در طول سال 2020 دولت از آدرس اتحادیه سه شنبه شب رئیس جمهور تهمت لمس در طیف گسترده ای از مسائل از اقتصاد و بهداشت و درمان به مهاجرت و نظامی است.

تهمت نیز در زمان این فرصت را به برجسته کردن آنچه به نظر او بزرگترین موفقیت های که تا کنون از جمله نظارت بر دوره رشد اقتصادی عبور از ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافق (USMCA) و دادن آدرس خود را درجه یک کمپین تجمع — به خصوص که در این سال انتخاباتی نجومی است فقط در جریان است.

اما در طی سخنرانی خود رئیس جمهور تهمت چندین ادعا می کند که اغراق آمیز و یا در واقع نادرست است. در اینجا حقایق شما نیاز به دانستن در مورد تهمت را ادعا می کند.

از قبل موجود شرایط

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در مورد یک “مقرون به صرفه” و “با کیفیت بالا” سیستم مراقبت های بهداشتی و گفت که “ما همیشه محافظت از بیماران با شرایط موجود از قبل.” اما کارشناسان بهداشتی می گویند رئیس جمهور به مدت طولانی پشتیبانی از تلاش برای لغو قانون مراقبت مقرون به صرفه و پس از آن نوار دور حمایت از مصرف کننده برای بیماران با شرایط از پیش موجود.

“او پشتیبانی می کند و همچنان به حمایت از تلاش برای لغو ACA که کسانی که حمایت از مصرف کننده دور” جاناتان Oberlander یک سیاستگذاری سلامت استاد در دانشگاه کارولینای شمالی-چپل هیل گفت: Politifact.

آن بود که رئیس جمهور سابق باراک اوباما در امضای قانون مراقبت های بهداشتی است که ممنوع بیمه طرح های تبعیض آمیز در برابر کسانی که با شرایط موجود با شارژ آنها را با قیمت بالاتر.

مرز دیوار

در طول سخنرانی خود رئیس جمهور تهمت به روز رسانی در یکی از امضا وعده مبارزات انتخاباتی خود: ساخت یک دیوار در امتداد مرز جنوبی با مکزیک. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که بیش از 100 مایل از “بلند قد بلند و بسیار قدرتمند دیوار” ساخته شده و بیش از 500 مایل تکمیل خواهد شد “اوایل سال آینده.”

اگر چه وزیر امنیت داخلی چاد F. Wolf مشخص شده تکمیل 100 کیلومتر از مرز دیوار در ماه ژانویه مقامات شده اند کمتر روشن در مورد زمانی که آنها انتظار می رود برای تکمیل بقیه دیوار.

در ماه دسامبر Mark Morgan بازیگری کمیسر ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها گفت: در حالی که مقامات در اصل برنامه ریزی شده برای تکمیل 450 کیلومتر از این دیوار تا پایان سال 2020 ممکن است آنها نمی رسید که هدف.

“این سخت است در حال حاضر قادر به می گویند که آیا ما هنوز در حال رفتن به قادر به دیدار با این هدف اما من با اعتماد به نفس است که ما در حال رفتن به نزدیک” مورگان گفت: با توجه به رویترز.

فقط یک ماه زودتر Wolf گفته بود که آنها “در مسیر” به 450 یا 500 مایل از دیوار تکمیل شده توسط پایان سال 2020 است. گزارش ها می گویند که این پروژه بوده است تا آهسته با مشکلات در دستیابی به زمین های عمومی مورد نیاز برای به پایان پروژه.

مراقبت های بهداشتی برای مهاجران مستند نشده

در طول سخنرانی خود مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد برخی از قانونگذاران دموکرات و نامزد’ پشتیبانی برای ارائه آنچه که او به نام “نامحدود رایگان بهداشت و درمان” به مهاجران مستند نشده. “اگر مجبور مالیات دهندگان آمریکایی برای ارائه نامحدود, بهداشت و درمان رایگان به بیگانگان غیر قانونی منصفانه به شما و سپس ایستاده با رادیکال چپ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

ارائه مراقبت های بهداشتی برای مهاجران مستند نشده تا به حال از حمایت هر دو حزب در گذشته است. در سال 1986 رونالد ریگان رئیس جمهور امضا و به قانون یک اتوبوس قانون بودجه که شامل درمان پزشکی اورژانس و فعال زايمان قانون — قوانین فدرال که مورد نیاز بیمارستان برای درمان هر کسی که پس از رسیدن به اتاق اورژانس بدون در نظر گرفتن توانایی خود را به پرداخت و یا وضعیت شهروندی.

این قانون همچنین به عنوان شناخته شده بیمار ضد دامپینگ عمل مانع از بیمارستان ها از انکار درمان به اورژانس بیماران و یا نامناسب انتقال آنها به بیمارستان های دیگر زمانی که آنها در یک شرایط ناپایدار.

تولید انرژی

در طول سخنرانی خود رئیس جمهور تهمت اعتبار دولت او را “جسورانه نظارتی کاهش کمپین” با تبدیل ایالات متحده به “شماره یک تولید کننده نفت و گاز در جهان تا کنون.”

“با پیشرفت فوق العاده ای ما را ساخته اند در طول 3 سال گذشته امریکا است که در حال حاضر انرژی مستقل و انرژی مشاغل مانند بسیاری از عناصر از کشور ما در یک رکورد بالا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: طبق اظهارات به عنوان آماده برای تحویل. “ما در حال انجام اعداد است که هیچ کس تصور می کردند ممکن است فقط 3 سال پیش است.”

اما مشخص نیست که تهمت می تواند ادعا تنها اعتباری برای افزایش انرژی این کشور خروجی.

بسیاری از ایالات متحده افزایش اخیر در تولید انرژی است که با توجه به نوآوری های تکنولوژیک, با توجه به U. s. Energy Information Administration. بالاتر تولید افقی چاه در حال تبدیل شدن به شایع تر است, به عنوان مثال. در حالی که تعدادی از گاز و نفت چاه کاهش یافته و از 1,035,000 در سال 2014 به 982,000 در سال 2018 و نفت و گاز تولید همچنان به افزایش است.

علاوه بر مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست شده اند “کیسه مخلوط” برای صنعت کایل Isakower معاون تنظیم مقررات و سیاست های اقتصادی در موسسه نفت آمریکا NPR گفت در ماه اوت است. او اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن جراحی تعرفه ها رانده اند تا هزینه های, به عنوان مثال.

برخی در این صنعت نگران هستند که تهمت می تواند آسیب رساندن به بخش انرژی در دراز مدت. حتی برخی از نفت و گاز لابی و مدیران ابراز نگرانی کرده اند که آزادسازی بیش از حد رفته ایجاد عدم اطمینان در مورد آینده بالقوه مقررات.

نوشتن به تارا قانون در tara.law@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de