تاریخچه در ساخت خانه کست پروکسی آرا در همه گیر

واشنگتن (AP) — آن روز برای کتاب های تاریخ در کاپیتول هیل: برای اولین بار قانونگذاران مجلس رای دادند پروکسی, حرکت بی سابقه ای را برای جلوگیری از خطرات ناشی از سفر به واشنگتن در طول بیماری همه گیر.

به مناسبت روز چهارشنبه و تاریخ ساخت لحظه آمریکا شکایت کرد برای جلوگیری دموکراتیک اکثریت سیستم جدید در آن وجود ندارد و قانونگذاران می تواند دستور کسانی که در حال حاضر به رای دادن از طرف آنها.

خانه قوانین تغییر تلاش می کند به اعتصاب تعادل بین کار از خانه در طول شیوع کروناویروس و احترام به قانون اساسی نیاز به “حال” و رای دادن. اما آن را به سرعت تبدیل شدن به یک سیاسی آزمون در حزب خط. بیش از 70 دموکرات ها رای خود را توسط پروکسی. بیست و جمهوری خواهان پیوست طرح دعوی در دادگاه در برابر این حرکت که خانه ایران رهبر کوین مک کارتی از کالیفرنیا می گوید: خلاف قانون اساسی است.

“این یک dereliction وظیفه” مک کارتی گفت.

خانه بازگشت به واشنگتن به صورت مختصر از دو روز جلسه به عنوان شهر همچنان تحت ماندن صفحه اصلی سفارشات. بسیار کوچکتر سنا در زنگ تفریح پس از صرف مقدار از مه در پایتخت.

به بن بست رسیده بیش از بزرگ بعدی coronavirus امداد لایحه کنگره تغییر توجه خود را به بیشتر از متوسط تعمیرات اساسی کسب و کار کوچک کمک امید کمک به کارفرمایان بازگشایی مغازه ها و زنده ماندن از این بیماری همه گیر.

اما دستور کار است که در شار. وجود دارد هیچ رسمی مذاکرات بین رهبران کنگره در مرحله بعدی فدرال coronavirus پاسخ. دموکرات ها را تحت فشار قرار دادند 3 تریلیون دلار به علاوه اندازه گیری از طریق خانه اما مذاکرات با ایران-کنترل سنا و کاخ سفید هنوز به آغاز خواهد شد.

“ما نمی تواند نگه داشتن propping تا اقتصاد برای همیشه” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: در Lexington, Kentucky. “راه حل نهایی است که شروع به بازگشت به حالت عادی است.”

روز نمایش جدید سیستم پروکسی. جمهوری خواهان برای شرکت کاهش یافته است اما ده ها تن از دموکرات ها — بسیاری از کالیفرنیا و دیگر کشورهای غربی — ارائه درخواست رسمی برای پروکسی آرا به خانه کارمند.

دموکرات مهندسی تغییر قوانین تصویب شده در اوایل این ماه که اجازه می دهد تا یک نماینده مجلس به طور رسمی درخواست یک همکار برای رای دادن از طرف خود. یک نماینده مجلس می تواند 10 رای.

یک به یک رای گیری در جریان بود در اولین لایحه اویغوری, حقوق بشر, سیاست عمل از سال 2020 حدود 40 قانونگذاران رز به اعلام نماینده رای آنها نشان داده شده است. آنها اظهار داشت: هر همکار نام و فرد رای در نظر گرفته شده و اقدامات ثبت شد. برخی از نمایندگان مجلس ارائه شده تا 10 نمایندگان هر چند بسیاری انجام آرا از فقط یک یا دو.

حتی در طول جنگ داخلی اسپانیا آنفولانزا و یا هر گونه دیگر اورژانس به خانه اجازه پروکسی طبقه آرا. رای گیری کشیده برای بیش از یک ساعت با خانه در حال حاضر عامل تحت اجتماعی-دورى از قوانین است که پیچیده رسیدگی است. تنها تعداد محدودی از نمایندگان مجلس بسیاری از پوشیدن ماسک مجاز در خانه اتاق در یک بار برای رای دادن. به اویغوری تحریم لایحه به تصویب رسید و سایر آرای دنبال کرد.

جمهوری خواهان در پر کردن طرح دعوی در دادگاه روز شنبه گفت: این سیستم جدید را تهدید می کند مشروعیت خانه-تصویب لوایح تماس به سوال که آیا آنها خواهد ایستاد قانون اساسی آزمون. آنها می خواهند به عنوان مثال مجموعه با بازگشت به کار به عنوان برگ برنده را تشویق می کند تا کسب و کار برای بازگشایی شده است.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا نام طرح دعوی در دادگاه یک “غم شیرین کاری.” ملت ویروس های مربوط به مرگ و میر رسیده 100,000 چهارشنبه.

اروین Chemerinsky رئیس دانشکده حقوق در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی انتظار دارد که با توجه به اخراج شود. او گفت: قانون اساسی اجازه می دهد تا این خانه را به خود قوانین و دادگاه های فدرال به طور کلی نمی درگیر با داخلی حکومت از دیگر شاخه های دولت است.

“بیشتر از همه” او نوشت:, توسط ایمیل, کت و شلوار “نادیده شرایط فوق العاده و به دلیل این که نیاز به اجازه مجلس به انجام کسب و کار خود و هنوز هم امن برای اعضاء و کارکنان است.”

به نظر می رسد این خانه می تواند از جلسه برای بسیاری از ماه ژوئن به عنوان به خوبی. بر اساس قوانین جدید, نماینده, رای گیری مجاز است فقط تحت شرایط اضطراری برای 45 روز در یک زمان.

کنگره در چهار راه بعدی ویروس امداد لایحه. دموکرات مشتری جلب کردن خود 1,800-صفحه لایحه به عنوان یک باز سالوو در مذاکرات, اما جمهوری خواهان مجلس سنا با احتیاط از دور دیگری از مذاکرات که در آن دموکرات ها و کاخ سفید تماس عکس. جمهوری خواهان نیز تقسیم بر مقدار کمک برای ارائه به دولت و دولت های محلی و همچنین بخش های دیگر از دموکراتها پیشنهاد.

حتی به آنها ضربه “مکث” در یک بزرگتر لایحه جمهوری خواهان و مشتاق در مورد بهبود چک حفاظت از برنامه بود که تاسیس شده در ماه مارس تحت 2 تریلیون دلار coronavirus امداد بیل و پر شد در ماه گذشته. تمام گفته کنگره ارائه شده حدود 660 میلیارد دلار برای این برنامه است.

دو حزبی قانون را کوچک کارفرمایان زمان بیشتری را به استفاده از یارانه های دولت فدرال برای حقوق و دستمزد و هزینه های دیگر. که انتظار می رود به تصویب مجلس این هفته است.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>