Harvey Weinstein به جرم تجاوز به عنف, تجاوز به, اما نه درنده تجاوز جنسی

نیویورک داوران پیدا کرده است Harvey Weinstein به جرم تجاوز به عنف و تجاوز جنسی در یک پرونده مهم برای #MeToo جنبش اما پنل نیست محکوم سابق فیلم مغول از درنده تجاوز جنسی است که می تواند فرستاده او را به زندان برای زندگی است.

Weinstein, 67, شد, در دادگاه برای تجاوز به بازیگر سابق جسیکا مان در حال حاضر 34 در منهتن اتاق هتل در سال 2013.

او همچنین متهم به زور در دهان او در سال 2006 در سابق دستیار تولید میریام هیلی در حال حاضر 42 بعد از گرفتن یک کار در واقعیت مد سری پروژه باند. هیلی خود را تغییر نام خانوادگی از Haleyi در سال 2017, بعد از اولین قرار عمومی با اتهام دادند.

Weinstein به اعدام محکوم شد:

  • تجاوز به عنف در درجه سوم (شامل Mann).
  • جنایی عمل جنسی در درجه اول (شامل هیلی).

محکومیت تجاوز به عنف در درجه سوم به معنی داوران به رسمیت شناخته برخورد جنسی بود غیر مبتنی بر رضایت طرفین حتی اگر آنها را باور نمی کند قربانی بود که از لحاظ فیزیکی یا شفاهی تهدید. آن را حمل حداکثر حکم چهار سال زندان است. هیچ حداقل حکم برای این نوع از اعتقاد.

برای این اتهام جنایی عمل جنسی در درجه اول این محدوده برای صدور حکم است بین پنج تا 25 سال است.

بازیگر سابق جسیکا مان شهادت دادند که Weinstein raped او در منهتن اتاق هتل در سال 2013. (یوهانس Eisele/خبرگزاری گتی ایماژ)

“Weinstein باطل است, سریال درنده جنسی است که با استفاده از قدرت خود را به تهدید و تجاوز به عنف و حمله و ترفند و کلک و سکوت خود را قربانیان” دادستان منطقه سایرس ونس جونیور گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از حکم اعلام شد.

“این چشم انداز جدید برای بازماندگان تجاوز جنسی در امریکا …. آن است که یک روز به دلیل Harvey Weinstein شده است تا در نهایت پاسخگوی جنایات او متعهد است.”

Weinstein مورد نیاز خواهد بود برای ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی تحت نیویورک قانون است.

قاضی James Burke دستور دادند به زندان گرفته شده بلافاصله با دادگاه افسران در حال حرکت به دستبند و منجر شود او را به خارج از دادگاه.

پس از دفاع وکیل دانا Rotunno اشاره کرد بیشتر نیاز به توجه پزشکی به دلیل تولید کننده های اخیر به عمل جراحی برک گفت که درخواست دادند برگزار شد در درمانگاه.

صدور حکم برای مجموعه بود 11 مارس.

میریام هیلی ارائه شده توسط وکیل, گلوریا Allred, حق شهادت دادند که Weinstein sexually assaulted او در سال 2006. (ست Wenig/آسوشیتد پرس)

Weinstein نیز مواجه شده دو اتهام درنده تجاوز جنسی. این اتهامات گره خورده مان و هیلی حساب جداگانه به این اتهام که Weinstein قبلا raped The Sopranos بازیگر Annabella Sciorra در اواسط 1990s.

هر چند ادعای او را بیش از حد قدیمی به تعقیب او شهادت گنجانده شد توسط دادستان در تلاش خود را برای ایجاد یک الگوی از سوء رفتار است. دیگر شاکیان نیز در زمان ایستاده است.

Weinstein بود تبرئه از:

  • درنده تجاوز جنسی (شامل مان در ارتباط با Sciorra).
  • درنده تجاوز جنسی (شامل هیلی در ارتباط با Sciorra).
  • تجاوز به عنف در درجه اول (شامل Mann).

Weinstein تیم حقوقی استدلال تمام برخوردهای جنسی بودند با رضایت طرفین.

هیئت منصفه پنج و هفت مرد بودند وظیفه با رسیدن به اتفاق آرا حکم. آنها شروع مذاکرات سه شنبه گذشته پس از دستور توسط Burke.

تماشا کنید: استخدام وکیل Hena سینگ در پیام های ارسال شده توسط حکم

وکیل می گوید: Harvey Weinstein کنفرانسهای در حال رفتن به vindication برای بسیاری از زنان است. 5:01

روز جمعه به داوران ارسال یک توجه داشته باشید به قاضی نشان می دهد آنها به اتفاق آرا بر سه از پنج اتهامات اما به بن بست رسیده در جدی ترین: درنده تجاوز جنسی. عدالت برک آنها را تشویق به ادامه تا زمانی که آنها به اجماع رسیده.

داوران بازگشت حکم روز شنبه چند ساعت پس از شروع پنجمین روز از مذاکرات.

بیش از 80 شاکیان

مورد مشاهده شده است به عنوان یک مهم نشانگر برای پیشرفت #Metoo حرکت در فضا است که مدت طولانی است که به چالش کشیدن برای مقتولین به حرکت: سیستم عدالت کیفری.

این اتهامات علیه Pulp Fiction تولید کننده دادند در اکتبر سال 2017 که موجب جهانی حساب و آزار و اذیت جنسی و تجاوز است.

اما در حالی که بیش از 80 زنان پس از متهم Weinstein از سوء نیویورک محاکمه تنها درگیر یک گروه کوچک از آنها. داوران دستور بود برای رسیدن به یک حکم صرفا بر اساس شواهد ارائه شده در دادگاه.

دادند که تولید چندین برنده جایزه آکادمی فیلم هایی مانند شکسپیر در عشق و سخنرانی پادشاههنوز هم چهره چهار اتهامات جنایی — از جمله تجاوز جنسی و باتری در لس آنجلس. آنها بنیادی از دو رویداد جداگانه ادعا کرده اند و بیش از دو روز در ماه فوریه سال 2013 در همان هفته که به عنوان سال اسکار است.

او تفهیم اتهام در لس آنجلس بود به مدتی پس از نیویورک محاکمه تا به حال به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>