آنچه در نظر گرفته شده بود به یک جامعه گفتگو در مورد مسابقه و تنوع در شور میشیگان در شب دوشنبه تفویض به یک بحث داغ بین یک جمعیت از پدر و مادر و یک مرد سفید پوست که قطع یک بلندگو به این پرسش که “پس چرا نمی شما اقامت در مکزیک است؟”

آدریان Iraola یک مهاجر مکزیکی و پدر سه فرزند که با حضور شور مدارس منطقه صحبت کرد تا در این جلسه به توصیف موارد نژادپرستی خود را در حال حاضر-فرزندان را تجربه کرده بودند. Iraola سابق مهندس معماری از مکزیکو سیتی با توجه به میشیگان روزانهکه در حال حاضر صاحب Chela را یک مکزیکی رستوران زنجیره ای با سه مکان در شور.

او به نمونه هایی از بچه های خود که به نام “ناچو” یا “اینچیلادا” در حالی که در مدرسه است. Iraola بعد گفت واشنگتن پست در مورد یک حادثه که طی آن یک معلم اسپانیایی زدم دختر کتاب را از دست او و گفت: “شما در لاتین. شما باید بدانید بهتر است.”

در جلسه جامعه او نیز دقیق تاثیر این حوادث تا به حال در فرزندان خود.

“من به یاد داشته باشید زمانی که من رفتم به اتاق خواب خود را برای گفتن شب بخیر” Iraola صحبت از یک لحظه با پسر خود “و او با گریه از آنجا که از سوء استفاده است که او پایدار در این سیستم مدرسه.”

که زمانی که یک مرد بعد از شناسایی به عنوان تام Burtell توسط رسانه های محلی — قطع شده است. “پس چرا شما اقامت در مکزیک است ؟” او پرسید.

Iraola و Burtell بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر ،

جمعیت به سرعت فوران با برخی بلافاصله درخواست Burtell به ترک جلسه. “است که نفرت انگیز” یک نفر گفت. “که نشان می دهد از آنچه بچه های ما در حال تجربه” یک مرد اضافه شده است.

یک Facebook پست ظاهرا نوشته شده توسط Burtell پسر متی به نام عملیات “عمدا نژادپرست است.” “مشاهدات خود را از نفرت به هیچ وجه نماینده خود من” پست می گوید. “من ایستاده در همبستگی با پناهندگان و مهاجران جهان است.”

“این از اهمیت حیاتی برای تماس نژاد پرستی در هر کجا که شما آن را ببینید” متی Burtell گفت: MLive.com در یک مصاحبه. “ما نمی تواند ایستاده بیکار — به عنوان کودکان به عنوان برادران و خواهران به عنوان دوستان و همانطور که مردم در تعامل با یکدیگر در زندگی روزانه — وقتی کسی می گوید و یا هر چیزی نژادپرست است. این همه ما مسئولیت دارد.”

پس از یک دوره از تداخل و یک لحظه هنگامی که تام Burtell ارائه شد میکروفون به صحبت می کنند بیشتر (او کاهش یافته است), Iraola ادامه داد. “او از من خواست یک سوال چرا من نمی اقامت در مکزیک است ؟ به دلیل این است که بزرگترین کشور در جهان است,” او گفت:.

“اما شما شکایت در مورد بودن در اینجا” Burtell پاسخ داد: در حالی که بقیه از جمعیت تحسین Iraola.

سرپرست منطقه Scot Graden برگزار شده بود در این جلسه به منظور رسیدگی به نظرات نژادپرستانه ساخته شده در یک اسنپ چت گروهی ایجاد شده توسط چندین شور دانش آموزان دبیرستانی. در 27 ژانویه Graden تا به حال با ارسال نامه ای به اعضای جامعه پس از رسیدگی به رسانه های اجتماعی ارسال مطلب تماس آنها را یک “عمل می کنند و از نژادپرستی که ایجاد آسیب به همه ما دانش آموزان به خصوص دانش آموزان از رنگ. نفرت و تعصب و نژاد پرستی را در مدارس ما یا جامعه ما است.”

Graden سپس سازماندهی یک “انجمن گفتگو” جلسه به بحث در مورد تنوع و شمول که منجر به تبادل بین Iraola و Burtell.

نفرت و تعصب و نژاد پرستی را در مدارس ما یا جامعه ما” Graden می گوید در یک بیانیه ارائه شده است. “شور هیئت مدیره آموزش و پرورش و دولت این موضوع را از دانشجو و بالغ رفتار جدی است. ما در حال تلاش برای اطمینان حاصل شود که استقبال فراگیر و محیط امن برای همه دانش آموزان و خانواده ها صرف نظر از نژاد و قومیت اجتماعی و اقتصادی وضعیت هویت جنسیتی و یا هر هویت دیگر. این یک فرصت برای ما – کارکنان و دانش آموزان و جامعه از شور مدارس منطقه – به ایستادن برای ضد نژاد پرستی و احترام و گنجاندن همه دانش آموزان است.”

نوشتن به یاس در اگویلرا jasmine.aguilera@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de