خوش آمدید به Westminster Dog Show که در آن اندازه سگ در مبارزه هیچ ربطی به سطح اعتماد به نفس و آماده سازی و ژنتیکی کمال از سگ.

این هفته یک کوچک اما توانا سگ به نام بنو در زمان شارژ از AstroTurf, به آسانی راه رفتن دور با برنده شدن در این اسباب بازی سکس در مقابل همکار خود را کوچک, سگ, ارسال فلاپی-haired, کنجکاو Havanese — همه دو پوند او را به نهایی در نمایش دور در برابر شش شدید — و در عین حال خزدار — رقبا: بوربن به Whippet, سیبا استاندارد سگ پشمالوی باهوش مک دونالد سوخت کنراد شتلند سگ دانیل گلدن رتریور و دو انتخاب از کار و تریر گروه که شب.

اما بونو که همه از دو سال نبود فشرده با هیجان. در واقع فقط چند ساعت قبل از مصرف به باغ میدان مدیسون را همانند مرحله او می تواند در یک جمع دور قرار گرفتن در شلوغ راهرو در کنار همکار خود را در گروه برندگان و انسانی تیم. در اطراف او مشتاق طرفداران و تماشاگران حوصلگی توسط شانه به شانه به عنوان اینکه صف بندی برای افراد مشهور, رویت, دوربین گوشی های دراز سن شروع صداسازی بازتابی بیش جمعی din.

اما مانند خود جانباز راک استار هم اسم گروه U2, بونو, lounging شد با آرامش زیر, مو بلند, بی اعتنا به هرج و مرج و رزرو انرژی خود را به نظر می رسید برای بزرگ نشان می دهد آمده است. آن نمی صدمه دیده است که او فقط می خواهم دریافت ویژه ماساژ سگ از یک حیوان فیزیوتراپ قبل از آن که بعد از ظهر خود را به عنوان مربی Taffe McFadden گفت: زمان. “کمی درمان آبگرم. دوست داشتم به یکی!”

او به دست آورده درمان: بونو (نام چون خود littermates شد هر نام مورد یک ستاره راک نوازنده مانند خواهر خود Adele) بیشتر برنده Havanese در نژاد تاریخ racking تا 90 بهترین نمایش عناوین خود را در زندگی حرفه ای کوتاه تا کنون — اگر چه نه معتبر وست یکی.

“هنگامی که شما در رسیدن به این سطح آن را مانند یک ورزشکار. آنها نوع رفتن داخل خود و به نوعی فقط روند این” McFadden توضیح می دهد. McFadden بود که در 220 سگ را نشان می دهد در سال گذشته بود به همان اندازه آرام است. “این مهم ترین سگ نشان می دهد از سال های ما,” او اذعان می کند: “اما من بسیار آرام است. من یک محصول بزرگ و من به او اعتقاد دارند. من فقط امیدوارم هر کس دیگری می کند.” اگر چه آنها گانینگ برای تمیز 100 برنده قبل از بنو بازنشسته توقیف یک وستمینستر عنوان ممکن است نهایی گیلاس در بالا در حال حاضر نامی کاملا حرفه ای.

اما چرا این سگ ؟ “جذاب ترین چیزی که در مورد او این است که او به نظر می رسد به روح خود را زمانی که او به نظر می رسد در شما” McFadden می گوید از اتهام او. او تصمیم گرفت او را از بستر فقط هشت هفته. “او تا به حال آن را عامل” او می گوید. “او می خواهم و من می خواهم به صحبت کردن با او و او می خواهم بزرگ سر خود را و او می خواهم ایستاده در برخواهد داشت. من هرگز می تواند take my eyes off او.” قضات بوده است در همان صفحه: “زمانی که من او را بر روی میز و قاضی رویکردهای او هرگز چشمان خود را از آنها. او تبدیل می شود به آنها نگاه کنید و او دستورات خود احترام بگذارند.” که گفت: McFadden نیست مشتاق تمایل خود را به عطسه کردن در زمانی که آنها در حلقه messing تا موهای خود را. اما “دیگر از آن” او تصدیق میکند “او معمولا خیلی خوب است.”

را به خانه وست جایزه “خیلی خوب” را باید به اندازه کافی به قاضی نهایی توجه — مهم نیست که خود را در قد و قامت کوچک.

نوشتن به Raisa برونر در raisa.bruner@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im