Harvey Weinstein پشت در دادگاه برای محکومیت بیش از, تجاوز به عنف, تجاوز جنسی

Harvey Weinstein که یک بار برگزار می شود خیلی نوسان بیش هالیوود که مریل استریپ با اشاره به او را به عنوان “خدا” در سال 2012 سخنرانی پذیرش شده است بازگشت به دادگاه در روز چهارشنبه در نیویورک که در آن او می تواند محکوم به 29 سال زندان برای تجاوز به عنف و تجاوز جنسی.

این خیره کننده سقوط سابق نیروگاه فیلم مغول و نشانه یک نقطه عطف مهم برای #MeToo جنبش جهانی حساب بیش از آزار و اذیت و سوء استفاده که سوخته به آگاهی عمومی آغاز در پاییز سال 2017, در پی بمب exposés ادعا گسترده سوء رفتار جنسی توسط Weinstein.

ماه گذشته یک هیئت منصفه او را محکوم کرد سوم-درجه تجاوز به عنف در برابر بازیگر سابق جسیکا مان و یک درجه اول کیفری عمل جنسی در برابر سابق دستیار تولید میریام هیلی که تغییر نام خانوادگی از Haleyi پس از اولین قرار عمومی در مورد Weinstein.

تجاوز به اتهام حمل حداکثر حکم چهار سال زندان در حالی که مسئول درجه اول کیفری عمل جنسی انجام محکومیت محدوده بین پنج تا 25 سال است. قاضی James Burke حکومت می تواند برای این احکام به اجرا به طور همزمان.

بدون در نظر گرفتن طول دوران محکومیت خود را Weinstein مورد نیاز خواهد بود برای ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی تحت نیویورک قانون است.

در صورتی که مایل مان و هیلی را یک فرصت برای صحبت در چهار شنبه شنوایی. دادند که کاهش یافته است را به ایستادن در دادگاه نیز داده می شود این فرصت را به صحبت می کنند.

چند زنانی که صحبت کردن در برابر Harvey Weinstein گفت: حکم گناه بود ‘پیروزی’ و نشانه ای از تغییر نگرش است. 0:53

دادستان به دنبال مجازات شدید, ارسال نامه صدور حکم به Burke روز جمعه که ذکر شده متعدد تجاوز جنسی اتهامات علیه Weinstein. در نامه خود به آنها تصریح کرد: هسته ای خود را استدلال از محاکمه: سابق که تهیه کننده یک الگوی جداسازی جنسی و آزار زنان جوان مشتاق به نشان دادن موفقیت کسب و کار.

“مردم را از دادگاه درخواست برای تحمیل یک جمله که نشان دهنده جدی بودن متهم در جرائم کل عدم ندامت برای آسیب او ایجاد می شود و نیاز به جلوگیری از او و دیگران از درگیر شدن در بیشتر رفتار مجرمانه” دادستان نوشت.

تمدید اقامت در بیمارستان

اما دفاع وکلا ساخته شده است یک درخواست به Burke برای نرمی با استناد به Weinstein را “تاریخی” سقوط از فضل مداوم سلامت گلایه و گذشته کمک های خیریه در تماس خود را برای پنج سال محکوم حداقل توسط قانون است.

Weinstein “نمی تواند راه رفتن در خارج بدون اینکه heckled” و “خود را از دست داده به معنی به دست آوردن یک زندگی. قرار داده و خود را از سقوط از فضل بوده است تاریخی شاید بی همتا در عصر رسانه های اجتماعی” وکلای او نوشت.

به دلیل بیماری در دفاع از پیشنهاد “قبر واقعیت این است که آقای Weinstein حتی ممکن است عمر [پنج ساله] اصطلاح” ساخت و آن را “عملا جمله زندگی است.”

پس از صدور دفاع وکلا انتظار می رود به فایل برای درخواست تجدید نظر از Weinstein اعتقاد.

در این دادگاه طرح Harvey Weinstein است که رهبری از منهتن دادگاه توسط ماموران on Feb. 24 پس از یک هیئت منصفه او را محکوم کرد. (الیزابت ویلیامز/آسوشیتد پرس)

بر اعتقاد خود را در فوریه. 24, Weinstein شد و بلافاصله توسط آمبولانس از دادگاه به قفل واحد در نیویورک Bellevue بیمارستان پس از دفاع وکلا گفت: قاضی 67 سال سابق تولید فیلم نیاز به توجه پزشکی طی روزهای گذشته ناموفق عمل جراحی برگشت.

بعدا روشن شد که Weinstein دارای یک میزبان از دیگر نگرانی های پزشکی از جمله فشار خون بالا و تپش قلب و چشم بیماری که نیاز به دارو است.

پس از گذراندن بیش از یک هفته در Bellevue, جایی که او تحت نامشخص قلب روش Weinstein منتقل شد به شمال درمانگاه فرمان در نیویورک Rikers Island زندان در 5 مارس.

لس آنجلس مورد انتظار

در طول شش هفته از محاکمه در نیویورک برک اجازه دادستان به تماس Molineaux شهود یا “قبل بد عمل” شاهدان برای شهادت. Weinstein شاکیان سحر Dunning, Tarale وولف و لورن جوان در زمان ایستادن برای کمک به ایجاد یک الگوی سوء استفاده هر چند او به اتهام در رابطه با خاص خود را ندارد.

Weinstein نیز مواجه شده دو اتهام درنده تجاوز جنسی که احاطه مان و هیلی حساب جداگانه و همچنین به عنوان آنچه که او مورد تجاوز بازیگر Annabella Sciorra در اواسط 1990s. Sciorra اتهامات را به تنهایی کاهش یافت و در خارج از قانونی اساسنامه محدودیت ها برای محاکمه.

اما چند روز به مذاکرات به هیئت منصفه نشان داد آنها به بن بست رسیده بیش از کسانی که اتهامات جدی ترین در برابر او — و در نهایت نه محکوم کردن او از درنده تجاوز جنسی.

دادند ثابت در اسکار برای تولید یا توزیع یک میزبان از فیلم های تحسین شده (از داستان عامهپسند برای “شکسپیر عاشق, شیکاگو به سخنرانی پادشاه) همچنین با چهار اتهامات جنایی در یکی دیگر از سابق خود stomping زمینه: لس آنجلس.

اتهاماتی از جمله تجاوز جنسی و باتری — مربوط به دو رویداد جداگانه ادعا کرده اند و در فوریه. 2013, همان روز که به عنوان سال اسکار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>