شکستگی در 49th parallel: زندگی قطع کانادا-آمریکا مرز بسته شدن

آن بوده است دلتنگ چند روز برای کانادا و امریکا روابط. به طور خاص برای افرادی که در روابط با کسی که در طرف دیگر مرز برخورد با افسرده اخبار در مورد زندگی خود را تغییر برزخ است.

CBC News صحبت کرده است با بسیاری از مردم در تلاش برای مقابله با محدودیت در کانادا و امریکا سفر در نظر گرفته شده به سرعت گسترش COVID-19.

که شامل دو نفر از مادرانی که نوزادان را دیده اند هرگز پدران خود را در فرد; یک زن از اتمام بارداری به تنهایی دو زوج دیگر با فرزند و یک زن و شوهر که تا به حال خود را در گذشته تاریخ در مرز بود که در آن برش های کوتاه توسط مرزی عوامل است.

“شکست” این است که چگونه یک جدید, Ontario, مادر, مگان, Scott توصیف دولت خود را از ذهن این هفته است.

“این دلخراش” گفت: Haylie لین Gadsby که دارای یک نوزاد جدید در ویندزور, Ont., در حالی که کودک وسایل در میشیگان — با نامزد.

“من کاملا با بدبختی گفت:” لری Bartell, پرستاری کودک در جزیره پرنس ادوارد رشته از شوهرش در ایالت مین است.

“من کاملا دیوانه” گفت: استیون Husak که دو کودک در نزدیکی دیترویت و در حال تلاش برای شروع یک زندگی جدید با آنها در انتاریو با نامزدش آنها مشاهده به عنوان یک مادر. آنها امیدوار بودند برای رفتن به کمپینگ در این تابستان.

اریک Bartell, سمت چپ, زندگی در ایالت مین و ملاقات تازه متولد شده خود را از طریق یک ویدئو چت. همسرش, لری, زندگی می کند که در جزیره پرنس ادوارد می گوید او نمی تواند به کانادا تحت قوانین فعلی است. (لری Bartell)

این هفته یاس

دو بیت از اخبار این هفته تمدید اندوه سراسر 49th parallel.

به عنوان گزارش شده توسط CBC News و دیگر رسانه های دولتی انتظار می رود ممنوعیت غیر ضروری زمین سفر در سراسر مرز به تمدید فراتر از 21 ژوئن.

یکی دیگر از ضربه آمد و در چاپ خوب از یک اطلاعیه از نخست وزیر جاستین ترودو.

نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرد برخی از آرامش از مرز قوانین این هفته است. برخی از خانواده ها می گویند که آنها نمی خواهد کمک به اکثریت مردم که میرم جدا از عزیزان. (Sean Kilpatrick/کانادا مطبوعات)

او اعلام کرد که آرامش از قوانین برای سفر به کانادا — اما آنها تنها به اعمال مردم تحت شرایط خاصکه در بسیاری از رشته همکاران می گویند که آنها نمی تواند دیدار خواهد کرد.

آنها نیاز به 15 روز حداقل اقامت در کانادا با 14 روز در قرنطینه هستند و تنها برای افرادی که با تعریف قانونی بودن خانواده به کانادا شهروندان است.

یک جامعه جدید از مردم ظهور کرده است تا برای به اشتراک گذاشتن آن ناکامی در خصوصی Facebook chat گروه که تعداد صدها نفر از اعضای.

آنها از مکان های مختلف و اقشار مختلف از زندگی, اما یک چیزی که آنها تمایل به در مشترک دارند این است که آنها در لحظات انتقالی در زندگی خود را.

کسانی که در انتظار مهاجرت برنامه های کاربردی برای مثال آنها را دیده کند با این بیماری همه گیر.

پدر و مادر بچه ها از هم جدا شده توسط یک مرز

یک چت آنلاین گروه آغاز شده توسط پزشک در ویندزور, Ont., اشلی کوک که در انتظار یک کودک در این تابستان با او میشیگان ،

“ما چگونه درمان مردم این راه؟” کوک گفت. “این است که صدمه زدن به بسیاری از مردم است.”

او گفت: بسیاری از مردم نمی توانند قرنطینه برای 14 روز.

اشلی کوک, ویندزور, Ont., پزشک آغاز Facebook برای افراد مبتلا به مرز خاموش شدن است. او در انتظار یک کودک در این تابستان با شوهرش تام کوک است که در میشیگان. (فرستاده شده توسط اشلی کوک)

 

برای مثال Bartell شوهر است در مین, خانه های آینده خود را و نمی توانید بیش از حد طولانی به عنوان او را در حال اجرا یک مزرعه با حیوانات و یک شرکت ساخت و ساز.

او شده است اجازه بازدید از دو هفته و در حال حاضر Bartell ترس او هنوز هم قادر نخواهد بود تا بر اساس قوانین جدید.

“من قرار داده و در یک بازی بسیار خوب مقابل” او گفت: “اما من احساسی خراب است.”

او گفت که او برگ این گوشی در کنار سر او را در شب به خاطر صدای شوهرش تنفس او کمک می کند تا به خواب رفتن.

اسکات جدید مادر زندگی می کند که در نزدیکی لندن, Ont., گفت: او را شوهر نمی تواند خود قرنطینه در کانادا برای مدت طولانی است که یا او را به عنوان فعال وظیفه عضو ارتش ایالات متحده مستقر در ویرجینیا. شوهر او فاصله گرفته است تقریبا نیمی از زندگی خود را هشت ماه دختر.

[ما از دست رفته] بسیاری از نقاط عطف. اولین دندان اولین کلمه که ‘دادا,’,” او گفت:.

“[که] زمان که ما هرگز قادر خواهد بود به عقب بر گردیم به عنوان یک خانواده است.”

خشم بیش گیج کننده و متناقض قوانین

جدا زوج نیز کالایی مورد آنچه آنها را به عنوان دو-استاندارد — با قوانین مختلف در کشورهای مختلف برای حالت های مختلف حمل و نقل است.

نگاهی به سفر هوایی. یک مقام رسمی در ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی تایید شنبه که ایالات متحده اجازه می دهد تا کانادا مسافران در هواپیما.

این بدان معناست که کسی که زندگی در یک مرز کانادا شهر می تواند به بازدید از نزدیک ایالات متحده در شهر ارائه شده توسط آنها می توانید یک بلیط هواپیما و پرواز وجود دارد.

“آن boggles ذهن من” گفت: آوریل Umbenhower, Husak را نامزد زندگی می کند که در کینگزویل, Ont.

انتاریو ساکن مارس Umbenhower چپ و میشیگان نامزد استیون Husak. Husak سازمان زوج مانند آنها را به یک ویدیو با عنوان عشق و ضروری است. (فرستاده شده توسط مارس Umbenhower)

Montrealer Béatrice Beuillé گفت که او نمی تواند درک کند که چرا در نام عمومی سلامت او را منع از رانندگی به تنهایی به ورمونت — اما آن را خوب اگر او موفق به پیدا کردن کوتاه-مسافت پروازی.

“من اصلا منطق” او گفت:.

دولت کانادا در عین حال گفت: این رفتار زمین و هوا به مسافران همان راه است. بر خلاف ایالات متحده آن را فقط آرام و قوانین برای خانواده.

که می توانید تیره ،

یک سخنگوی آژانس خدمات مرزی کانادا گفت که او نمی تواند به یک پاسخ قطعی که آیا مثلا پدر و مادر مجرد از کانادا نوزاد در نظر گرفته شده هر یک از دیگر خانواده.

رسمی پیشنهاد آنها به احتمال زیاد خواهد بود اما آن را در اختیار یک افسر خدمات مرزی. در هر صورت بازدید کننده نیاز به قرنطینه و اقامت در کانادا برای حداقل 15 روز است.

مگان اسکات سمت چپ می گوید شوهر, Adam Scott فعال است-وظیفه نظامی ایالات متحده و نمی تواند جدا از کار برای 14 روز. به عنوان یک نتیجه از او دور شده است از خود و نوزاد خود را برای ماه می باشد. (فرستاده شده توسط مگان اسکات)

Husak گفت: مردم امیدوار بودند به صورت گسترده تر معافیت این هفته و بسیاری از آنها در مبارزه عاطفی.

“این خبر واقعا صدمه دیده است,” او گفت:.

Husak به تعدادی از خانواده های آسیب دیده که او جمع آوری شده مشتریان برای یک فیلم در مورد داستان های خود را.

عنوان ویدئو عشق است ضروری است riff در این ایده که تنها ضروری کارگران مجاز به عبور از مرز به عنوان یک نتیجه از توافق بین کانادا و آمریکا

سازمان دیده بان | Husak عشق ضروری است تصویری:

برخی از کسانی که قطع با مرز بسته شدن ابراز نا امیدی است که فعالیت های دیگر در حال از سرگیری, از جمله کسب و کار بازگشایی و تظاهرات در شهرستانها عمده.

یکی Facebook گروه ناظر خواست مردم برای جلوگیری از ارسال نامربوط در مورد مسائل سیاسی — به ویژه بزرگ سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات.

مکانیسم های مقابله ای

اتان Gilson دارای یک چشم انداز منحصر به فرد در اشتیاق برای عشق.

او نه تنها یک نامزد گیر در برزخ او روان-سلامت مشاور در ورمونت.

وقتی پرسیده شد که در مورد اثرات انزوا وی با اشاره به مطالعات مربوط به موش است که در آن تنهاتر موش ها تصمیم گرفتند برای مواد مخدر بیش از آب است.

او چند پیشنهاد مکانیسم های مقابله ای — یوگا و مشاوره.

Gilson نیز در حال رشد به طور فزاینده ای سرکش ریش همه گیر معادل حذفی ریش. او ریش خود را زمانی که او reunites با شریک زندگی خود را, Béatrice Beuillé از مونترال.

یک داستان عشق

او و Beuillé عاشق شد قبل از آنها تا به حال در تاریخ اول خود را. آنها ملاقات آنلاین در حالی که او از دیدن خانواده در فرانسه, و او تا به حال خندیدن بسیار سخت است که او در سمت چپ خانه برای جلوگیری از بیدار شدن پدر و مادر او.

آنها در نهایت در فرد ملاقات کرد در مونترال.

“در پایان [اول] من به او گفت من قصد ازدواج با او را روزی. او گفت: “من امیدوارم که شما انجام,'” Gilson گفت.

او پیشنهاد کرد پس از شش ماه در طول یک پیاده روی در ورمونت. که در اوایل ماه مارس.

سپس همه گیر رسید. “که واقعا مکیده,” Gilson گفت.

ما از زیست شناسی است که به معنای اجتماعی. ما همیشه در تلاش برای اتصال.– اتان Gilson

آنها موفق به سازماندهی یک تاریخ در یک ایست بازرسی مرزی در از تپه, جاده های کشور است. آنها تنظیم صندلی در دو طرف صحبت کردیم و برای ساعت.

هفته آینده زمانی که آنها رفت و برگشت آنها بدحجابی توسط ماموران مرزی از هر دو کشور.

“آنها به ما گفت” نه این یک اشتباه بود. ما نمی خواهیم به مدیریت این. قانون روشن نیست.’ بنابراین ما همچنان از طریق FaceTime” گفت: Beuillé که با این نسخهها کار برای یک شرکت محموله.

چه بعدی

او را یافت در این دوره منزوی, زندگی به دور از خانواده و Gilson و نداشتن حتی متزلزل یک دست انسان در سه ماه.

او خواستار محاکمه ادارات دولتی برای اطلاعات اما او منعکس از یکی به دیگری.

مرز کانادا در حالی که صلح قوس کانادا-ایالات متحده عبور از مرز در ساری, B. C., مارس 20. بسته شدن مرز به غیر از سفر ضروری تقسیم کرده است تا برخی از خانواده ها برای ماه می باشد. (Jonathan هیوارد/کانادا مطبوعات)

به عنوان ماه پس از ماه می رود چه بیشتر ورشکسته است فقدان مدارک و شواهد از یک برنامه بلند مدت. معلوم نیست برای مثال چه معیارهای دولت ها با استفاده از تصمیم گیری زمانی که به بازگشایی مرز, او گفت:.

او و Gilson شروع به برنامه ریزی عروسی خود را. او را از داشتن یک خانه ساخته شده در ورمونت. آنها امیدوارند که این مراسم در اموال و حرکت در در روز عروسی.

روان-سلامت مشاور ارائه می دهد یک کلمه به دیگران مبارزه از طریق این لحظه.

“ما از زیست شناسی است که به معنای اجتماعی. ما همیشه در تلاش برای اتصال” Gilson گفت.

“این [جداسازی] است که همه در حال رفتن برای پایان دادن به. این دائمی نیست.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر