هری و مگان عقب نشینی برگ سوالات حلق آویز بیش سلطنتی روابط با کشورهای مشترک المنافع

در میان این پیش بینی از شاهزاده هری و مگان عروسی دو سال پیش بود وجود دارد یک حس زن و شوهر ارائه شد کاخ ویندزور یک پنجره جدید برای آینده است.

آنها جوان بودند و پویا و تصور می شد آنها تا به حال بالقوه برای کمک به تقویت نهاد برخی بر این باورند شده است بیش از حد محدود توسط سنت.

هری انتصاب به عنوان مشترک المنافع مسکن مهر به نظر می رسید به خصوص به دنبال نقش برای او و مگان به زودی پیوست و او را با خود به کشورهای مشترک المنافع قرار ملاقات.

اما تصمیم خود را به مرحله بازگشت از وظایف رسمی به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی به طور موثر کاهش برخی از که در زانو و برگ سوالات بلندی بیش از ارتباط سلطنت با یک سازمان است که چهره قطعیت خود را بیش از آن ارتباط و آینده است.

“هری و مگان بسیار شناخته شده به عنوان تاریخ Royals که بازی برجسته ترین نقش در کشورهای مشترک المنافع از نظر سفرهای خارج از کشور و همچنین fronting تا کشورهای مشترک المنافع سازمان گفت:” فیلیپ مورفی مدیر موسسه مشترک المنافع مطالعات در دانشگاه لندن است. “از کجا که می رود در برخی موارد آن را روشن و در برخی از موارد آن نیست.”

Meghan دوم از سمت راست و هری در حال ارائه با هدیه نوزاد توسط جانیس Charette کانادا کمیساریای عالی به انگلستان در کانادا خانه در لندن در ماه مارس 2019. (Chris Jackson/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

برای هری و مگان و کاخ ویندزور — کشورهای مشترک المنافع است که در جلو و مرکز روز دوشنبه در لندن به عنوان ارشد خانواده سلطنتی حضور سالانه مشترک المنافع خدمات برگزار شد به علامت گذاری مشترک المنافع روز.

“این اتفاقی نیست که احتمالا آخرین مناسبت که هری و مگان و ویلیام, کیت و ملکه و پرنس چارلز در حال رفتن به با هم در یک مراسم مناسبت … به صورت مشترک المنافع چند ایمان خدمات گفت:” مورفی.

“ملکه و خانواده سلطنتی باید همیشه نشان از تعهد خود را به کشورهای مشترک المنافع با چرخش در این چیزها.”

پرورش ‘همکاری های بین المللی’

در سال گذشته هری و مگان نیز در کانادا خانه در لندن برای جوانان متمرکز رویداد به علامت گذاری مشترک المنافع روز.

همچنین مشخص شده 70 سالگرد لندن اعلامیه که در آن رهبران کشورهای مشترک المنافع توافق به “آزاد و برابر اعضای کشورهای مشترک المنافع از سازمان ملل آزادانه شرکت فعال در پیگیری صلح و آزادی و پیشرفت” با پادشاه به عنوان سر آن است.

با توجه به سلطنتی وب سایت مدرن و کشورهای مشترک المنافع با 53 کشورهای عضو وجود دارد به “تقویت همکاری بین المللی و تجارت ارتباط بین مردم در سراسر جهان است.”

ملکه الیزابت, هری, و Meghan نشستن در کاخ باکینگهام دریافت پس از نهایی ملکه رهبران جوان مراسم اهدای جوایز در تاریخ 26 ژوئن 2018. (جان Stillwell,/استخر کرج)

اما شده است وجود دارد بحث در مورد نقش و جایگاه این سازمان از جمله نگرانی های برخی از اعضای آن — به خصوص در بخش هایی از آسیا و آفریقا — سوال برانگیز پرونده حقوق بشر و دموکراسی است.

خود به خود سایت, هری, و Meghan توجه داشته باشید که شهروندان کشورهای مشترک المنافع را تشکیل می دهند یک سوم از جمعیت جهان است و 60 درصد از آنها زیر 30 سال سن دارند.

“قدرت جمعی و شور و دیدگاه این افزایش نسل در حال حاضر یک فرصت منحصر به فرد به ارمغان می آورد در مورد تغییر مثبت در هر دو توده مردم و سطح جهانی — امروز و در دهه های آینده” وب سایت خود را می گوید.

مشترک المنافع شده است یک اولویت برای ملکه و در سال 2018 آن رهبران تایید کرد که او را پسر و وارث شاهزاده چارلز, بعدی خواهد بود, رهبر, پس از او.

آینده مشترک المنافع

به عنوان مورفی آن را می بیند “از قضا و در راه کمی counterintuitively به سلطنت تبدیل شده است مهم تر برای کشورهای مشترک المنافع در سال های اخیر از آن می گویند در ’60s, 70s و 80s.”

او گفت که چون تا قبل از آغاز دهه 1990 کشورهای مشترک المنافع تا به حال یک مقدار عادلانه از حرکت.

هری و مگان رقص در سفر خود به عدالت میز یک سازمان غیر دولتی در شهرستان Nyanga در شهر کیپ تاون آفریقای جنوبی در سال 2019. (خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

“آن اهمیت به عنوان یک سازمان در امور بین المللی در بخش های بزرگ به خاطر این موضوع از آفریقای جنوبی و … مناسب با استعمار آفریقای جنوبی هنوز یک نگرانی عمده و مشترک المنافع تا به حال یک بخش برای بازی در آن بود و گفت:” مورفی.

“پس از آن کشورهای مشترک المنافع شده است واقعا به دنبال یک نقش و واقعا پیدا کردن یکی و بنابراین حمایت از خانواده سلطنتی شده است مهم تر از همیشه به آن است.”

اما که اعضای خانواده انجام خواهد شد که در حال حاضر ؟

قطعا هری و مگان نمی تواند انجام رسمی انواع وظایف که در زمان آنها را در تور به استرالیا و نیوزیلند و آفریقای جنوبی.

“ما در حال رفتن به دیدن آن بالا مشخصات رسمی تورهای که ما انتظار داریم که اگر آنها در ادامه به انجام یک برنامه کامل از وظایف سلطنتی” گفت: تورنتو-بر اساس سلطنتی نویسنده و مورخ کارولین هریس.

و هریس پیشنهاد می تواند یک اثر موج دار شدن.

هری و مگان بحث به اعضای OneWave آگاهی گروه سلامت روان و رفاه در سیدنی استرالیا در سال 2018 است.

“من فکر می کنم آن را برای رفتن به یک اهمیت است که مشترک المنافع در حال رفتن به دیدن کمتر تورهای از اعضای ارشد خانواده سلطنتی.”

بیشتر در پایین مشخصات بازدیدکننده داشته است’

در کانادا, برای مثال, شده است وجود دارد روند را به سمت کوتاه تر بیشتر هدف بازدیدکننده داشته است. برخی از آنها کار بازدیدکننده داشته است که در پرواز به خوبی تحت رادار ملی.

“ما دیگر ببینید چند بالا مشخصات رسمی سلطنتی بازديد اتفاق می افتد در همان سال گفت:” هریس. “در عوض تمایل وجود دارد که با مشخصات بالا سفر رسمی هر چند سال و پس از آن ما از این بیشتر پایین-مشخصات بازدیدکننده داشته است کار بازدیدکننده داشته است.”

و اگر وجود دارد کمتر بازدیدکننده داشته است است که می تواند اثر خود را بالا بردن سوالات اساسی تر گفت: Craig پرسکات مدرس ارشد در دانشکده حقوق در دانشگاه وینچستر در جنوب انگلستان است.

“اگر شما در استرالیا یا کانادا و شما نه سلطنتی بازديد شما گرفتن … پنج تا 10 سال پیش است که وجود دارد هیچ نقطه ای در داشتن ملکه کانادا و یا ملکه از استرالیا به عنوان رئیس دولت اگر شما آنها را نمی بینید و یا نماینده خود را بسیار اغلب؟”

هری و مگان حضور رسمی powhiri خوش آمدید در Rotorua, نیوزیلند, در سال 2018 است. (فیونا گودال/گتی تصویر)

پرسکات گفت که او فکر می کند “وجود دارد باید به یک re-calibration” در چگونه اعضای خانواده سلطنتی تحقق نقش خود جمعی “به عنوان رئیس ملت, رئیس دولت, رئیس مشترک المنافع”

برای هری و مگان را در مجموع قطع از کشورهای مشترک المنافع نقش حتی به عنوان آنها قدم به عقب از وظایف رسمی.

هری است دیگر مشترک المنافع مسکن مهر و آنها را نمی خواهد نشان مشترک المنافع. اما مگان است که در ادامه به عنوان حامی انجمن مشترک المنافع دانشگاه.

“هارمونیک چیزی است که به وضوح بسیار نزدیک به قلب او. او شده است بسیار فعال” گفت: مورفی. “آنها یک رویداد برای هارمونیک در آفریقای جنوبی زمانی که آنها وجود دارد در سال گذشته و … من می دانم که او گفت: این سازمان است که او می خواهد برای ادامه به حامی خود را به طوری که همه بسیار روشن است.”

چه کمتر آشکار او گفت: نگرانی ملکه مشترک المنافع اعتماد که تشکیل شد در سال 2016 به عنوان جانشین زودتر تراست با هری به عنوان رئیس جمهور آن و مگان به عنوان معاون رئیس جمهور.

“واضح است که انتظار این بود که هری و مگان خواهد بود بسیار عمومی چهره این اعتماد و کمک به جمع آوری پول گفت:” مورفی. “آیا آنها زمان یا تمایل به انجام این کار در حال حاضر است که آنها پا را از وظایف است که به دور از روشن است.”

پرسکات گفت: به نظر می رسید به عنوان اگر هری و مگان در حال عاطفی و تعهد به کشورهای مشترک المنافع. به فکر جایگزین برای مشارکت خود را ممکن است نقطه به هری عموزاده شاهزاده خانم بئاتریس و اوژنی.

“یا شما از دست دادن که تابع ؟ بنابراین باید به برخی از تصمیمات بزرگ ساخته شده من فکر می کنم در ماه های آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>