'او در حال سقوط در عشق به نظر می رسد بسیار آسان است.' Priyanka Chopra جوناس به یاد بالیوود Rishi Kapoor

تیاو Kapoors در حال سینمای هند اولین خانواده—اما هرگز تعریف Rishi Kapoor, درگذشت مارس 30 در 67. پسر افسانه ای

توسط PATRIS-FUN در 18 اردیبهشت 1399

تیاو Kapoors در حال سینمای هند اولین خانواده—اما هرگز تعریف Rishi Kapoor, درگذشت مارس 30 در 67. پسر افسانه ای راج کاپور او جعلی خود را در مسیر ساخت یک نامی حرفه ای برای ایجاد میراث خود را.

از نقش رهبری در سال 1973 را بابیشد حافظ از دل ما طلوع یک عصر جدید عاشقانه در فیلم هندی. او طراوت و شادی و flamboyance فورا او را از هم جدا. او یک قهرمان است که می تواند احساس می کنید بدون اینکه maudlin. او بازیگوش سرکش پرشور—و او در حال سقوط در عشق به نظر می رسد بسیار آسان است و بنابراین در چنگ ماست. چه ساخته شده Rishi Kapoor عشق متفاوت است ؟ این همه شور و شوق از یک شکسپیر قهرمان با یک دسته علف و غیره سخاوتمندانه از بی گناهی در اضافه شده است.

جاذبه خود را از او فوق العاده ای لبخند یک ساخته شده است که خود را طرفداران ضعیف در زانو. و هنگامی که او رقصید او ساخته شده همه ما می خواهید برای پرش به بالا و پیوستن به او.

در قسمت بعد از کار خود را, او شروع به آزمایش با نقش خود را در شخصیت های بودند که به دور از کسانی که از او در اوایل فیلم. من تا به حال افتخار همکاری با او را در Agneepathکه در آن او با بازی شدید بدون نگه می دارد-منع شخصیت کسی که به نفرت را به جای عشق. تطبیق پذیری از این مرد خوش مشرب هرگز تجربه دوباره.

از دست دادن Rishi Kapoor است پایان یک دوران برای Hindi سینما اما سهم خود را به دنیای سینما شده است و همیشه الهام بخش برای نسل های آینده. به شما, خانواده, Neetu چیزش Riddhima و رانبیر: جهان بدحال با شما.

به عنوان پدر خود گفت: در افسانه ای فیلم Mera Naam Joker, the show must go on. Rishi آقا با تشکر از شما برای, سحر و جادو, خاطرات و خود را کاندید قلب است. من بسیار سپاسگزار برای داشتن این فرصت را از دانستن اینکه شما شخصا به عنوان به خوبی خود را در خلوص خود خنده را مزه برای زندگی است. این که چگونه من همیشه به یاد داشته باشید شما.

وداع Chintu عمو. هندی سینما هرگز همان خواهد بود.

یک نسخه از این مقاله به نظر می رسد در مارس 18 سال 2020 مسئله زمان

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب