چین در روز پنج شنبه به پایان رسید ساختمان دوم بیمارستان جدید برای منزوی کردن و درمان بیماران از یک ویروس است که به کشته شدن بیش از 560 نفر و همچنان به گسترش اخلال در سفر و زندگی مردم و دامن زدن اقتصادی ترس.

اولین گروه از بیماران بود و انتظار می رود برای شروع تست جدید داروی ضد ویروسی که چین نیز نقل مکان کرد و مردم با علائم خفیف به موقت بیمارستان در مراکز ورزشی سالن های نمایشگاه و دیگر فضاهای عمومی.

سیستم مراقبت های بهداشتی را در مرکز شهر ووهان که در آن شیوع بیماری شد و برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر شده است ضعف با هزاران نفر از بيماران بد حال. جدید از 1500 تخت بیمارستان به ویژه ساخته شده برای بیماران مبتلا به ویروس باز روز بعد از 1000 تخت بیمارستان با پیش ساخته بخش و جداسازی اتاق شروع به مصرف بیماران.

درمان دیگر مراکز به ردیف ساده تختخواب تاشو پوشش کاورنو ، و ووهان تا به حال یکی دیگر از 132 قرنطینه سایت با بیش از 12,500 تخت با توجه به رسمی, Xinhua News Agency.

چینی مقامات بهداشتی گزارش 563 مرگ و میر و یکی دیگر از پرش شدید در تعداد موارد تایید شده به 28,018. در خارج از سرزمین اصلی چین حداقل 260 موارد تایید شده است از جمله مرگ دو نفر در هنگ کنگ و فیلیپین.

از شیوع ویروسی آلوده بیش از 28,200 مردم در سطح جهان است. از کسانی که 28,018 از موارد شده است در چین.

رئیس جمهور چین اعلام کرد “مردم جنگ” در روز پنج شنبه برابر سرعت گسترش ویروس.

اما یازدهم دوباره به دنبال جلوگیری از جهانی وحشت گفت: چین قوی بسیج ظرفیت و تجربه غنی در بهداشت عمومی را قادر می سازد آن را به ضرب و شتم این بیماری است.

“کل کشور در پاسخ به آنها با تمام قدرت خود را برای مقابله با کامل ترین و دقیق کنترل و پیشگیری از اقدامات شروع یک جنگ مردم را برای بیماری پیشگیری و کنترل” رادیو فردا به نقل از خبرگزاری یازدهم عنوان کرد و گفت: در یک تماس تلفنی با پادشاه عربستان سعودی سلمان.

جنبه های ویروس باقی می ماند یک رمز و راز

که مقامات پنج شنبه تصریح کرد که هنوز هم وجود دارد بیشتر به یادگیری در مورد این ویروس از جمله منبع از شیوع بیماری است. محققان همچنین لازم نیست که درک کامل در مورد چگونه coronavirus منتقل می شود و شدت آن گفت که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus.

“به عبارت ساده ما سایه بوکس,” او گفت:. “ما نیاز به این ویروس را به نور پس ما می توانیم آن را به درستی.”

سازمان دیده بان | که مقامات خواسته در مورد چین پاسخ اولیه به شیوع کروناویروس:

که مقامات وزن در روند نظارت و چگونه در اوایل موارد گزارش شده 3:53

او گفت: تحقیقات جهانی انجمن برگزار خواهد شد در هفته آینده با دانشمندان از سراسر جهان به عنوان مقامات سعی کنید برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بهتر و هماهنگی تلاش های تحقیقاتی.

“این سخت است به این باور فقط دو ماه پیش این ویروس ناشناخته بود به ما” Tedros به خبرنگاران گفت:.

“ما در حال حاضر آموخته زیادی در مورد آن. ما می دانیم که DNA آن. ما می دانیم که می توان آن را انتقال از یک فرد به دیگری است. ما می دانیم که کسانی که بیشتر در معرض خطر هستند و افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.”

مایک رایان که بالا اضطراری متخصص گفت: آن را بسیار دشوار است برای پیش بینی در دوره بیماری برای اولین بار در گزارش های مرکزی شهر ووهان در اواخر ماه دسامبر اشاره کرد که “ما هنوز در وسط شدید شیوع.”

“وجود دارد چرخه انتقال و ما ممکن است دیدن این موارد افزایش در روزهای آینده. اما حداقل برای لحظه ای همه چیز پایدار” Ryan یک کنفرانس خبری گفت.

“اما 4,000 موارد یا تقریبا 3,700 coronavirus موارد تایید شده در یک روز است که هیچ چیز به جشن و قطعا هنوز هم یک نگرانی” او گفت:.

کارگران بیمارستان در هنگ کنگ خواستار خاموش شدن مرز با سرزمین اصلی در اعتصاب به صورت یک چهارم روز. هنگ کنگ رهبر کری لام اعلام کرد که 14 روز در قرنطینه همه مسافران وارد هنگ کنگ از سرزمین اصلی شروع شنبه اما دولت حاضر به مهر و موم مرز به طور کامل.

یک دلار هنگ کنگ پزشکی اتحادیه هشدار داد که آن 20000 عضو می تواند استعفا کلا اگر این شهر بیمارستان اقتدار حاضر به صحبت با آنها را بر خواسته های خود. آن را تخمین زده 7,000 بودند در اعتصاب و گفت: کسانی که مشغول به کار بودند نگران بودند در مورد ایمنی خود را.

سازمان دیده بان | کانادا گیر در کشتی کروز را نشان می دهد آنچه در آن است مانند:

Trudy کلمنت نشان می دهد آنچه در آن مانند به میان 251 کانادایی قرنطینه در یک سفر دریایی کشتی ژاپن است. 7:18

شیوع نوع جدیدی از کروناویروس نیز نیرنگ دو کشتی کروز با مسافر و خدمه در حال حاضر قرنطینه در لنگر انداخت عروق در هنگ کنگ و ژاپن است.

ده مسافر را تایید کرد به این ویروس بودند همراهی کردن الماس شاهزاده در یک بندر در نزدیکی توکیو پس از 10 نفر دیگر گرفته شده از روز قبل ، این گروه گرفته شده و به بیمارستان های روز شنبه هستند بیشتر مسافران در 60s و 70s به. از مسافران به بیمارستان منتقل پنج شنبه:

  • چهار از ژاپن است.
  • دو از آمریکا
  • دو از کانادا.
  • یکی از نیوزیلند.
  • یکی از تایوان.

آزمون هنوز در انتظار دیگران در هیئت مدیره بود که علائم و یا تماس با افراد آلوده.

بیش از 3600 مسافران و خدمه در هنگ کنگ کشتی جهانی رویایی بود که به نمایش در آمد و پس از هشت مسافر از یک سفر آغاز شد که ژان. 19 تشخیص داده شد با این ویروس. هنگ کنگ مقامات بهداشت گفت: بیش از 5000 مسافر سفر که کروز و دو نفر دیگر قبل از کشتی قرنطینه دوشنبه.

نسبت به درمان

ایسنا گفت: آزمایش های بالینی برای داروی ضد ویروسی Remdesivir تایید شده اند و اولین گروه از بیماران است که انتظار می رود برای شروع مصرف مواد مخدر در روز پنج شنبه. کلمه از محاکمه به حال افزایش قیمت سهام این دارو ساز آمریکایی بیوتکنولوژی شرکت Gilead Sciences, Inc.

آنتی ویروسها و دیگر مواد مخدر می تواند به کاهش شدت این ویروس اما “تا کنون هیچ ضد ویروس ثابت شده است موثر باشد” گفت: Thanarak Plipat یک دکتر و معاون مدیر کل تایلند کنترل بیماری های وزارت بهداشت وزارت. او گفت: وجود دارد بسیاری از ناشناختهها “اما ما یک مقدار زیادی از امید نیز هست.”

سازمان دیده بان | آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس:

بیماری های عفونی متخصص دکتر آلیسون McGeer می گوید ملی در مورد گسترش coronavirus و اگر ماسک واقعا کمک کند. 1:49

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: تعداد بیماران آلوده بودند که “مرخص و درمان” در ایستاده بود 1,153 که از پنج شنبه. جزئیات داده نشده اما موارد خفیف دیده شده است در جوانتر و سالم مردم است. این ویروس جدید است که در coronavirus خانواده که شامل ابتال به بیماری مرس و سارس و باعث تب و سرفه و تنگی نفس و در موارد شدید ذات الریه.

چین به شدت دفاع آن اپیدمی اقدامات کنترلی از جمله قفل کردن چند شهرستانها در مرکز استان هوبی که در آن شیوع متمرکز شده.

بیش از 50 میلیون نفر تحت مجازی قرنطینه در هوبئی اما دور افتاده شهرها و روستاها را تصویب کرده اند متفاوت محدودیت و دیگر کشورها به شدت محدود شده سفر به و از چین است.

سازمان دیده بان | آیا پوشیدن یک ماسک واقعا از شما محافظت از coronavirus?

شما ببینید بیشتر مردم با پوشیدن آنها در اما پوشیدن یک ماسک واقعا از شما محافظت از coronavirus? 2:27

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im