند به طور مداوم.

هرناندز گفت که او آغاز شده بود آنچه که او به نام "MAIZ درمان" تجربی ترکیبی از microdacyn, آزیترومایسین, ایورمکتین و روي.

او گفت همسرش بدون علامت و دو نفر دیگر که کار با آنها را نیز آلوده.

هرناندز است که یک متحد نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در درجه اول در تلاش برای کند کردن مهاجرت های غیر قانونی. اما سخنگوی دادستان فدرال در نیویورک محاکمه برادر رئيس جمهور است و آن را به طور فزاینده ای روشن است که یک مورد است که ساختمان در برابر هرناندز خود را.

اتهامات واصل شده اند در برابر رئیس جمهور اما ایالات متحده دادستان مدعی شده اند که او پذیرفته پول از قاچاقچیان مواد مخدر برای پیشبرد فعالیت های سیاسی خود را در مقابل اجازه دادن به آنها انتقال مواد مخدر از طریق کشور است. هرناندز را رد می کند کسانی که اتهامات.

او دوباره انتخاب شد در مورد اختلاف نوامبر 2017 انتخابات با وجود قانون اساسی این کشور در ممنوعیت انتخاب مجدد.

___

آسوشیتد پرس نویسنده Marlon گنزالز گزارش این داستان در تگوسیگالپا و AP نویسنده کریستوفر شرمن گزارش از شهر مکزیک.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب