جاری شدن سیل و رانش زمین باید رشته صدها نفر از مردم در دیدنی چشمه های آب گرم و پیاده روی در مناطق مرکزی ژاپن در حالی که کارگران نجات جستجو در روز پنج شنبه برای بیشتر مردم گم شده در این فاجعه که در حال حاضر به کشته شدن نزدیک به 60 نفر در منطقه جنوب.

بخش هایی از ناگانو و گیفو از جمله مناطق شناخته شده برای دیدنی مسیرهای پیاده روی در کوهستان و چشمه های آب گرم شده آب گرفتگی های عظیم بارندگی است.

بیش از 300 نفر از جمله هتل کارکنان و بازدید کنندگان به دام افتاده بودند در Kamikochi به عنوان سیل و رانش زمین آمار جاده اصلی اتصال شهر به ماتسوموتو یکی دیگر از مقصد توریستی در ناگانو. تمام رشته مردم امن و استانی خبر داد.

در کشور همسایه گیفو صدها نفر نیز جدا شده در بهار شهرهای Gero و Ontake.

همانطور که از پنج شنبه صبح و مرگ و میر از باران های سنگین آغاز شده است که بیش از آخر هفته افزایش یافته بود به 59 بسیاری از آنها از سخت ترین ضربه استان کوماموتو در ژاپن در سومین جزیره کیوشو. جستجو ادامه می ده هنوز هم از دست رفته در کوماموتو و چندین نفر دیگر در جای دیگر در این جزیره است.

مردم ایستاده در نزدیکی یک جاده آسیب دیده توسط یک باران سنگین در هیتا, اوئیتا استان, جنوب, ژاپن روز چهارشنبه. بخش هایی از ناگانو و گیفو از جمله مناطق شناخته شده برای دیدنی مسیرهای پیاده روی در کوهستان و چشمه های آب گرم شده آب گرفتگی های عظیم بارندگی است. (Kyodo News/آسوشیتد پرس)

در اوئیتا استان یک خانواده چهار در حال اجرا یک مسافرخانه در شهر گرم بهار از Yufuin از دست رفته بود.

سیلاب ها نیز ویران محلی سبزیجات و ماهی تقریبا آماده برای حمل و نقل به مصرف کنندگان است. یک مارماهی کشت مزرعه در Kagoshima آمار بود باران فقط قبل از ژاپن “unagi” فصل بعد در این ماه. “من نمی توانم آنها را کشتی و یا حتی در نزدیکی محل برای تغذیه آنها و یا تغییر آب” مارماهی رشد Kazuya Kusuda گفت: TBS تلویزیون.

در Kurume شهر فوکوئوکا کشاورز کار Inayosi گفت: خردل اسفناج تقریبا آماده برای برداشت نابود شد توسط سیل.

فاجعه است و بیشتر ضربه به اقتصاد محلی در حال حاضر آمار coronavirus اقدامات فقط به عنوان به ژاپن بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است.

کوماموتو در روز پنج شنبه آغاز شده و پذیرش ده ها تن از داوطلبان برای کمک به ساکنان تمیز کردن خانه های خود را, اما آنها تنها می تواند از درون استان و درجه حرارت کنترل و ماسک مورد نیاز بود با توجه به coronavirus نگرانی.

ساکن زمین پاک و شن و ماسه است که تضعیف در مقابل یک خانه و زیر یک باران سنگین در Gero استان گیفو مرکزی ژاپن در روز پنج شنبه. (Kyodo News/آسوشیتد پرس)

صدها نفر از هزاران نفر از مردم در مناطق تحت, تخلیه, مشاوره, اما ترک نیست اجباری و تعداد کسانی که به دنبال پناهگاه شناخته نشده بود.

ژاپن در معرض خطر سنگین باران در اوایل تابستان که گرم و مرطوب هوا را از شرق دریای چین جریان به یک فصلی باران جلو بالای کشور است. در ماه جولای سال 2018 بیش از 200 نفر حدود نیمی از آنها در هیروشیما درگذشت از سنگین باران و جاری شدن سیل در جنوب غربی ژاپن است.

هواشناسی مقامات آژانس گفت: فصلی باران جبهه باقی ماند بالاتر از ژاپن بیشتر از حد معمول باعث باران سنگین باقی بماند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de