برگزاری چین پاسخگو است در کانادا ‘اخلاقی’ و ‘استراتژیک’ منافع می گوید: سابق سفیر

تحقیق در مورد چین و برگزاری آن رژیم استبدادی برای اقدامات خود پاسخگو در اوایل COVID-19 بیماری همه گیر در کانادا اخلاقی و منافع استراتژیک سابق رئیس جمهور ایالات متحده, باراک اوباما, دیپلمات ارشد سازمان ملل متحد گفت: CBC News.

“تمام جهان است علاقه به پایین از آنچه اتفاق افتاده است گفت:” سامانتا پاور روز چهارشنبه در گفتگویی با شبکه خبری سی بی سی را قدرت و سیاست. “این فقط در کانادا اخلاقی بهره و در همراهی با کانادا بهترین سنت بلکه در آن منافع استراتژیک.”

“اگر چین احساس می کند بزرگ مصونیت از مجازات در یک زمان مثل این داشتن قفل شده است تا دانشمندان و کسانی که هشدار این بیماری همه گیر داشتن است نه شفاف با جهان خارج با چنین زندگی و مرگ عواقب تصور کنید که چگونه رئیس جمهور یازدهم و رژیم چین را که به بانک” قدرت گفت: میزبان وسی Kapelos.

چند گزارش های رسانه ها نشان می دهد چین در زمان مراحل را به سکوت خبرچین و پنهان کردن میزان واقعی رمان شیوع کروناویروس.

یک گزارش می گوید چین منتظر شش روز برای هشدار دادن به مردم از احتمال بیماری همه گیر.

قدرت گفت: چین اقدامات “کاملا” باید بررسی شود.

“این بوده است که نسخه های مختلف از یک پوشش از آغاز تا پایان و در عین حال این حکم رسیدگی به طوری که چین می توانند یاد بگیرند از این توجه به نقش آن در ریشه و گسترش بحران” گفت: قدرت.

برای مقابله با خطرات بالقوه در ارتباط با خاص بودن توسط چین قدرت گفت: کانادا می تواند عمل در کنسرت با کشورهای دیگر است.

“هنوز هم وجود دارد … امکان ائتلاف مایل بودن بسیج این که آیا به عنوان یک شبکه خارجی به نهادهای بین المللی و یا در داخل سازمان مانند سازمان ملل متحد گفت:” قدرت.

“من را در پیدا کردن دوستان خود. با هم عمل می کنند اگر آن را احساس می کند کمی دلهره آور به تنهایی عمل می کنند و وجود خواهد داشت مقدار زیادی خواهد شد که پرش با شما به دلیل آن است که در همه ما استراتژیک بهره چین برگزار می شود پاسخگو باشد.”

در اوایل این ماه در یک گروه بیش از 100 کارشناسان و سیاستمداران و فعالان متهم چین از ساخت این بیماری همه گیر بدتر خودداری حقایق است.

گروه گذراند نامه ای خواستار پکن همه گیر پاسخ خود را “چرنوبیل لحظه” — مقایسه رژیم اقدامات به اتحاد جماهیر شوروی را شکست به پاسخ سریع به سال 1986 Chornobyl هسته ای فاجعه است.

کانادا هنوز به تماس برای بررسی به چین ،

معاون نخست وزیر Chrystia Freeland خواسته بود روز شنبه توسط محافظه کار MP جان ویلیامسون اگر دولت خواهد شد پیوستن به استرالیا خواستار تحقیق و تفحص درباره ریشه های شیوع.

“وقتی که می آید به گزارش coronavirus در کشور در سراسر جهان آن را کاملا مورد که همه ما کمک به شهروندان ما و ما با کمک یکدیگر و با خلوص و صداقت و شفافیت و آن را نیز در این مورد ما باید با هم کار کنند” گفت: Freeland.

“با این که من فکر می کنم همه اعضای این خانه به توافق برسند که دموکراسی همیشه شفاف تر از هر رژیم استبدادی.”

در اوایل این ماه سابق لیبرال وزیر دادگستری اروین کاتلر به نام برای کانادا تحریم ها علیه مقامات چینی که بدرفتاری و یا سکوت خبرچین در اوایل روز از وقوع.

“ما نمی توانیم به عنوان توانمندسازها با توجه به چین را به نقض حقوق بشر” کاتلر در مصاحبه با گفت: قدرت و سیاست.

سازمان دیده بان مصاحبه کامل

سفیر سابق ایالات متحده در سازمان ملل سامانتا پاور می گوید قدرت و سیاست است که چین اقدامات اولیه در این بیماری همه گیر باید کاملا بررسی شود. 11:24

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>