‘او آمد اخراج و سپس او راه می رفت به طور معمول.’ بازماندگان از ‘جناح راست’, آلمانی, تیرانداز حملات صحبت کردن

(HANAU, Germany) — Piter Minnemann و دوستان خود را هنگامی که آنها شنیده آتشباری در خارج از درب نوار اسنک در هاناو که در آن آنها جمع شده بودند.

Minnemann, 18, به یاد می آورد که او فقط پیتزا او را از زمانی که اولین عکس شنیده می شد در عرصه نوار. این سایت دوم هدفمند در چهارشنبه شب عکسبرداری از نه نفر توسط یک مرد آلمانی که تا به حال نوشته شده آنلاین بیهوده گویی خواستار “نابودی کامل” بسیاری از “نژاد و یا فرهنگ در میان ما.”

“ما فکر آن را خالی اسلحه و یا چیزی. ما فکر هیچ چیز از آن,” او گفت:. “سپس آن مرد آمد و در او از کار اخراج شدند.”

مسلح به ضرب گلوله دو نفر قبل از آمدن به نوار که در آن “او با هدف حق در ما — او یکی از اولین در سر” Minnemann گفت.

یک زن باردار شروع به پریدن کرد از پنجره, او گفت:.

“او آمد اخراج خالی مجله خود و سپس همه چیز آرام بود و سپس او راه می رفت به طور معمول” او به یاد می آورد. “من باز چشم من, من تو را دیدم که من زنده بود من خوشحال بود. پرسیدم اگر مردم OK اما [یک دوست] — من نمی دانم اگر او هنوز زنده است اما من فکر می کنم او جان سالم به در برد — تا به حال یک سوراخ در گلو و گفت: من آمار من آمار.’ من دیگر دوست شد آمار در شانه.”

در همه هاناو بومی Minnemann گفت: او از دست داده و چهار یا پنج “دوستان من سال شناخته شده است.”

او به آسوشیتد پرس در کنار یک مجسمه از برادران گریم جمع عامیانه و پری قصه که مورد ستایش قرار داد از هاناو در این شهر میدان اصلی. که امید است در حال حاضر festooned با گل و شمع در حافظه از چهارشنبه شب قربانیان.

“من هنوز هم نمی توانم باور کنم که در برخی مواقع آن را به عنوان اگر چیزی اتفاق افتاده است, اما زمانی که من مردم گریه وقتی که من این را ببینید و سپس آن را می شود درست است دوباره… پس می بینید که این واقعی است,” او گفت:. “اما در غیر این صورت من نمی توانم باور کنم که این اتفاق افتاد به ما و ما از همه مردم در محل که در آن ما هر روز که در آن ما خنک کردن هر روز.”

“من فکر کردم آن را نوعی از باند مسائل در ابتدا” Minnemann گفت. او به یاد می آورد که 12 یا 13 نفر در صحنه در زمان عکاسی. بسیاری دیگر از درگذشت او گفت: “من بسیار خوش شانس بود.”

یکی دیگر شاهد تیراندازی در عرصه نوار گفت: ترکیه Haber تلویزیون است که او و دوستان خود شنیده پنج یا شش عکس در خارج قبل از مسلح وارد شده است.

“او به ضرب گلوله افرادی که برای اولین بار او را دیدم در سر. یک مرد به زمین افتاد” محمد Beyazkender که دروغ گفتن در تخت بیمارستان با یک پانسمان, شانه, گفت: در روز پنج شنبه. “سپس اخراج او در همه ما است. من شات در بازو در حالی که من سعی کردم به پشت دیوار پنهان.”

Beyazkender گفت: او روی زمین دراز در بالای کسی و کسی که پس از آن غیر روحانی در بالا از او و شخص دیگری پس از آن در بالا از او.

“وجود دارد یک بچه زیر من با یک سوراخ در گلو,” او گفت:. “بچه به من گفت:” برادر من من نمی توانم احساس من زبان; من نمی توانم نفس بکشم.’ من به او گفت: تلاوت Kalima شهادت نماز (از قرآن). او مى Kalima شهادت او به نام هر کس به تلاوت آن. وجود دارد هیچ دیگر صدا فقط دو نفر از ما. من نمی بینم او در فرار و یا هر چیزی.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>