صفحه اصلی با 26 دائم شناور صندلی به دلایل نامعلوم است و مردم در حال چرخش

شناور صندلی. بیست و شش شناور صندلی. که عجیب و غریب طراحی داخلی هیل که کسی را انتخاب کرد تا شاید مرگ بر در این خانه در تگزاس است که به سرعت در حال تبدیل به اینترنت مشهور با تشکر از نویسنده و منتقد در پشت, معماری, نقد, سایت McMansion جهنم کیت واگنر.

با توجه به واگنر تصویر غیر معمول خانه ارسال شده بود به یک livestream او میزبانی. در آن ما می بینیم بزرگ, خاکستری-toned حومه آشپزخانه ناشناس ، وجود دارد یک غول گرانیت در صدر جزیره آشپزخانه براق به طبقه چوب جنگلی و پنجره های بزرگ به دنبال بر روی خیابان فراتر از همه خیلی عادی اگر کمی عادی است.

اما وجود دارد یک عنصر که واقعا چوب: شناور صندلی چیده شده در زیر جزیره شمارنده. و سپس شما می توانید ببینید وجود دارد به این صندلی به دلیل وجود مجموعه ای دیگر از آنها را در طول یک دوم کانتر و میز ناهار خوری توسط ویندوز به طور کامل مبله توسط شناور صندلی. هیچ پاها در هر نقطه دیده می شود. تمام گفته ها نظر شمارش 26 از صندلی در یک اتاق. و آنها باید به سوالات.

McMansion جهنم است “bi-monthly وبلاگ که با هدف آموزش توده ها در مورد معماری, مفاهیم, برنامه ریزی شهری, محیط زیست و تاریخچه ساخت نمونه هایی از مکان های ما در عشق به نفرت بیشتر: حومه شهر” واگنر توضیحات برای سایت خود را توضیح می دهد. (شما می توانید دنبال و حمایت از کار او در Patreon نیز هست.) “توسط متناوب کمدی گرا takedowns از خانه های فردی با هفته آموزنده, مقالات در مورد شهرسازی, معماری, جامعه شناسی و طراحی داخلی McMansionHell امیدوار به باز کردن خوانندگان چشم به جهان اطراف آنها و الهام بخش آنها را به آن را بهتر است.”

ویژه داستان
گفتگو که تغییر چگونه فکر کردم اوایل مادری
در زمانی که شما فقط تلاش برای نگه داشتن آن همه با هم شما باید به نحوی شکل از چگونه به انتخاب کنید تا جایی که شما سمت چپ خاموش.

این صدای جیر جیر خاص قطعا باز کرد تا بسیاری از بینندگان’ چشم به جهان عجیب و غریب شناور با صندلی و مالکان که باید خودتون خود را به لغزش به ثابت صندلی’ صندلی. به هر یک خود را البته. و وجود دارد یک چیز بزرگ برای رفتن آن: این خانه را باید بسیار آسان برای تمیز کردن.

نوشتن به Raisa برونر در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>