مراقبت های بهداشتی بالا از ذهن برای اوایل دموکراتیک حزبی رای دهندگان در نوادا

تعدادی از اوایل حزبی رای دهندگان در شمال نوادا گفت: مراقبت های بهداشتی خود را اولویت زمانی که آنها تصمیم گرفتند که حزب دموکرات برای قرار دادن در بالای خود رای.

Lindsy جاد گفت: خانواده او در حال حاضر هیچ بیمه درمانی به دلیل آن را بیش از حد گران است. او در میان چندین رای دهندگان که گفته آسوشیتد پرس در روز شنبه آنها ساخته شده برنی ساندرز اول خود را انتخاب کنید و الیزابت وارن دوم.

جاد می گوید: نامزدی که برنده نامزدی حزب دموکرات را دریافت رای خود در ماه نوامبر. و او گفت: او می داند که چرا برخی از دموکرات ها بر این باورند که حزب بهتر است با بیش از یک نامزد اصلی.

اما 33 ساله زندگی می کند که در یک دره در شمال رنو گفت که او نیاز به بازیگران رای گیری برای کسی که جدی در مورد مقابله با هزینه های بیمه درمانی که او گفت: رقبای او هزینه های مسکن.

جنیفر کول یک زن 48 ساله کتابدار از رنو ذکر شده در مراقبت های بهداشتی و مسکن به عنوان دو بالا مسائل هنگامی که او در حل و فصل وارن به عنوان مورد علاقه خود را. او با قرار دادن پیت Buttigieg دوم و ctq سوم در انتخابات.

سازمان دیده بان سابق اوباما استراتژیست پیش نمایش مسابقه نوادا

راجر Fisk, اصلی, جدید, روز, استراتژی و یک کمپین برای استراتژیست سابق رئیس جمهور ایالات متحده, باراک اوباما ارائه می دهد بینش خود را به نامزدی مسابقه post-New Hampshire. 4:50

دموکرات ها در حال شروع به رای نوادا ریاست جمهوری قفقاز به عنوان هنوز هم شلوغ زمینه از نامزدها است فانینگ در سراسر لاس وگاس.

رأی گیری آغاز شده و صبح روز شنبه در بیش از 80 مکان در سراسر ایالت. نوادا دموکرات ها در حال برگزاری چهار روز از رای گیری اولیه خود را برای قفقاز, این آزمون برای اولین بار از یک نامزد درخواست تجدید نظر به یک جمعیت متنوع با اتحادیه های کارگری.

اولیه آرا در برگه اضافه خواهد شد به فرد حزبی رای ساخته شده در فوریه. 22 زمانی که دموکرات ها را در حضور حدود 2000 حوزه جلسات در سراسر کشور.

در این سال با نتایج آیووا قفقاز مبهم توسط فن آوری و گزارش مشکلات نوادا است که تحت فشار به جلو و یک مشکل حزبی. نوادا دولت حزب دموکرات رها برنامه های اصلی خود را به استفاده از یک برنامه مانند است که باعث مشکل در آیووا و درهم به آمده تا با یک سیستم جدید برای tabulate نتایج.

نامزدها در حال ساخت get-out-the-رای گیری فشار با تظاهرات و سالن های شهر شنبه پس از حضور در پنج شنبه شب در جمع آوری کمک های مردمی جشن برای لاس وگاس بر اساس Clark County حزب دموکرات است.

بایدن چشم باز گشت

آیا دموکرات نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن فکر می کنم او نیاز به پیروزی در نوادا قفقاز بعدی شنبه ؟

جواب او این است که او را به “خوبی” به منظور کوه گشت برای مسابقه برای سال 2020 نامزدی پس از بازگشت از بسته پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر.

بایدن در لاس وگاس و او را به صحبت در مورد 100 مبارزات انتخاباتی داوطلبان جمع آوری و در یک مدرسه, بدنسازی, برای, لاتینی سازماندهی رویداد.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در طول یک رویداد کمپین در K. O. Knudson مدرسه در لاس وگاس در روز شنبه. (پاتریک Semansky/آسوشیتد پرس)

پس از این رویداد خبرنگاران از او پرسید که آیا او برای پیروزی در قفقاز. او گفت: “نه من فکر نمی کنم من باید به, اما من فکر می کنم ما باید یک شات در برد.”

بایدن به پایان رسید ناامید کننده چهارم در آیووا و پنجم در, New Hampshire. که فشار قابل توجهی را بر روی او در نوادا و به خصوص کارولینای جنوبی است.

او می گوید ایالات متحده برای’ متنوع تر رای دهندگان بهتر است برای او از شدت آرایش سفید آیوا و نیوهمپشایر.

ساندرز ابجو بد و کم مایه در Buttigieg

ساندرز رفت و پس از رقبای خود را به عنوان او فعالیت در لاس وگاس.

این سناتور ورمونت گفت: حامیان در حومه دبیرستان که جمعیت او پرداختن به این است که “چه دموکراسی به نظر می رسد.”

ساندرز گفت: “دموکراسی این نیست نامزدها رفتن به خانه های میلیاردرهای جمع آوری پول.” که آشکار حفاری در Buttigieg سابق شهردار South Bend, Ind.

دموکرات و نامزد انتخابات ریاست جمهوری ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز صحبت می کند در طول یک کمپین تجمع در لاس وگاس در روز شنبه. (Shannon استاپلتون/فردا نیوز)

بعدی در ساندرز’ مناظر بود مایک بلومبرگ سابق شهر نیویورک شهردار. ساندرز گفت: “دموکراسی این نیست میلیاردرهای صرف صدها میلیون دلار در تلاش برای انتخاب کنید. دموکراسی زمانی است که کار مردم ایستاده تا مبارزه برای عدالت است.”

پس از این تجمع حامیان راهپیمایی به نزدیکی محل رای گیری برای رای دادن در اولین روز از رای گیری اولیه.

وارن رزین جهانی مراقبت از کودک

وارن تن به تن او را جهانی کودک طرح مراقبت و jabbed در او ثروتمند رقبای او به عنوان شروع یک روز از مبارزات انتخاباتی در لاس وگاس.

حدود 30 نفر عمدتا زنان, بسته بندی شده به یک تعداد انگشت شماری از جداول به جرعه قهوه و خوردن شیرینی در یک رگی و نوار کوکتل برای شنیدن سناتور ماساچوست.

دموکرات و نامزد انتخابات ریاست جمهوری ایالت ماساچوست الیزابت وارن شمار برای یک عکس به عنوان او بازدیدکننده داشته است یک مرکز خرید در محله چینی ها محله از لاس وگاس در روز شنبه. (پاتریک Semansky/آسوشیتد پرس)

وارن ترویج فرزند او مراقبت برنامه است که می تواند برای پرداخت مالیات از دو سنت در هر دلار برای اقبال بیش از 50 میلیون دلار آمریکا.

او می گوید که می تواند کمک به مادران در پایان تحصیلات خود و به نفع اقتصاد است. او فکر نمی کند که هر میلیاردر را همراه با به اصطلاح مالیات بر ثروت.

وارن می گوید: “میلیاردرهای رفته در تلویزیون و گریه کرد. دیگران را برای رئيس جمهور اجرا شود.” که خط به آن جلب می خندد و تشویق شد اشاره آشکار به 2020 رقبای بلومبرگ و تام Steyer.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>