هیلاری کلینتون تایید جو بایدن: ‘فکر می کنم از آنچه در آن معنی خواهد بود اگر ما تا به حال یک رئیس جمهور واقعی’

هیچ کارشناسان از راه دور برای دفاع از مردم را به سیگار کشیدن برای جلوگیری از COVID-19 اما برخی از محققان استدلال کرده اند نیکوتین ممکن است ایفای برخی نقش مهمی در نگه داشتن این ویروس در خلیج معاون گزارش. که به دلیل وجود یک کمال تعجب نرخ پایین از افراد سیگاری در میان coronavirus بستری شدن در بیمارستان.

در فرانسه به عنوان مثال 25 درصد از جمعیت سیگار میکشد اما تنها 5.3 درصد از coronavirus بیماران ثبت شده به عنوان افراد سیگاری و مطالعات نشان داده اند نرخ های پایین در چین و در شهر نیویورک به عنوان به خوبی.

یونانی متخصص قلب و عروق و تنباکو آسیب-کاهش متخصص کانستنتینز Farsalinos فکر می کند نیکوتین (مهمتر نیست توتون و تنباکو) ممکن است در کاهش شدت سايتوکين طوفان یک واکنش افراطی از سیستم ایمنی بدن که به نظر می رسد به علت شدید ترین علائم کروناویروس. محققان فرانسوی را کمی تغییر نظریه که نیکوتین مانع این ویروس از ورود به سلول (تفاوت در نوع گیرنده های ویروس چفت بر روی) و آنها امیدوار به تست کردن تکه های نیکوتین در بیماران مبتلا به دیدن اگر آنها کمک به مبارزه با COVID-19. دولت فرانسه به حالت تعلیق در فروش آنلاین از تکه های به مطمئن شوید که مردم نمی خرید به صورت فله و سعی کنید برای درمان خود را که در راه است.

به ظاهر خارج وجود دارد نظریه piqued بهره از دانشمندان در سراسر جهان هر چند بسیاری از آنها خواستار احتیاط. این نرخ پایین تر می تواند یک نتیجه از برخی دیگر از مواد شیمیایی در توتون و تنباکو تولید یک اثر حفاظتی و یا از آن می شود که تعداد افراد سیگاری در حال underreported.

“افراد سیگاری که توسعه بیماری های مزمن به احتمال زیاد ترک به دلیل بیماری خود را به” مایکل سیگل, جامعه علوم سلامت استاد در دانشگاه بوستون گفت. “بسیاری از افراد سیگاری که در ادامه به انجام این کار هستند چرا که آنها لازم نیست که بیماری نشده است. بنابراین این امر می تواند انتظار می رود به انحراف نمونه از بيماران بستری نسبت به افرادی که سیگار نکشید.” در ادامه مطلب معاون. تیم O’donnell

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>