در اینجا آنچه را که معترضان فریاد به جو بایدن در نوادا بحث دموکراتیک

به عنوان معاون رئیس جمهور جو بایدن تهیه بیانیه پایانی خود در نوادا دموکراتیک اولیه بحث در یکشنبه شب معترضین ش

توسط PATRIS-FUN در 1 اسفند 1398

به عنوان معاون رئیس جمهور جو بایدن تهیه بیانیه پایانی خود در نوادا دموکراتیک اولیه بحث در یکشنبه شب معترضین شروع به فریاد زدن "شما اخراج 3 میلیون نفر است."

جمع هو به اعتراض ادامه داد و بایدن شروع به صحبت دوباره هنگامی که آنها به سمت چپ اتاق.

این نامشخص تعدادی از معترضان به نظر می رسد اشاره به بایدن به نقش او در دولت اوباما که اخراج بیش از 3 میلیون نفر است.

مهاجر سازمان دفاع از حقوق پناهنده و مهاجر مرکز آموزش و خدمات حقوقی و یا RAICES در زمان اعتبار برای اعتراض در رسانه های اجتماعی.

"BREAKING: ما قطع @JoeBiden در #DemDebate مناجات #DontLookAway و #NoKidsInCages. ما نیاز به یک نامزد حزب دموکرات برای اتخاذ #MigrantJusticePlatform و خود را متعهد به بهبود زندگی مهاجران و پناهندگان!" آنها هنوز توییتی.

در یک ویدیو ارسال شده توسط RAICES عمل در توییتر اعتراض شنیده می شود گفت: "ما نمی خواهیم شما. ما می خواهیم مهاجر عدالت پلت فرم."

در رسانه های اجتماعی RAICES مرتبط مهاجر عدالت پلت فرم مهاجرت اصلاحات پیشنهاد توافق توسط تعدادی از سازمان های غیر انتفاعی. پلت فرم شامل تعهد به "برای توقف همه تبعید."

"کل این #DemDebate تا به حال تنها یک سوال در مورد مسئله مهاجرت است. آن است که realDonaldTrump شماره یک مسئله" گروه اضافه شده در پیگیری صدای جیر جیر.

RAICES رئیس وکالت اریکا Andiola ارسال شده یک ویدیو با RAICE ارتباطات مدیر لوسیا Allain در نظر گرفتن اعتبار برای اعتراض کرد و گفت که آنها اعتراض کردند چرا که "گذشته سه بحث وجود داشته است مطلقا هیچ سوال در مورد مهاجرت است."

"ما در حال ترین حمله مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و ما سزاوار گفتگو در مورد چگونه زندگی ما در حال رفتن به مانند نگاه کنید اگر هر یک از کسانی که مردم را انتخاب کنید," او گفت:, و اضافه کرد که آنها "متاسفم.""نوادا آمده از رای این است که ما در مورد زندگی در مورد زندگی همه آمریکایی" Andiola گفت: در پایان این ویدئو. "اما ما در حال درخواست شما لطفا به نظر نمی آید دور. این قانون زمان در مهاجرت است."

نوشتن به مدلین کارلایل در madeleine.carlisle@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن