استاد دانشگاه هاروارد تحت تعقیب متهم به دروغ گفتن در مورد روابط به دانشگاه ووهان آزمایشگاه

یک دانشگاه هاروارد استاد دانشگاه متهم به دروغ گفتن در مورد روابط خود را به یک چینی-اجرا استخدام برنامه “است که قربانی” در مورد “نه مجرم” وکیل خود گفت: پس از اعلام کیفرخواست خود را به اتهام اظهارات نادرست.

چارلز Lieber سابق رئیس دانشکده شیمی و زیست شناسی شیمی دستگیر شد, در ماه ژانویه در اتهامات که او خود را پنهان می کردند دخالت در چین هزار استعدادهای طرح یک برنامه طراحی شده برای استخدام افراد با دانش خارجی فن آوری و مالکیت معنوی به چین است.

Lieber شده است تحت تعقیب توسط یک هیئت منصفه فدرال در دو فقره از اظهارات نادرست به مقامات – یک بار که تماس تا پنج سال حبس و در صورتی او را محکوم می کردند. دادستان ها می گویند او خواهد بود arraigned در دادگاه فدرال در تاریخ بعد.

Lieber وکیل مارک Mukasey گفت: در یک ایمیل که “دولت این اشتباه است.” وکیل گفت: Lieber اختصاص داده است زندگی خود را به علم و دانش آموزان خود را.

“او قربانی در این مورد نه مجرم” Mukasey گفت. “اما او همچنین یک جنگنده — او همیشه بوده است — بنابراین ما در حال گرفتن نیست این دروغ گفتن است. ما در حال مبارزه بازگشت. و زمانی که عدالت انجام شده است, چارلی نام خوب ترمیم خواهد شد و جامعه علمی دوباره قادر خواهد بود به بهره مندی از عقل خود را و شور و شوق است.”

مقامات می گویند Lieber, 61 بود پرداخت می شود $50,000 ما یک ماه توسط دانشگاه تکنولوژی ووهان در چین زیر هزار استعدادهای برنامه قرارداد و اهدا بیش از 1.5 میلیون دلار برای ایجاد یک آزمایشگاه تحقیقاتی در دانشگاه.

در بورس, دادستان ها می گویند Lieber توافق برای درخواست حق ثبت اختراع و انجام دیگر کار از طرف دانشگاه.

مقامات می گویند Lieber دروغ در مورد روابط به برنامه و دانشگاه گفتن مقامات فدرال که او هرگز نمی خواست برای شرکت در هزار استعدادهای طرح است. زمانی که موسسه ملی بهداشت سوال دانشگاه هاروارد در مورد Lieber استاد ناشی از مدرسه به دروغ گزارش که Lieber “نیست و هیچگاه یکی از شرکت کنندگان در” چین هزار استعدادهای طرح دادستان گفت.

دانشگاه هاروارد گفت: در ماه ژانویه که Lieber قرار داده شده بود در مرخصی اداری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>