در اینجا شما راهنمای جامع برای تمام رویدادهای لغو شد به دلیل Coronavirus

With حدود 90000 تایید موارد COVID-19 در سراسر جهان شیوع کروناویروس نهفته است تقریبا هر صنعت در سطح جهانی در هفته های اخیر. در حال حاضر با اعلام COVID-19 به عنوان یک بیماری همه گیر توسط سازمان بهداشت جهانی در آوریل 1 وجود دارد افزایش تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس است که به معنای لغو بسیاری از رویدادهای ورزشی از جمله بازی های کنسرت, جشنواره ها و فیلم.

در حالی که برخی از رویدادهای فرهنگی مانند سالانه Coachella و دلیجان جشنواره های موسیقی شده است موکول به بعد از آن تاریخ و یا به تعویق افتاد تا اطلاع ثانوی, دیگران, مانند, مارس جنون بسیار پیش بینی NCAA مسابقات لغو شده است به طور کامل به دلیل نگرانی های بهداشتی.

خوانده شده در یک لیست از همه چیز شده است که لغو و یا به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس زیر.

ورزشی

جنون مارس: NCAA مسابقات, لیگ, مسابقات

جنون مارس لغو شد در نور از نگرانی در مورد کوروناویروس. در یک بیانیه رسمی در مارس 11, NCAA لغو تمام باقی مانده قهرمانی در سال; پیش از این سازمان در حال برنامه ریزی در داشتن طرفداران شرکت در بازی.

این حرکت به دنبال لغو کنفرانس مسابقات پیش از آن روز از جمله بزرگ شرق بزرگ 12 بزرگ ده ثانیه ACC Pac-12 آمریکا و اقیانوس اطلس 10 tourneys; آیوی لیگ لغو کنفرانس مسابقات در 10 مارس.

برخی از دانشگاه ها تصمیم گرفتند از شرکت به طور کامل زمانی که نگرانی مطرح شد; دانشگاه دوک است به حالت تعلیق همه فعالیت های ورزشی در حالی که حزب سوسیالیست دانشگاه کانزاس است لغو تمام ورزشی سفر به طور نامحدود به حالت تعلیق در تمام خانه و دور بازی.

NBA

NBA شد اولین بار اصلی ورزش فوتبال در ایالات متحده به حالت تعلیق در حال پخش فصل پس از یوتا جاز بازیکن رودی Gobert آزمایش مثبت برای COVID-19; Gobert هم تیمی داناون میچل همچنین آزمایش مثبت برای ویروس.

“NBA تعلیق بازی به دنبال نتیجه گیری از امشب برنامه بازی ها تا اطلاع ثانوی” این لیگ در بیانیه ای گفت در مارس 12. “NBA را با استفاده از این وقفه برای تعیین گام های بعدی برای حرکت رو به جلو با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.”

NHL

NHL به حالت تعلیق در آن فصل در مارس 12, پس از تایید که یک بازیکن NBA آزمایش مثبت برای COVID-19.

“در نور مداوم تحولات ناشی از کروناویروس و پس از مشاوره با کارشناسان پزشکی و برگزاری یک کنفرانس تلفنی از حکام لیگ ملی هاکی است اعلام کرد که امروز آن را مکث 2019-20 فصل آغاز با بازی امشب,” لیگ ملی هاکی کمیسر گری Bettman در بیانیه ای گفت. “NHL شده است و تلاش برای پیروی از فرامین کارشناسان بهداشت و درمان و مقامات محلی در حالی که آماده برای هر گونه تحولات و بدون در نظر گرفتن زودرس و یا اقدامات غیر ضروری. اما زیر شب گذشته در خبری که یک بازیکن NBA دارای آزمایش مثبت برای coronavirus — و با توجه به این که ما در لیگ به اشتراک گذاری بسیاری از امکانات و رختکن و آن را در حال حاضر به نظر می رسد احتمال وجود دارد که برخی از اعضای NHL جامعه خواهد تست مثبت در برخی از نقطه آن است که دیگر مناسب سعی کنید به ادامه بازی در این زمان است.”

MLB

MLB اعلام کرد در یک بیانیه در مارس 12 که بهار تمام آموزش های معلق و 2020 باز روز به تعویق خواهد افتاد حداقل دو هفته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

بازی های المپیک

همانطور که از در حال حاضر بازی های المپیک تابستانی 2020 در توکیو شده اند لغو شد. اما تاثیر COVID-19 در حال حاضر احساس می شود. در سنتی شعله-نورپردازی مراسم در یونان, در مارس 12, پس از اعلام یک بیماری همه گیر تماشاگران اجازه نداشتند. توکیو بازی های تنظیم شده برای شروع در جولای 24, و این داستان خواهد بود تا به روز با آخرین اخبار در توکیو بازی.

فیلم

هیچ وقت به مرگ

اصلی ایالات متحده آمریکا تاریخ انتشار: مارس 10

ویژه داستان
چرا زیاده به تهدید Coronavirus ممکن است منطقی
مشکل با COVID-19 است که معلوم نیست چه کاری انجام دهید.

جدید ایالات متحده تاریخ انتشار: نوامبر 25

آخرین فیلم جیمز باند را علامت دانیل کریگ گذشته ظاهر به عنوان 007 و در اصل مجموعه ای از ضربه تئاتر برای اولین بار در انگلستان و سپس ایالات متحده در این بهار. اما پیوند طرفداران باید منتظر کریگ بزرگ آخر: هیچ وقت به مرگ شد برای اولین بار اصلی فیلم به تاخیر انداختن آن بهار آزادی. این مجموعه به برتر در سراسر شنبه قبل از روز شکرگزاری به جای.

یک مکان آرام بخش دوم

اصلی ایالات متحده آمریکا تاریخ انتشار: March 20

جدید ایالات متحده تاریخ انتشار: TBD

مدیر John Krasinski را پیگیری خود را به, وحشت, ضربه, آرام, محل , بازیگران همسرش امیلی بلانت شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد. Krasinski نوشت: در یک Instagram پست: “یکی از چیزهایی که من بیشتر افتخار است که مردم گفته اند که ما فیلم یکی از شما باید برای دیدن همه با هم…من میخوام منتظر انتشار این فیلم تا وقتی که ما می توانید آن را همه با هم!”

پیتر خرگوش 2

اصلی ایالات متحده آمریکا تاریخ انتشار: مارس 3

جدید ایالات متحده تاریخ انتشار: اوت 7

مانند هیچ وقت به مرگ, پیتر خرگوش 2 قرار بود به انتشار در انگلستان و سپس ایالات متحده است. هر دو برای اولین بار به تعویق خواهد افتاد تا پایان تابستان زمانی که در استودیو هستند و امید مردم در نهایت قادر خواهد بود به سرمایه گذاری به سینما دوباره.

سریع و خشمگین 9

اصلی ایالات متحده آمریکا تاریخ انتشار: May 23

جدید ایالات متحده تاریخ انتشار: مارس 2, 2021

آخرین ورود در سریع و خشمگین حق رای خواهد بود با تاخیر نزدیک به یک سال و به منظور جلوگیری از coronavirus دفتر جعبه رکود است. “در حال حرکت اجازه خواهد داد که ما خانواده جهانی به تجربه ما در فصل جدید با هم” جهانی در بیانیه ای گفت: nodding در سری’ درخواست بین المللی. سریع و خشمگین 9 شده است اذیت کردن و بازگشت از یک شخصیت است که طولانی فرض مرحوم بنابراین این احتمال وجود دارد که این حرکت نیز طراحی شده برای جلوگیری از اخلال گران.

این مرغ عشق

اصلی ایالات متحده آمریکا تاریخ انتشار: مارس 3

جدید ایالات متحده تاریخ انتشار: TBD

رام com نشده است — آن را فقط به تاخیر افتاد. عیسی Rae و Kumail Nanjiani رام-com-تبدیل-جست و خیز قرار بود برای انتشار در مارس اما پارامونت پیکچرز با تاخیر در انتشار آن تا زمان هنوز به تعیین خواهد شد. Nanjiani شده است یکی از فعال ترین افراد مشهور در توییتر خواستار اقدامات لازم برای حفاظت از امنیت مردم در طول شیوع کروناویروس.

برادوی را نشان می دهد

فرماندار نیویورک اندرو کومو به نام برای خاموش کردن همه برادوی productions آغاز عصر روز 12 مارس به عنوان بخشی از تلاش برای محدود کردن تجمعات بیش از 500 نفر به استثنای مدارس و بیمارستان ها برای جلوگیری از coronavirus بیماری همه گیر. این تصمیم پس از برادوی تولید اسکات رودین شروع به ارائه تخفیف بلیط به نشان می دهد با وجود نگرانی. همه برادوی را نشان می دهد باقی خواهد ماند معلق از طریق مارس 12.

تعدادی دیگر از موسسات هنری نیز اعلام تعطیلی روز پنج شنبه از جمله Metropolitan Museum of Art, Lincoln Center, the Metropolitan Opera, و کارنگی هال.

رویدادهای فرهنگی

Coachella و دلیجان

در تاریخ 11 مارس در کوچلا و دلیجان جشنواره بودند به تعویق افتاد از آوریل تا اکتبر. Coachella یکی از بزرگترین جشنواره های موسیقی در کشور با بیش از 100,000 شرکت کنندگان در هر روز; این سال افتخار یک ترکیب که شامل Frank Ocean و خشم علیه ماشین. دلیجان یک موسیقی کشور جشنواره های کری آندروود. Goldenvoice این سازمان از هر دو جنوب کالیفرنیا جشنواره گفت که بازپرداخت خواهد بود ساخته شده در دسترس برای خریداران بلیط قادر به آمده در ماه اکتبر.

گلن میلر شهردار Indio, کالیفرنیا., گفت که این دو جشنواره را یک تاثیر اقتصادی بین $250 و 400 میلیون به Coachella Valley هر سال است. “آن را نمی به عنوان یک شگفتی آمده اما این شوک زمانی که شما در حال صحبت کردن در مورد یک رویداد است که قدر” میلر گفت: زمان مورد تعویق. “من نگران ما ساکنان و ما کوچک, مامان و پاپ کسب و کار.”

SXSW

Austin وسیع موسیقی, فیلم و رسانه, جشنواره لغو شد و فقط یک هفته قبل از تاریخ شروع آن در ماه مارس پس از بسیاری از شرکت ها مانند Twitter و Facebook کاهش یافته پیشگیرانه. SXSW گذاشته و سپس یک سوم از کارکنان خود را با توجه به Austin American-Statesman. “ما در حال برنامه ریزی برای آینده و این لازم است اما دلخراش گام” این شرکت در بیانیه ای گفت.

جشنواره باعث لغو پاسخ از تعدادی از فیلمسازان که در برنامه ریزی برای اکران این فیلم در جشنواره. “به زحمت کشیده اند در یک فیلم مستند به مدت سه سال و پس از پیدا کردن این جشنواره لغو شد در همان روز شما به پایان رسید — آن را فقط ویرانگر” فیلمساز دیوید آلوارادو گفت: تنوع.

کنسرت ها و تورهای

مدونا لغو نشان می دهد در پاریس; مایلی سایرس لغو نشان می دهد در استرالیا. Cher کل تور آمریکای شمالی به تعویق افتاد تا پاییز. Pearl Jam تور آمریکای شمالی به طور نامحدود به تعویق افتاد. Zac Brown Band, کارلوس سانتانا و Pentatonix همه لغو شد, پاهای, از تور خود را. Mariah Carey لغو یک سفر به هاوایی.

Live Nation سرگرمی و AEG ارائه دو از بزرگترین قدرت بازیکنان در کنسرت صنعت به حالت تعلیق در همه زمان تور به گفته نیویورک تایمز.

نوشتن کدی Lang در [email protected] و Eliana Dockterman در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>