Harvey Weinstein مخلوط حکم نشان می دهد چالش رسیدگی به پرونده های تجاوز جنسی

جشن موج در سراسر رسانه های اجتماعی و زنان که ادعای کمک به سرنگونی Harvey Weinstein را تشویق به عنوان محکوم متجاوز منجر شد در خارج از دادگاه و به زندان برده شد.

“برای یک بار او نخواهد بود نشسته و به راحتی” گفت: بازیگر Rose McGowan که یکی از مهمترین و آوازی از Weinstein به شاکیان. “برای یک بار او را می دانم آنچه در آن مانند به قدرت پیچیده در اطراف گردن خود را.”

یک هیئت منصفه در دوشنبه یافت سابق هالیوود مغول به جرم تجاوز جسیکا مان سابق مشتاق بازیگر در سال 2013 و از نظر جنسی آزار میمی Haleyi سابق “Project Runway” دستیار تولید در سال 2006.

اما در حالی که این یک پیروزی مهم طرفداران می گویند محاکمه نشان می دهد که چگونه مشکل آن این است که برای رسیدن به اجماع در مسائل مربوط به سوء رفتار جنسی بیش از دو سال پس از بهمن اتهامات علیه Weinstein گالوانیزه به #MeToo جنبش است.

این حکم که در روز پنجم مذاکرات هموار یک “چشم انداز جدید برای بازماندگان تجاوز جنسی در امریکا” دادستان منطقه منهتن کوروش R. ونس جونیور اعلام کرد در مقابل ده ها تن از خبرنگاران. دیگر قربانی طرفداران گفت: آن مشخص شده یک “عصر جدید عدالت” است که در آن زنان جوان که در مواجهه تجاوز جنسی دیگر نمی خواهد به زندگی می کنند در سکوت.

اما برخی از آنها سریع به یاد داشته باشید که این هفت مرد و پنج زن نیز تبرئه Weinstein از دو فقره درنده تجاوز جنسی جدی ترین اتهام که می توانست او را در زندان برای زندگی است. آنها همچنین دریافتند او را به جرم درجه اول تجاوز جدی تر اتهام تجاوز به عنف از او به اعدام محکوم شد.

“من فکر می کنم آنها را به سازش حکم می گوید:” آیا گروبر سابق دفاع وکیل است که می آموزد در دانشگاه کلرادو است.

هیئت منصفه هنوز در توصیف جزئیات مذاکرات اما یکی از آنها رئیس هیئت ژوری برنارد کودی گفت: نیویورک دیلی نیوز آن را “استرس زا” و اضافه کرد که او “مبارک” با نتیجه.

با وجود شنیدن شهادت از یک متخصص پزشکی قانونی و روانپزشک در چگونه بسیاری از حملات متعهد است توسط غریبه ها و چه قربانیان به ندرت پاسخ با مبارزه هیئت منصفه نمی تواند به ارمغان بیاورد خود را به توافق بر سر یک جارو اعتقاد.

“ما جمعی فرهنگی درک درستی از رضایت بسیار توسعه نیافته می گوید:” تینا Tchen, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت را به یک گروه حمایت از راه اندازی در سال 2018 توسط صدها نفر از هالیوود زنان پیشرو در میان #MeToo را انفجار.

“وجود دارد بسیاری از دروس در اینجا” Tchen زمان می گوید.

در مصاحبه جمعه صبح Haleyi—که نام خانوادگی به نظر می رسد به عنوان هیلی در برخی از اسناد دادگاه—توافق گفت: بیشتر وجود دارد جامعه نیاز به یادگیری در مورد واقعیت تجاوز جنسی به و چگونه قربانیان رفتار کنند. “این همیشه فقط یک غریبه,” او گفت:. “آن را بسیار اغلب کسی است که فرد می داند و با که می آید تمام اعضای دیگر لایه پردازش.”

به تبرئه یک پیروزی کوچک برای Weinstein دفاع وکلا که تا به حال استدلال برخوردهای جنسی بودند با رضایت طرفین. آنها با موفقیت روبرو دور در دادستان پرونده با تماس شاهدان به شهادت است که برخی از زنانی که می خواهم متهم Weinstein از سوء اغلب نگهداری صمیمی حتی دوستانه و روابط خود را با او. این شاکیان دفاع تیم استدلال رفتار زنان که وحشت زده بودند از Weinstein یا که احساس تهدید توسط او.

در حالی که ارائه خود را بسته اظهارات وکیل مدافع و #MeToo منتقد دانا Rotunno خواست منصفه به فراتر از جنبش و آنچه او در نظر گرفته منفور اما درست تماس: که Weinstein بود که هیولا دادستان از او ساخته شده بود.

مخلوط حکم نشان می دهد که داوران شک برخی از عناصر مان شهادت و شهادت یکی از دادستان ستاره شاهدان, Annabella Sciorra. مان شهادت داد که او در رابطه با Weinstein و باقی مانده در آن بود چرا که او ترس از او. Sciorra یک امی نامزد دریافت جایزه بازیگر بهترین و شناخته شده برای نقش خود در “سوپرانوها” ادعا Weinstein raped او در اوایل 1990s. هیئت منصفه نمی تواند محکوم Weinstein یا درنده تجاوز جنسی به اتهام مگر اینکه آنها معتقد بودند Sciorra.

“سوخته برای من دوست عزیز Annabella Sciorra که حقیقت رو گفتم!” توییتی بازیگر Rosie Perez که در زمان ایستادن برای گفتن منصفه در مورد لحظه Sciorra به او گفت او تجاوز شده. “این کافی نیست.”

در یک کنفرانس خبری روز سه شنبه در لس آنجلس که در آن Weinstein چهره اضافی اتهام بازیگر Sarah Ann مرتبه گفت: آن را “ناامید کننده” نه به امن حکم گناه در سراسر هیئت مدیره. هنوز هم هر دو پرز و مرتبه گفت: محکومیت یک پیروزی برای سکوت شکن.

ویژه داستان
گفتگو که تغییر چگونه فکر کردم اوایل مادری
در زمانی که شما فقط تلاش برای نگه داشتن آن همه با هم شما باید به نحوی شکل از چگونه به انتخاب کنید تا جایی که شما سمت چپ خاموش.

چون Weinstein هنوز هم چهره اتهامات در کالیفرنیا پس از مارس 11 صدور حکم در نیویورک #MeToo طرفداران می گویند این تنها آغاز یک حرکت است که در حال حاضر تغییر هنجارهای چگونه آزار و اذیت جنسی به کار گرفته شده در محل و منجر به تغییرات در تجاوز جنسی شد.

پس از سال 2017 حداقل 15 متحده گذشت جدید حمایت به آدرس بهتر آزار و اذیت جنسی و تجاوز با توجه به گروه های حمایت. نیویورک و واشنگتن را تمدید اساسنامه محدودیت برای برخی از تجاوز و حمله جنسی موارد به قربانیان بیشتر به دنبال عدالت در حالی که کالیفرنیا حذف آن اساسنامه محدودیت ها برای تجاوز به عنف در سال 2016.

“[دادند] و صرف امشب در زندان” Tchen گفت: “و آمار زبان تنها پنج نفر در هر 1000 نفر تجاوز جنسی عاملان در آن موقعیت است.”

“همین دلیل است که” او می افزاید: “هنگامی که شما ببینید که حکم در این زمینه این است که یک پیروزی بزرگ است.”

این محکومیت نیز به عنوان یک دستاورد با توجه به قدرت که Weinstein است که در اختیار داشت بر کسانی که به مبارزه طلبیده او در صنعت فیلم. آنها “نه یک همه پرسی در #MeToo,” McGowan اصرار داشت.

“این است که گرفتن زباله,” او گفت:.

برای گروبر مخلوط حکم نبود تعجب آور با توجه به میزان درنده جنسی به اتهام تجاوز و چگونه برخی از ادعاهای بودند از جمله Sciorra است. گروبر ستایش تاثیر #MeToo در چگونه آن را به ارمغان آورده پاسخگویی به برخی از مردانی که مورد آزار قرار گرفته, قدرت خود را, اما او هشدار داد در برابر ساخت بیشتر از حکم.

“من فکر می کنم به دلیل بالا مشخصات ماهیت این مورد مردم آن را به عنوان هر چند تبرئه معنی ما هنوز در قرون وسطی و اعتقاد نمادین است که ما در حال حاضر نقل مکان کرد و به دوران مدرن می گوید:” گروبر که یک تجاوز جنسی بازمانده.

“من فقط مطمئن شوید که” او می افزاید. “من فکر می کنم آن را فقط منعکس شده این داوران را در نظر در این مورد و نه خیلی بیشتر.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>