در اینجا راز معنی پشت BTS کوچک شماره 7 الگوهای رفتاری شما در حال دیدن در همه جا

اگر شما بوده ام به دیدن مازاد کوچک sevens هنگامی که شما به سیستم وارد شوید بر روی توییتر آن را هجوم مبحی معانی رمزی اعداد علاقه مندان اما به جای راه دیگری برای سرسخت BTS ارتش برای نشان دادن عشق خود را برای محبوب K-pop boy band.

مانند بنفش شکلک قلب که BTS superfans ارسال شده در نظرات و توییتهایی آنلاین کوچک بالانویس sevens ظهور کرده اند تا در توییتر نام کاربری bios و توییت های خود وفادار BTS حامیان.

عدد هفت قابل توجهی است BTS به صورت آشکار و کمتر شناخته شده باشد برای یک چیز, باند ساخته شده است تا از هفت عضو: RM SUGA, V, Jungkook Jimin جین و J-Hope. آینده خود آلبوم (که قطره در روز جمعه) است با عنوان نقشه از روح: 7, است که می تواند به عنوان تفسیر اشاره ای به تعداد افراد در گروه و نیز به تعداد سال است که آنها با هم بوده است که آن هم هفت.

اما RM همچنین با اشاره به در یک مصاحبه با ژاک سنگ نشان می دهد در اوایل این ماه در حالی که تعداد هفت نه تنها منابع مردم در گروه ها و زمان آنها با هم صرف آن نیز یک تعداد خوش شانس برای آنها.

“همچنین هفت به معنی شانس بسیار خوب, راست?” او گفت:. “مانند برنده تمام پولها.”

بنابراین شاید آن را باید به عنوان جای شگفتی نیست که BTS طرفداران مشتاق هستند برای نشان دادن حمایت برای گروه با استفاده از کوچک sevens به عنوان یک نوع از کد های مخفی آنلاین. ببینید بهترین کوچک sevens برای BTS زیر.

نوشتن کدی Lang در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>