بالا-سرعت خروج قطار در ایتالیا, کشته شدن دو کارگران راه آهن

(میلان) — با سرعت بالا قطار مسافری از خط خارج در شمال ایتالیا قبل از سپیده دم روز پنج شنبه به شدت مورد استفاده میلان-بولونیا خط با موتور ماشین به طور کامل جدا و کوبیدن به راه آهن ساختمان دو قتل کارگران راه آهن و مجروح شدن 27 نفر, مقامات گفت.

دولت-راه آهن Freccia Rossa قطار رفت ریل در حالی که سفر در حدود 300 kph (180 مایل در ساعت) مدنی رئیس حفاظت آنجلو Borrelli گفته رادیو دولتی.

دولت راه آهن گفت: دو مرگ و میر شد قطار مهندسین.

مقامات گفت: تصادف رخ داده است حدود 5:30 صبح (0430 GMT) در حومه شهر و خارج شهر لودی.

“موتور ماشین از خط خارج جدا به طور کامل و حفظ رفتن” Girolamo Fabiano راه آهن مقام پلیس گفته رادیو دولتی. “سپس ماشین دوم از خط خارج.”

روی اولین ماشین سواری برای کسب و کار کلاس که لغو وجود دارد تنها یک مسافر, مقامات گفت.

بقیه اتومبیل های باقی مانده نشسته.

با توجه به ساعت اولیه قطار uncrowded تنها با حدود 30 مسافر را در همه سرنشین کشته شده است.

امدادگران تا به حال برای کمک به برخی از مسافران از قطار.

Fabiano گفت که کار انجام شده بود که کشش از خط در طول شب. اما او گفت: معلوم نیست اگر بود که یک عامل در این تصادف که باعث شد تحت بررسی است.

Borrelli گفت: سرعت بالای دولتی راه آهن قطار ترک کرده بود از میلان در 5:10 صبح (0410 به وقت تهران) و به ریاست جنوب به بولونیا که آن را از خط خارج. Borrelli گفت: دو مجروح شد و در بیماری جدی در حالی که دیگر 25 کمتر به طور جدی زخمی شدند.

مسافر قطار اجرا است که بخشی از یک فیلم محبوب با سرعت بالا راه آهن خدمات شناخته شده به عنوان Freccia Rossa یا فلش قرمز رنگ سرویس. جنوبی آن مقصد قرار بود Salerno یک شهر بندری در جنوب ناپل.

ترافیک راه آهن منحرف شد به محلی آهنگ با تاخیر حدود یک ساعت گزارش شده است.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر