Harvey Weinstein مجرم جنسی و تجاوز پاک از جدی ترین اتهام

یک بار قدرتمند آمریکایی تولید کننده در حال حاضر در انتظار صدور حکم است. اتهامات علیه او کمک طلیعه چیزی بودن در یک جنبش در برابر آزار و اذیت جنسی و تجاوز جنسی.

هالیوود تولید Harvey Weinstein در روز دوشنبه پیدا شد گناه در چندین اتهامات او از جمله تجاوز جنسی و درجه سوم تجاوز به عنف.

یک هیئت منصفه تبرئه Weinstein در دو فقره درنده تجاوز جنسی و درجه اول و تجاوز به عنف است که انجام یک پتانسیل جمله زندگی است.

Annabella Sciorra بهترین و شناخته شده برای ایفای نقش در فیلم “The Sopranos,” شهادت دادند که دادند نشان داد تا به طور غیر منتظره در آپارتمان خود در نیویورک در یکی از شب های اوایل 1990s, تجاوز و سپس او را مجبور به رابطه جنسی دهانی با او.

Weinstein بود به اتهام پنج فقره ناشی از اتهامات از Sciorra و دو زن دیگر یک یک بازیگر مشتاق, که گفت که او مورد تجاوز او در مارس 2013 نسبت به سابق سینما و تلویزیون دستیار تولید Mimi Haleyi, که گفت که او به زور انجام می شود دهان او را در مارس 2006.

ادامه مطلب: Harvey Weinstein در دادگاه: یک جدول زمانی

یک هیئت منصفه از هفت مرد و پنج زن در زمان پنج روز برای پیدا کردن او گناه.

Weinstein را محاکمه شد با مشخصات بالا نقطه عطف برای #MeToo جنبش که الهام گرفته از زنان به فاش کردن سوء استفاده جنسی و شروع خواهری اتهامات علیه مردان قدرتمند.

kp,jsi/aw (AP, Reuters)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>